Progestan kullanan hamileler

didemaydgn

Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2023
179
63
Kızlar merhaba 6+6 haftalık hamileyim 2 gündür kahverengi lekelenmem vardı dün doktora gittim alttan muayene etti bebeğimin kalp atışlarını çok şükür duydum gayet iyiydi doktor kanama alanı yok kanaman durmuş dedi ama progestan başlayacağız her ihtimale karşı dedi. Dün akşam ilk hapı içtim fakat gece sabah kahverengi leke çoğaldı nokta nokta parça şeklinde sanki böyle kalanlar çıkıyormuş gibi oldu normal mi bu içeriyi mi temizliyor anlamadım ama renk hala açık kahverengi koyulaşmadı korkmalı mıyım normal midir?

Yardımcı olursanız sevinirim

Bu lekelenmeler bir süre devam edebilir, ilaç düşük yapmayı önlüyor, kahverengi kan sizin içinizdeki birikmiş eskiden oluşmuş kan, aktıkça bitecek. Geçmiş olsun

Yardımcı olabilecek kimse yok mu

Bende aynı durumdayım pembe ve kahverengi şekilde geliyor progesfab fitil verdi doktor acile gittim.iki gündür kullaniorum kesilme neden olmuyor bende doktor henüz kese ve bebek bakmadı erken alttan bakmayalim diye çok korkuyorum ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…