prensesimin kına fotoğrafları

L

liva1017

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi liva1017
arkadaşlar 1 ay öncesinde yaptığım kızımın kınasından fotolar ama buraya yükleyemedim benim adımı tıklayın görürsünüz. umarım beğenirsiniz.

• Konu Sahibi liva1017
çok tatlı kızın var maşallah Allah bağışlasın
yanlız ne kınası oluyor bu anlamadım ben?

• Konu Sahibi liva1017
bizim orda 6 aylık kız çocuklarına kına yakılıyor belki saçma bir adet ama yapılıyor bende özendim ve yaptım işte.teşekkür ederim canım.

• Konu Sahibi liva1017
bizim orda 6 aylık kız çocuklarına kına yakılıyor belki saçma bir adet ama yapılıyor bende özendim ve yaptım işte.teşekkür ederim canım.

saçma da olsa güzel oluyor adetler
minik prensesini öpüyorum Allah nazarlardan korusun çok güzel maşallah:nazar:

• Konu Sahibi liva1017
balıkesirliymişsin bende bandırmalıyım hiç bilmiyodum bu adeti
neredensin

• Konu Sahibi liva1017
Maşallah ne tatlı prensesin :nazar:
allah nazarladan saklasın sağlıkla büyüsün bebişin :1hug:

• Konu Sahibi liva1017
Maşallah kızına çok tatlıymış Allah bağışlasın, bende hiç duymamıştım böyle bir adet, ilginçmiş.

simdi gordum pembe gelin olmus masallah ne ıcın bu kına ılkkez duydum kına olayını bırde fotoları buraya koysan ıyı olurdu bakanlar ıcın zor olabılır...

masallah cnm çok şeker kızın nazarlardan saklasınnn

Çok tatlı olmuş ya ben bu kına adetini biliyorum bizim burdada yaparlar,allah nazarlardan saklasın tombiğini :nazar:

çok tatlı olmuş
Allahım gelin kınalarınıda nasip eder inşallah.

simdi gordum pembe gelin olmus masallah ne ıcın bu kına ılkkez duydum kına olayını bırde fotoları buraya koysan ıyı olurdu bakanlar ıcın zor olabılır...

canım teşekkür ederim oraya zor yükledim pek anlamıyorum bilgisayardan kusura bakmayın artık.

canım 6 ayı ve kınası hayırlı olsun, prensesin de çok güzel olmuş, Allah bağışlasın.

valla ilk defa duydum ben bebeklerde kına olayınıCADIARZU
ama kızın çok tatlı maşallah :nazar:

ben de ilk kez duydum bebk kınası .. ama çok şeker bebğiniz maaş.

X