Prof.dr.erkan Topuz Hocama

Organikyasam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2008
140
3
beni saglikli yasama yonlendirdigin,,
bana, cocuklarima, ve gelecegimize, dunyamiza karsi duyarli olmaya davet ettigin,
beni aydinlattigin,
bana cok degerli saglik bilgileri verdigin,
zararli uretimleri buyuk bir samimiyetle ve aciklikla soyledigin,
buyuk bir caba ile kanser hastalari icin savastigin,
degerli bilim adamlarimizdan sayin ERKAN TOPUZ hocam,.
senden Allah razi olsun.

bende erkan topuza teşekkür etmek için
konu açacaktım arkadasım
gerçekten onun gibi insanlığa
faydalı kişileri allah c.c başımızdan eksik etmesin.

annemi akciğer kanserinden kaybettiğim için erkan topuz hocanın yaptığı söylediği herşeybeni herkesden daha fazla etkiliyor.allah razı olsun ondan.. şimdi yaptığı bu bağış kampanyasıyla kanser için çok iyi makineler getirtiyormuş. böylece kanser hastaları kemoterapi de ve radyoterapi de acı çekmiyeceklermiş.tedavi şansları daha artacakmış en çokta buna seviniyorum.. çünkü kemoterapi ilaçları annemi bayağı etkiliyordu mide bulantıları.. iştah kesilmeleri gibi .. sanırım artık yeni ilaçlarla hastalarımız bu tedaviyi yan etkisi aza indirgenmiş şekilde yaşayacaklar...bu arada anneannemi de akciğer kanserinden kaybetmiştik. sanırım bizim ailede akciğer kanseri riski fazla. oyüzden ben hocanın öğütlerini uygulamaya çalışıyorum. sıra da ben olmayıyım diye..

Son düzenleyen: Moderatör:

canim , Allah rahmet eylesin ,,,,babam kanserden dolayi vefat etiginde 34 yasindaydi---- o zamanlar ben12 yasindaydim--- cocuklarimi elimden geldigince korumak istiyorum,, gelecek nesillerimizin sagligi, dunyamizin gelecegi icinde bilincli ana babalara ve halki bilinclendirmesi gereken bilim adamlarina muhtaciz, hepsine tesekkurler,, Erkan hocam sayesinde tum hayat sitilim degisti diyebilirim ve boyle daha mutlu ,, cocuklarim icin daha icim rahat ve saglikli hissediyorum!

teşekkür kelimesi az gelir,adam canla başla,tehditler alarak görevini yapıyor.adeta cırpınıyor insanlara bir faydam dokunsun diye,hayranım valla sayın prf.erkan beye.ne deyim ellerinden öpülesi bir insan kısaca ,allah ona uzun ömür versin.

Tüm bilim adamlarına ve Prof.dr.Erkan Topuz hocamıza bende teşekkür ediyorum .Allah onlardan razı olsun .

Allah insanlık adına mücadele veren bütün bilim insanlarından razı olsun. başımızdan eksik etmesin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…