Prezervatif ve ella

manolya demir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2024
26
5
26
Merhabalar sizlere bir sorum olacaktı. Adetime 5 gün kala eşimle prezervatifle bir ilişki yaşadık herhangi bir yırtılma vs olmadı ama içim rahat etsin diye 5 saat sonra ella attım. Yeni evliyim ve çocuk istemiyorum yardımcı olursanız çok sevinirim

Yeni evliyseniz sık sık sex yapacagnızı düşünüyorum prezervatife güvenmiyorsan sürekli ella mı içiceksin?

Prezervatif zaten doğum kontrol yöntemidir. Siz her seks yaptığınızda ella içmeyi mi planlıyorsunuz?

Prezervatifi iliskinin en başından taktiysaniz neden Ella ? Lütfen ya evlenmissiniz biraz bu konularda bilgili olun.

Ella'yı her içim rahat etsin dediğinizde kullanırsanız ileride çocuk sahibi olamayabilirsiniz. Çocuk oyuncağı mı bu? Gebelik olmaz büyük ihtimalle ama hazır adet geliyor koşa koşa doktora gidip hap map bir şey yazdırın.

Tabi ki hayır 2.kullanımımdı sadece o an şüpheye düştüm ve çocuk istemediğim için kullandım sizce gebelik vs olur mu
Korkmayın siz bu şekilde elle mella içmeye devam edin gebelik istediğiniz zaman(Allah korusun) Buraya açarsınız konu niye olmuyor çocuk diye. Parol falan mı sanıyorsunuz bu tür hapları? Zaten korunmuşsunuz yazık günah değil misiniz bütün hormonlarınızı alt üst ediyorsunuz. Lütfen kadın doğuma gidn korunma yöntemlerinden birini tercih edip o şekilde devam edin. Bir kez bile o haplardan içmedim büyük bir ameliyattan sonra doktorumun kesinlikle gebelik olmayacak dediği aylarda bile kullanmadım. Sonra pişman olursunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…