Profesyonel Makyajda Sıralama

nurcanarslan

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2012
12
0
Eğer her şeyiyle tam bir makyaja niyetlenip işleme nereden başlayacağınızı, nasıl sürdürüp ne şekilde noktalayacağınızı bilemiyorsanız sizlere şu sırayı takip etmenizi önerebilirim:

1. Mini bir cilt bakımı
2. Kapatıcı
3. Fondöten
4. Toz pudra
5. Allık
6. Far öncesi krem veya kapatıcı
7. Far uygulaması
8. Rimel
9. Kaş Farı
10. Dudak Kremi
11. Dudak Kalemi
12. Ruj
13. Sabitleyici krem ya da transparan pudra

NOT: Makyajınızda istemediğiniz basamakları atlayabilirsiniz, ancak genel sıralama bu şekliyle kalmalıdır.

Güzel günler,

Nurcan Arslan
xxxxxxxx

Son düzenleyen: Moderatör:
bu basamaklarda kullanabilecegimiz en iiyi markalar hangileridir sizce? göreceli bir kavram pek tabi ama en azından sizin tavsiyeniz nedir? ayrıca fırça seçimlerinde de nasıl önerilerde bulunursunuz?

Benim şahsen marka olarak öğrencilerime önerdiklerim Kryolan, Skeyndor ve Mac. Her basamak ve her yüz şekli için ayrı fırçalar kullanmak gerektiğinden bu başlı başlına bir ders ve forum konusu olacaktır.

Güzel günler,

Nurcan Arslan

Benim şahsen marka olarak öğrencilerime önerdiklerim Kryolan, Skeyndor ve Mac. Her basamak ve her yüz şekli için ayrı fırçalar kullanmak gerektiğinden bu başlı başlına bir ders ve forum konusu olacaktır.

Güzel günler,

Nurcan Arslan

merhaba nurcan hanım eylül başında düğünüm olcak ve ben iyi bir makyöz arıyorum tabi bütçemizi de zorlamadan,acaba bildiğiniz yönlendirebilceğiniz birileri var mı?

merhaba nurcan hanım eylül başında düğünüm olcak ve ben iyi bir makyöz arıyorum tabi bütçemizi de zorlamadan,acaba bildiğiniz yönlendirebilceğiniz birileri var mı?

Aynı şekilde ben de eylül basında düğünüm olacak Ankarada, makyöz arıyorum, yardımcı olabilir misiniz?

X