Problemli adamla evlilik

senatomay1

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
17 Ağustos 2024
6
-19
Bu haziran evlendim. Eşimle severek evlenmedim açıkçası evliliğin ne olduğunu bile bilmeden evlendim. O ara depresyondaydim insanların evlen baskilari çok fazlaydı öyle ki etrafımdaki insanlarin dedikodusu yan yan bakmasi insanı intihar ettirecek derecedeydi. Neyse evlendim ama o asla sertleşemiyordu jel gibi bir penisi vardı. Bunun için tedavi olmayı denedik sertleşme ve cinsel istek gözle görülür derecede arttı ama bu seferde yogun kalp çarpıntısı ve yorgunluk yaptığı için ilacı kesti eski haline döndü. Başlarda biraz olsun uzun boylu eli yüzü düzgün diye hoşlanmıştım ondan suan içimde ne bir sevgi ne saygı kaldı zaten yataga başımı koyduktan yarım saat sonra afedersin adamın cikardigi gaz kokusu tüm odayı kaplıyor aynı yatakta bile yatmak istemiyorum bu yuzden. Kesin ayrılmayı düşünüyorum bu yuzden kimse benim yaptığım saflığı yapmasın problemli erkekler vardır ve evlenmeden gizliyorlar bir kızın tüm hayatını mahvediyorlar

Son düzenleme:
Çevre baskısı yüzünden evlenilmez. Altı üstü 26 yaşındasın diye insanların sana evlen laflarına iki kelime karşılık veremiyorsan sorun sendedir. Bakışlar vs dediniz ancak abarttığınızı düşünüyorum. Burası ne iran ne de afganistan ki 26 ya geldiniz diye 'intihar ettirecek seviyede' bir baskı olsun. Evlenmeseydin. Depresyonda olduğu için evlenen ben bir tane insan tanımadım.

Bahanelerden sıyrıl ve ayrıl. Tek üzüleceğim kişi bu konuda ki eş kişisi. Evet cinsel ilişki çok önemli ancak bir kadında vajinismus neyse erkekte de sertleşme sorunları aynı. İkisi de zor ve çiftler çözebilmek için emek harcamak zorunda kalıyor. Zaten sevmediğin bir adamla evlenerek hakkına girmişsin şimdi de sertleşemiyor tiksiniyorum diyerek ayrılmaya çalışıyorsun. Yazık günah girdiğin vebalin haddi hesabı yok. Allah hem kadınlarımızı hem de erkeklerimizi sizin gibilerden korusun. Bu konuyu tam tersi şekliyle açsaydın, kocam benle sevmeden evlenmiş vajinismus olduğum için ve beni sevmediği için 2 aylık evliliğimizde boşanmak istiyor deseydin o adama edilecek bedduanın sınırı yoktu. Boşuna benim başım yandı şeklinde ajitasyon yapma. Yok hayatını mahvetmiş bla bla. Kendi elinle kendi hayatını mahvetmişsin umarım ayrılık sonrası o adam gerçekten mutlu olur senin için aynı şeyi söyleyemicem.

Sen ne diyorsun ya ablanın ampuller yanmış galiba ben ne diyorum sen ne diyorsun böyle bir durumda beni haksız çıkarmayı nasıl başardın?
Ben sana mantıklı mantıklı anlatıyorum. Kendin evlenmek istemişsin. Sırf empati yeteneğin yok belki biraz yapabilirsin diye açıklamışım tam tersi sen vajinismus olsaydın böyle bir olay yaşansaydı ve iki aylık evliliğinizde eşin ayrılmak isteseydi o adama söylenecek sayfalarca yazı vardı. Boş yapma şimdi hiç. Sevmiyorsan evlenmeseydin. Sırf cinsellik yok diye ayrılmak istiyorum desen yine bir parça anlamı var sen adamı baştan beri hiç istememişsin ki zaten adamın suçu ne ?

Asıl o adam o kadar düğün dernek aile akraba borç harç iki taraflı bir evlilik çabası, ancak sonuç ikinci ayda 'ay ben sevmiyordum zaten cinsellikte yok soğudum ayrılcam'. Sen gerçekten kendini bu konunun neresinde haklı görebiliyorsun ?

Ben sana mantıklı mantıklı anlatıyorum. Kendin evlenmek istemişsin. Sırf empati yeteneğin yok belki biraz yapabilirsin diye açıklamışım tam tersi sen vajinismus olsaydın böyle bir olay yaşansaydı ve iki aylık evliliğinizde eşin ayrılmak isteseydi o adama söylenecek sayfalarca yazı vardı. Boş yapma şimdi hiç. Sevmiyorsan evlenmeseydin. Sırf cinsellik yok diye ayrılmak istiyorum desen yine bir parça anlamı var sen adamı baştan beri hiç istememişsin ki zaten adamın suçu ne ?

Asıl o adam o kadar düğün dernek aile akraba borç harç iki taraflı bir evlilik çabası, ancak sonuç ikinci ayda 'ay ben sevmiyordum zaten cinsellikte yok soğudum ayrılcam'. Sen gerçekten kendini bu konunun neresinde haklı görebiliyorsun ?
Biz düğün falan yapmadık nikah sadece benim evlendiğim kisi yurtdisinda kebapçı bende onunla beraber yurtdisina geldim zaten fazla kişinin gelmeyeceğini bildiğimiz için düğün yapılmadı. Masrafa gelirsek eğer uçak pasaport masraflarını bile babam ödedi. Herseyi bilmeden konuşmak ne kolay. Ayrıca evlilik beklediğim gibi çıkmadı doğru sana mı hesap vericem bu konuda.

