Anket prensesime isim önerir misiniz

merhaba arkadaşlar kızıma bi kaç isimde karar veremiyoruz bana yardımcı olur musunuz

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
canım benim bir arkadaşım vardı adı ilkim habire çocukla dalga geçerlerdi sonum sonum diye çisemlede farklı bir şekilde dalga geçiyorlardı. onu yazmayayım. ben ırmağa oy verdim hadi bakalım ne olursa hayırlısı.

canım öncelikle sağlıkla dünyaya gelmesini dilerim bende bir aralık annesi olarak oyumu MELİS ten yana kullandım çünkü bende senin gibi hamile iken hayli kararsız kalmıştım ve bir kaç isim arasında gidip gelmekteydim ...sonunda MELİS adını verdim şirineme...adının anlamı gibi bal arısı kadar tatlı bir kızım var şimdi...
birde şuna dikkat etmeni tavsiye ederim koyacağın isim içerisinde türkçe karakter olmasın çünkü bu harfler ismin telaffuzunu bozuyor.malum avrupa topluluğunun kapısını araladık sayılır kaldıki ileri ki yıllarda yurt dışında yaşamak gibi bir durum olursa isim telaffuzu ve yazılımı çok önemli olduğunu düşünüyorum ben ama karar senin ..ayrıca bana kalırsa gönlün hangi ismi istiyorsa onu ver çünkü bu senin kızın :))

Son düzenleme:
benim kızımın adı duru okyanus olduğu için ırmak ı seçtim cnm. suyla ilgili her şeyi çok severim de hihoyyyt adıyla yaşasın kızın :ecrin_bebek:

Allah hayırlısıyla kucağınıza almayı nasip etsin inşallah....
birlikte uzun,sağlıklı yıllar geçirin inşallah....
Irmak ve İlkim bana daha samimi geldi.....sevgiler ...:))

tşkür ederiz arkadaşlar herbirinizee
bu arada ırmak önde gidiyorrr yok mu arttırannnnnnnnnnnnnnn

Irmak hoşuma gitti.
Hayırlısı olsun, Allah anneli babalı büyütsün.

Bugüne kadar tanıdığım tüm Melisler çok güzeldi ve de çok iyi insanlardı o yüzden Melis dedim ama tercih sizin tabiiki

ben de ırmak dedim canım :) ama seçeneklerde deniz yoktu ırmaklarda denize akar diye ırmak dedim.ilk çocuğum kız erkek farketmez ismi deniz olsun istiyorum ama olma ihtimali zor gibi

Ben melis dedim cnm. Allah o bebişe anneciğiyle babacığıyla birlikte uzun sağlıklı güzel bi ömür versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…