Prensesimin ilk teşekkür belgesi

biricixgxim

tatlı HUZUR almaya geldim
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2007
815
0
44
benim 5,5 yaşında bir kızım var beni tanıyan arkadaşlarım bilir anaokuluna gidiyor bu sene .........lefkoşada bir kurum tarafından yapılan 23 nisan çocuk bayramı nedeniyle yapılan 'ulusal egemenlik' konulu şiir,kompozisyon ,resim yarışmasından teşekkür belgesi aldı miniğim..belki birinci olamadı ama olsun gene de bu belge benim için yeterliydi..çok mutlu oldum kendi kızımla başta olmak üzere bütün çocuklarımızla gurur duyuyorum zamana inat başarılı olacaklarına bütün kalbimle inanıyorum.........rabbim hep esirgesin yavrularımızı.....................:nazar: :nazar: :nazar:

Maaşallah...Minik Prensesi ben de kutluyorum ve
çok öpüyorum...Hayatı boyunca
inşallah hep başarılı olur...
sevgiler...

amin canım amin,rabbim hep korusun minicik yürekleri.
dilerim haytı boyunca ödüllerle sevinir sevindirir sizleri.
başarılarının devamı olsun canıma.s.kutlarım.

teşekkür ederim inşallah hepimizin yavrusunun yüzünden tebessüm hiç eksik olmasın.................

benim 5,5 yaşında bir kızım var beni tanıyan arkadaşlarım bilir anaokuluna gidiyor bu sene .........lefkoşada bir kurum tarafından yapılan 23 nisan çocuk bayramı nedeniyle yapılan 'ulusal egemenlik' konulu şiir,kompozisyon ,resim yarışmasından teşekkür belgesi aldı miniğim..belki birinci olamadı ama olsun gene de bu belge benim için yeterliydi..çok mutlu oldum kendi kızımla başta olmak üzere bütün çocuklarımızla gurur duyuyorum zamana inat başarılı olacaklarına bütün kalbimle inanıyorum.........rabbim hep esirgesin yavrularımızı.....................:nazar: :nazar: :nazar:

applause02.gif
tebrik ediyorum küçük prensesimizi,daha nice başarılara imza atması dieğiyle......

X