Biz düğün falan yapmadık nikah sadece benim evlendiğim kisi yurtdisinda kebapçı bende onunla beraber yurtdisina geldim zaten fazla kişinin gelmeyeceğini bildiğimiz için düğün yapılmadı. Masrafa gelirsek eğer uçak pasaport masraflarını bile babam ödedi. Herseyi bilmeden konuşmak ne kolay. Ayrıca evlilik beklediğim gibi çıkmadı doğru sana mı hesap vericem bu konuda.
Düğün yapın ya da yapmayın istemiyorsanız evlenmeyecektiniz. Azıcık aklınızı kullanın tek başınıza yapmıyorsunuz bu evliliği. İsterse babanız eşinize nafaka versin yine de bu yaptığınızın mantıklı tek bir açıklaması yok. Çevreye rezil olmuşsunuz zaten hadi siz kendim ettim kendim buldum dersiniz eşiniz ne diyecek ? Sevmediğiniz biriyle evlenecek kadar nasıl bir aymazlık yaşadınız da 2 ayda tiksindiniz ? Kadınlarımız tamam değerli ancak bu da yapılacak iş değil. İstemediğiniz biriyle zorla evlendirmedilerse hiçbir savunmanız yok. Gidin helallik isteyin bari bi umut, yoksa en basiti ahı peşinizi bırakmaz.

Yahu örnek verdim ben sadeceee. Masraf falan geçtim bir evlilik sadece düğün masrafından mı oluşuyor ? Beklediğin neydi peki ? Ne bekliyordun kendi ağzınla söylüyorsun bilmiyordum istemiyordum sırf çevrem sussun diye evlendim diye. Kendini savunacak tek bir tarafın yok sus nolur ya.

Düğün yapın ya da yapmayın istemiyorsanız evlenmeyecektiniz. Azıcık aklınızı kullanın tek başınıza yapmıyorsunuz bu evliliği. İsterse babanız eşinize nafaka versin yine de bu yaptığınızın mantıklı tek bir açıklaması yok. Çevreye rezil olmuşsunuz zaten hadi siz kendim ettim kendim buldum dersiniz eşiniz ne diyecek ? Sevmediğiniz biriyle evlenecek kadar nasıl bir aymazlık yaşadınız da 2 ayda tiksindiniz ? Kadınlarımız tamam değerli ancak bu da yapılacak iş değil. İstemediğiniz biriyle zorla evlendirmedilerse hiçbir savunmanız yok. Gidin helallik isteyin bari bi umut, yoksa en basiti ahı peşinizi bırakmaz.
Kendisi de beni severek evlenmedi ki. Akrabaların önerisiyle tanistik ve konuştuk sadece. Helallik isteyecek mişim ahı peşimi bırakmazmış 😁 Ben nasıl bir yere gelip soru sorma gafletinde bulunmuşum ya.. Üyeliğimi iptal ediyorum. Kadının düşmanı kadındır diye boşuna dememişler.

Kendisi de beni severek evlenmedi ki. Akrabaların önerisiyle tanistik ve konuştuk sadece. Helallik isteyecek mişim ahı peşimi bırakmazmış 😁 Ben nasıl bir yere gelip soru sorma gafletinde bulunmuşum ya.. Üyeliğimi iptal ediyorum. Kadının düşmanı kadındır diye boşuna dememişler.
Ooo sen asssla anlamazsın. Kötü bir şey yapmış biri değil direkt kötü kalpli birisisin sen. Sıfır empati. Tek sözüm sana tekrar diyorum bu dediklerini ayrılmak istediğin adam yapsaydı ne düşünüp ne yapacaktın ona cevap ver.
Onun dışında da hayat senin hayatın. Tek bir elle tutulur, mesleğin güzelliğin becerin çevren olsaydı zaten böyle iki gün tanıdığın ve sevmediğin adamla evlenip kaça kaça yurtdışına gitmezdin. Ektiğini biçersin nasıl bir hayat yaşayacağın beni ilgilendirmez :KK70:

ben kadina hak verdim.
adam bilmiyor mu şeyinin pelte gibi oldugunu. bal gibi kandirmis iste kadini.
vajinusmusla ayni sey degil ki. velev ki bir kadin asla masturbasyon yapmazsa, bikini killarini alirken bile stres oluyorsa, kendini asla cinsellik yaparken hayal edemiyorsa, tabulari varsa ve korkuyorsa - önceki iliskisinde tam birliktelik olacaklen kitlenip asla devam edemesiyse - yani vajinusmuslu bir evlilik yasayacagi ayan beyan belliyse onkoso de esini kandirmis olur.
konu sahibi kendince mantik evliligi yapmış ama adam fos cikmis

ben kadina hak verdim.
adam bilmiyor mu şeyinin pelte gibi oldugunu. bal gibi kandirmis iste kadini.
vajinusmusla ayni sey degil ki. velev ki bir kadin asla masturbasyon yapmazsa, bikini killarini alirken bile stres oluyorsa, kendini asla cinsellik yaparken hayal edemiyorsa, tabulari varsa ve korkuyorsa - önceki iliskisinde tam birliktelik olacaklen kitlenip asla devam edemesiyse - yani vajinusmuslu bir evlilik yasayacagi ayan beyan belliyse onkoso de esini kandirmis olur.
konu sahibi kendince mantik evliligi yapmış ama adam fos cikmis
Çok mantıklı yorum . Biraz vicdan bunu bile bile evlenmek olur mu

X