Prematüre ikizlerim için mama tavsiyesi

belovedone

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2016
1.018
841
Merhabalar. 1 aylik ikizlerim var, sutum az maalesef mama takviyesi aliyorlar. Başından beri aptamil prematil kullaniyoruz ama bazi olumsuz yorumlar okudum hakkinda. Bize de kabiz yapiyor gibi geliyor cok zorlaniyorlar çünkü. Su an birisi 2800 digeri 2400 gram. 3.5 kilo olana kadar premature mamaya devam dedi doktorumuz. Evolvia ve hipp markasinin premature mamalari olduğunu biliyorum bir tek. Bunlardan kullananlariniz olduysa yorumlarini bekliyorum. Tecrübeli ikiz annelerinin de her türlü tavsiyesine açığım. Şimdiden tesekkur ederim:)

Ben de az da olsa Prematüre İkizlerim için mama takviyesi yapıyorum Hipp de evolvia yıl da denedim
Doktorum evolvia yu tavsiye etti kokusu kötü sadece balık gibi kokuyor bebeklerin ikisini de içti ikisi de kabızlık yapmadı
Her mama için zaman zaman söylenti çıkıyor ama yapacak bir şey yok Mecbur Kalınca kullanıyoruz Bu arada Benim bebeklerim 3 aylık

2. 5 kilodan sonra prematüre mama kesilebilir diye biliyorum benimkiler de 1,5 kilo civarı doğdular prematüre sonrasında golden goat kullandım ve gerçekten çok iyi hem içerik olarak hemde keçi sütü olduğu için sindirimi kolay ve anne sütüne daha yakın market maması değil bulamazsınız ben eczaneden alıyordum yoksa Siparişinize göre getirirler yada netten bulabilirsiniz

2. 5 kilodan sonra prematüre mama kesilebilir diye biliyorum benimkiler de 1,5 kilo civarı doğdular prematüre sonrasında golden goat kullandım ve gerçekten çok iyi hem içerik olarak hemde keçi sütü olduğu için sindirimi kolay ve anne sütüne daha yakın market maması değil bulamazsınız ben eczaneden alıyordum yoksa Siparişinize göre getirirler yada netten bulabilirsiniz

Golden goat i cok duyup arastirmistim ben de icerigi hakkinda herkes iyi konusuyor. Tesekkur ederim similac ve golden goat aklimda olan mamalar pre den sonra

X