Anket prensesime isim önerir misiniz

merhaba arkadaşlar kızıma bi kaç isimde karar veremiyoruz bana yardımcı olur musunuz

• Ankete Katılan
    241
  • Anket Kapalı .
melis diyenlerdenim ama daha hoş isimler var bence isme deil anlamı güzel olan isim bul
bulduğum seçenkleri beğeniyorum anlamlarıda anlamlı zaten :lepi:
kız oglun olmucakmıydı senın benmı yanlış hatırladım ?

doğru hatırlıosun ama canım oğlm değilmişşş içimdekii kızımmmışşş doktorumuz ilk dediğinde kesin dememişti zaten :ecrin_bebek:

bu isimlerin anlamlarinida yazarmisiniz?sahsen bana hic birini tercih edemedim belki anlamlari etkili olur.

bende ırmak dedimm.. seslenişi bile çok güzell ırmakkkk.....

çisem ismi guzel bence hem anlamı guzel hemde kulaga guzel geliyor Çiseleyen yağmur

canımmmm merak ettim sn oylasan hangisini oylardınn içinde olan hangisiii Şeniz

ben de melis oyladım, tatlım ufak bir tavsiye, devir internet devri malum, bebişe ç,ş,ö,ı,ğ,ü harfleri içeren bir isim koyarsan ileride mail adresi alırken zorluk olur, yani en azından biz kendi bebişimiz için özellikle bu konuya dikkat ediyoruz. Sonra ne bileyim uluslararası çapta bir insan olursa bu yabancılar yavrunun ismini abuk sabuk telaffuz etmesin.

canımmmm merak ettim sn oylasan hangisini oylardınn içinde olan hangisiii Şeniz

canım biz eşimle anlaşırkendee evlendikten sonrada ilerde bi bebeğim olursa kız olursaa adıı ırmak diyee söylerdikkk hepp
eşim yine fikrinde sabit kesin ırmak diyor ama
hanii biz bayanlarr ille başka seçenekleridee düşünmek isterizzz kaydirigubbakcemile3

anladımm canımm biz kadınlarrr:)
eşin oylamalarıda görürse ben sana demiştim der kesinnn :roflol:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…