Anket prensesime isim önerir misiniz

merhaba arkadaşlar kızıma bi kaç isimde karar veremiyoruz bana yardımcı olur musunuz

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
ne gzl dileklerde bulunmuşsunuz tşkürlerrr arkadaşlarrrr darısı sizlere olsun

:ecrin_bebek:Irmak veya İlkim çok güzel bence. Ama ben oylamada Irmak'a verdim. Diğerleri demode oldu artık.İsmiyle analı babalı yaşasın İNŞ.

Melis 61 28.24%
Çisem 22 10.19%
Irmak 100 46.30%
ılkim 33 15.28%

selam

kavin de güzel isim anlamı güçlü kız çocuğukaydirigubbakcemile2

ırmak onayladım melis de güzel (ylnz çisem ve ilkim isimleriyle bazıları özellikle çocuklar dalga geçebilir iyi dşn...)bnm kızımın ismi sidelya kımsede yok en azından bn rastlamadım

İlkim

Hele hele ilk bebişinse tam anlamlı olur...

Ama ikinci olduğunda kıskanmasın bu ismi ... O ilkiniz filan derse... Ona da "ikincim" koyarsınız :roflol:

merhaba arkadaşlar kızıma bi kaç isimde karar veremiyoruzz bana yardımcı olur musunuzz a.s.

Kızımın adı IRMAK...
Çook beğenerek ve isteyerek koymuştum daha hamileyken..Bana çok asil geliyordu..aynen öylebi kız oldu ..Irmak gibi saff ...mavişşş herkes çok yakıştırıyo ismini kızıma..Allah sanada hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin canım...İsteyen herkese bu güzelliği yaşatsınnn :1hug:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…