Prematüre annelerinden destek istiyorum

tazeeanneee

Üye
Kayıtlı Üye
24 Mayıs 2023
25
7
31
hepinize selam, 20 gün önce preeklamsi yüzünden acil ameliyata alındım 33 haftalıkken ama bebeğimde gelişim geriliği vardı 29 hafta ile uyumlu dediler 1400 gram 38 cm doğdu 20 gündür yoğun bakımda ama bağırsakları ve sindirim sistemi gelişmediği için anne sütünü asla alamıyor karnı şişiyor sürekli kakasını yapamıyordu ilk günler, solunumu da kendi yapamıyor şuanda ama entübe değil çok şükür. Var mı benim yaşadıklarımı yaşayan anneler 20 gündür ömrümden 20 yıl geçti sanki o kadar kötüyüm ki şuanda hastaneden çıktık doktor normal değil böyle şişmesi ama prematürelerde oluyor dedi ağlıyorum sürekli sütüm de gidiyor.. bunları yaşayanlar var mı güzel anneler nolur teselli istiyorum

Kuzum bir akrabamizin kizi da boyleydi karnini hatirlamiyorum ama dokunmaya korkardik minicikti ,annesi tek basina yikayamazdi hatta annem yardima giderdi ama simdi kocaman kiz oldu uzulme duzeliyorlar

Sakin olmaya çalış arkadaşım.

Sütünüzü sık sık sağmaya devam edin. Allah’ımın izniyle bebeğiniz toparlanmaya başlayınca size ve süte çok ihtiyacı olacak.

Sakin olmaya çalış arkadaşım.

Sütünüzü sık sık sağmaya devam edin. Allah’ımın izniyle bebeğiniz toparlanmaya başlayınca size ve süte çok ihtiyacı olacak.
Sağıyorum her gün götürüyoruz inşallah daha ne kadar kalacağı belli değil inşallah sağlıkla çıkar

Sağıyorum her gün götürüyoruz inşallah daha ne kadar kalacağı belli değil inşallah sağlıkla çıkar
İnşallah arkadaşım inşallah.

Bol bol dua et,ben de dua ederim.

Allahım çok büyük hayırlısıyla sağlıkla mutlulukla kavuşursun inşallah.

Canım aynı durumu bende kızımda yaşadım preeklampsi yüzünden üstelik benim kızım 850 gramdı şimdi 4,5 yaşında hiç bir sıkıntımız yok çok şükür sakın korkma beyinle alakalı bişey olmadığı sürece diğerleri küçük ameliyatlarla hallolabilir korkma lütfen ben 3 ay küvez bekledim dokunamadan üstelik ilk gebeliğimdi seni çok iyi anlıyorum kim ne dese de için parçalanıyor ama bol bol dua et korkma hergün git sütünü sağ buzluğa at sonradan çok lazım olacak moralini bozma ki sütün yarasın bebeğine

Geçmiş olsun bı tanıdığımız 24 haftalıkken doğum yapmıştı 4 ay bebek hastanede kaldı şuan taburcu oldu diye biliyorum sağlık durumu da iyi sanırım üzülmeyin diyemem anne yüreği insan dayanamıyor inşallah bı an önce sağlığına kavuşur prematureler daha hızlı toparlıyor kendini içinizi ferah tutun

Allah razı olsun yüreğime az da olsa su serpildi daha 2 3 hafta daha kalacak diyor doktorlar nasıl dayanırım o kadar daha bilmiyorum çok zor gerçekten. Rabbim evlatlarımızı bizlere bağışlasın amin inşallah

Merhaba aradan 1 yıl geçmiş ama öğrenmek istiyorum bende şuna aynı durumdayım bebeğiniZ nasıl iyileşme durumu nasıl oldu umarm mesajımı görürsünüz

Merhaba aradan 1 yıl geçmiş ama öğrenmek istiyorum bende şuna aynı durumdayım bebeğiniZ nasıl iyileşme durumu nasıl oldu umarm mesajımı görürsünüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…