Prof.Dr. MURAT BOZKURT İLE TÜP BEBEK BAŞARI HİKAYEM

MYSARYA

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2023
1
3
31
Belirtmek isterim ki bu yazıyı yazma amacım bebek özleminde olan kardeşlerime, arkadaşlarıma bir ışık olmak umarım faydalı olur.
Ben 4 yıllık evliyim ve ilk hastaneye gittiğimizde eşimin azospermi olduğunu öğrendik tüp bebekten başka çaremiz yoktu.
(azospermi sürecimizi başka bir yazımda daha detaylı anlatacağım) eşimde sperm bulundu çok mutluyduk..

Benim ise ilk yumurta toplama sürecim ANKARA da bir kadın hastanesinde oldu 7 tane yumurtam toplandı ve beni 2. gün arayıp hepsinin çöp olduğunu söylediler öncesinde gayet sağlıklı görünen yumurtalarım nasıl çöp oldu anlayamadık oradaki doktorumu sadece yumurta toplanırken gördüm telefonla bile kendisine ulaşmakta o kadar zorlandım ki bu kadar zor olmamalıydı. Bana genetik testi yapıldı kanımda pıhtı olduğu söylendi genetik olabileceği söylendi ki ailede böyle bir örnek yok elimde bir sürü olumsuzlama ile kalakaldım ve üstüne bana aynı tedaviyi uygulayıp farklı bir sonuç almayı beklediler. Sürece burada devam edemezdim artık ne kadar üzüldüğümüzü anlatamam.

Ne yapacağımı bilemez halde Elazığ da güvendiğim Dr. SAMİ GÜNGÖR hocamın yanına gittim çok destek oldu bize ve MURAT BOZKURT hocama yönlendirdi. Araştırmalarım sonucunda İstanbul serüvenimiz başladı Murat hocam o kadar iyi geldi ki konuşmak bile rahatlattı çünkü karşımda hastasını dinleyen, hastaya göre farklı tedaviler sunan, olumsuzluklarda bile farklı bir yol izlenebilir ve süreç doğru ilerletilirse sonucun nasıl değişeceğini anlatan bir doktor vardı. Başta rahim filmim çekildi hiçbir şeyi riske etmeden göz ardı etmeden adım adım ilerledik Murat hocamla. (Kendisinin muayenehanesi İstanbul Ataşehir de şuan) tedavi sürecimden sonra ŞİŞLİ KOLAN hastanesinde yumurta toplama işlemim gerçekleşti 13 yumurta toplandı ve ben ilk transferimde MURAT BOZKURT hocam ve ekibi(embiryoloğum Zafer ATAYURT) sayesinde şuan 2 aylık hamileyim çok duyguluyum şuan çok teşekkür ederim Allah razı olsun üzerimde emeği olan herkesten iyi ki sizin gibi yolumuzu aydınlatan doktorlarımız var.

Bu süreçte olup yola kiminle devam edeceğine karar verememiş herkese tavsiye ederim MURAT BOZKURT VE EKİBİNİ .. o kadar çok başarı hikayesi var ki içine girince daha net anlıyorsunuz giden birçok hastanın benim gibi daha ilk denemede gebe kaldığını biliyorum. Dilerim kimse umutsuz ışıksız kalmasın..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…