preklamsi çıkmaz umarım

tebessum77

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2007
2.523
30
bugün kontrolüm vardı. tansiyonum yüksek çıktı ve ödemlerim fazlalaşmış. tuz tamamen yasakladı doktor pazartesi tahlillerim tekrarlanacak NST ye gireceğim. umarım sonuçlar iyi çıkar yoksa bebeği erken alırız sezeryanla dedi dr.

birde bebeğim hep 10 gün ilerden gidiyordu gelişimi şimdi biraz geri kalmış

inşallah birşey çıkmaz

canım çok geçmiş olsun dikkat et kendine sakın yeme tuzluuuuu benimde tansyonum yüksek çıkıyor 2 kntroldur dr cok dıkkat edıceksın dedı
allah korusun canım inşallahh zamanında doğar bebişin canımmm
tekrar geçmiş olsunnn

canım tuzu kesince tansiyonun normale dönecektir
sakın üzülüp meleğini sıkıntıya sokma...
çok geçmiş olsun
sağlıkla gelsin bebişin...

gecmis olsun canim bendede cok fazla ödem var tuzu mümkün oldugu kadar az kullanmaya özen gösteriyorum ama yinede bi degisiklik yok.insallah hersey iyi cikar üzme kendini birde bebegini olurmu.

çok teşekkür ederim kızlar hiç tuz yemiyorum artık. inşallah haerşey yoluna girer. içimi rahatlattınız çok sağolun

canım çok geçmiş olsun tuzlu yeme kenden iyi bak birşey olmaz benimde tasiyonum yükselmişti biraz takip ettiler hemşireler şimdi iyim rabbim sag salim bebişlerimizi kucagımıza almayı nasip etsin

Geçmiş Olsun Tebessümcüm.bendede şişmeler Var çok Hemde Ama Tansiyonum Iyi Dedi Doktor Bi Problem çikarmazmiş

canim gecmis olsun hersey gonlunce olur insallah. az kalmis hic korkma ne guzel bilincli bi annesin ve hemen tuzu kesmissin. allah yardimcin olur insallah. benim bu ayki butun dualarim subat anneleri icin....

bugün tahlillerimi yaptırdım nst yede girdim çok şşükür sonuçlar iyi çıktı kızlar. ama doktorum yinede tuz yeme dikkat et dedi.
mesajlarınızla bana moral veren tüm arkadaşlara çok teşekkür ederim.
imşallah hepimiz bir avazda bebişlerimizi kucağımıza alırız

X