Prensesim 650gr olmuşş teyzeleri

TRAKYALI

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2008
1.085
19
Bu gün kontrolümüz vardi arkadaşlar minik kiizm gayet sağlikli gelişiyor allahin izniyle, bu huzur dolu anlarimi sizinlede paylaşmak istedim.

canım hayırlı olsun Allah hayırlısıyla kucağına almak nasip etsin... kaç aylık hamilesin

ne güzel canım maşallah allah sağlıcakla kucağına aldığın günleride göstersin inşalah.

canım benımde 22. haftam 20. cı haftada gıtmıstım 360 gramdı sımdı kımbılır ne kadar oldu hayırlısıyla kucamıza alırız ınsallah

hayırlısı olsun cnm.kızlar beni de alın aranıza.ben de hamişim.5 haftalık daha çok yeniyim.testtler devam ediyor daha minicik.haftaya çarşamba gene görcem.allahım isteyen herkese nasip etsinnnn

tabi bu arard ben de kilo almişim doktorum fazla olduğunu söyledi.ama kilonu hiç köstermiyosun dedi . Tam 6 aylik hamileyim hamile kaldiğimdan bu yana tam 10 kilo almişim dah 3 ay var napicam bilmiyom valla.

benim doktorumun ultrason cihazı 1 kilonun altındaki gramları göstermiyormuş malesef... bende merak ettim kaç gram oldu diye...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…