premature bebegimde nek ve beyin kanamasi var

fadimetuzak

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
2 Ağustos 2024
2
0
20
merhaba 28 haftalik dogum yaptim. bebegim su an tam 8 aylik bagirsaginda yirtiklar oldu bu yuzden ameliyata alindi bagirsagi agizlastirildi. ayrica beyin kanamasi 4. evrede. psikolojik olarak hic iyi degilim. ilk kez cocugum oluyor ve yasadigim seyleri kaldiramiyorum. lutfen deneyimli olanlar benimle deneyimlerini ve cocuklarinin su anki durumunu anlatabilir mi

Çok üzüldüm umudunuzu kaybetmeyin siz iyi olunki bebeğinize faydanız olsun. Dahaönce duymadım ama karıncaya can veren rabbim sizin miniğinizede şifa versin inşallah. Evlat çok zor imtihan 2 evladım var biri sağlıklı diğeri şuan 17 aylık bizde başka sebeplerden hastanelerdeyiz çok zor bende üzülüyorum bebeğime

allah hepimizin çocuğuna acil sifa versin. en zor olan da elimizden bir sey gelmemesi

Allah şifa versin bebeğinize ben de 28 haftalık doğum yaptım 2.evre beyin kanaması oldu. Sütümü haftalarca sindiremeyip karnı şişti 83 gün yoğun bakımda kaldı 50 gün entübeydi. Şu an yanımda ve sağlıklı. Beyin kanamasında önemli olan hangi bölgede olduğu nerede hasar bıraktığı. Moralinizin bozulması çok doğal ama şu an hala karnınızda gibi sizi hissediyor. İnşallah atlatacak büyüyecek kucağınıza alacaksınız iyi düşünün dualarım sizinle

Annesi gücünü yitirme sütün kesilmesin sen iyi ol ki sana ihtiyacı olduğunda onun yanında olabilesin inşaallah bunları atlatacaksınız çok inaniyorum rabbim ne mucizeler yaratıyo rabbimden çok acil şifalar dilerim güzel haberlerle buraya dönün inşaallah

Sen iyi olursan bebeğin de iyi olacak , benim kızım da 28 haftalık doğdu, biz de zor süreçler yaşadık sizi çok iyi anlıyorum, benim kızımda hazımsızlık oldu nek olma sınırına geldi ama atlattı, inşallah sizin bebeğiniz de iyi olacak , dua edeceğim...

Rabbim en kısa zamanda şifa versin inşallah, siz iyi olun ki bebeğiniz de iyi olsun, miniklerimiz tahminlerimizden çok ötede güçlüler, inançlı olun bugünleri atlatacaksınız, sağlıkla sıhhatle tez zamanda bitsin bu günleriniz inşallah, bende bir anne olarak size ve bebeğinize dua edeceğim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…