PRODOCTOR ERKEN GEBELİK TESTİ

melina123

Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2023
433
377
Merhaba kızlar;
Bata 3 günüm kaldı.Prodoctor erken gebelik tesrlerinden sipariş vermiştim toplu.Bu sabah ondan yaptım ve negatif çıktı.Daha erken mi yapmışım sizce? Kimisinin bata 6 gün kala çıkıyormuş.Bugün negatif çıkması yüzde kaç doğrudur yani artık hamile olmuş olmam düşük bir ihtimal midir ümidi kesmelimiyim bu ay? :KK43:
Birde hamile olup bu teste en erken kaç günde öğrendiğinizi yazarsanız sevinirim.

Merhaba kızlar;
Bata 3 günüm kaldı.Prodoctor erken gebelik tesrlerinden sipariş vermiştim toplu.Bu sabah ondan yaptım ve negatif çıktı.Daha erken mi yapmışım sizce? Kimisinin bata 6 gün kala çıkıyormuş.Bugün negatif çıkması yüzde kaç doğrudur yani artık hamile olmuş olmam düşük bir ihtimal midir ümidi kesmelimiyim bu ay? :KK43:
Birde hamile olup bu teste en erken kaç günde öğrendiğinizi yazarsanız sevinirim.
4 gün kala erken gebelik testim negatifti, 3 gün kala çok silikti. Herkeste farklı oluyor cnm. Önceki gebeliğimde 6 gün kala net çizgiyle öğrenmiştim mesela.

O markaya bir daha para vermeyin derim ben de sizin gibi toplu almıştım ama çok pişman oldum iki kez yalancı pozitif çıkardı hamileyim diye sevinip de sonra olmadığımı öğrenince çok büyük hayal kırıklığı olmuştu. Negatif çıktı diye de çok üzülmeyin bazı kisilerde bat günü beta 10 çıkarken bazı kişide 1000 çıkıyor kişiden kişiye çok değişen birşey o yüzden bat öncesi yapılan test bazı kişilerde hamilelik gösterse de bazılarında göstermiyo bat gelsin gecikirse tekrar test yaparsınız inşallah hamilesinizdir değilseniz de en kısa sürede kalırsınız

Hay ağzınız bal yesin. Ben de 2 kez bebek düşünüyorum. İlkinde bata 2 gün kala kaset testte çıkmıştı şimdi gene aynı belirtiler hatta daha yoğun ama testte yok. Umarım benimki de dediğiniz gibidir

Ben bata 7 gün varken betanın 3.5 olduğunu öğrenmiştim. Öncesinde hep 0.1 falandı. Testin doğruluğunu ölçmek için kullandım ve kalp gözüyle görünecek bir çizgi gördüm 10 dk sonra. Birkaç gün sonra ise gözle görülen silik çizgi çıktı. Bata 2 gün varken de zaten kaset testte koyu çizgiyi gördüm.

Kalanları bir tanıdığıma verdim batı geçtiği halde negatif çıktı. Geç döllenme değilse zaten onda da şu an için gebelik yok. Adet düzensizliği var çünkü.

Ancak burada aynı markanın yakancı sonuç verdiğini de çok okudum, o yüzden ne desek yalan olur. Ama bence sorunlu olmayan testleri doğru sonuç gösteriyor. Ama dediğim gibi geç döllenme ihtimalini de unutmamak lazım

Merhaba tüm belirtilerim olduğu için bat a 4 gün kala prodoctor testi yaptım negatif çıktı, bir de ilginç olan iki haftadır olan belirtiler bugün tamamen kalktı regl öncesi oluşan İnce ara ara sızım var, bu şekilde olan var mı

Kızlar bende dün prodoctor aldım ve birden pozitif oldu o kadar bi sevindimki içim içime sığmadı akşam tekrar yapayım dedim aynı testten negatif çıktı hemen acile gidip kan verdim kam sonucum negatif çıktı dünyam başıma yıkıldı test beni yanılttı o kadar mutlu olmuştum negatifi gördükten sonra sabaha kadar ağladım 🥺🥺

Eklentiler

• db272cea-0e26-4362-896f-13fc1f6732e8.jpeg
    db272cea-0e26-4362-896f-13fc1f6732e8.jpeg
    71,4 KB · Görüntüleme: 571
  • 08973e0f-8a1f-4824-b330-4e17fa8bb10c.jpeg
    08973e0f-8a1f-4824-b330-4e17fa8bb10c.jpeg
    79 KB · Görüntüleme: 442
X