Pregon ile aşılama

E

EU3

Ziyaretçi
merhaba arkadaşlar pregon ile aşılama yaptıran varsa aranızda tecrübelerinizi paylaşırmısınız bana 300 lük pregon igne yazıldı.klomen ile 3 defa aşılama denedik ilki tutmuştu fakat kalp atımı olmadıgı için alındı.şimdi pregon igne ile 3 defa daha deneyecegiz olmadı tüp bebek artık bu igneler cok can yakıyormu gercekten etkilimi bu igneleri kullanıpta hamile kalan varmı aranızda 300 lük doz kaç gün vuruluyor tecrübelerinizle aydınlatırsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler paylaşımınız için

merhaba arkadaşlar pregon ile aşılama yaptıran varsa aranızda tecrübelerinizi paylaşırmısınız bana 300 lük pregon igne yazıldı.klomen ile 3 defa aşılama denedik ilki tutmuştu fakat kalp atımı olmadıgı için alındı.şimdi pregon igne ile 3 defa daha deneyecegiz olmadı tüp bebek artık bu igneler cok can yakıyormu gercekten etkilimi bu igneleri kullanıpta hamile kalan varmı aranızda 300 lük doz kaç gün vuruluyor tecrübelerinizle aydınlatırsanız cok sevinirim şimdiden teşekkürler paylaşımınız için
merhaba canım benim ilk aşılamam puregon iğne ile olmuştu.. dozunu doktorun belirleyecek benim 75ünite sonrasında 100,sonrasında ise 150doz ile devam etti.. buna görede kaç günlük olduğu belli olur.. benim 3yumurtam gelişmişti.. kalem iğne haliyle hiç ama hiç acıtmıyor.. ilkinde tedirgin olunuyor ama sonrasında alışıyorsun.. ilaçlara göre iğne tabiki çok daha etkili bende 3ay klomen kullandım yeterli cevap alınamadı..gonal-f iğne kullanıyrum 1yumurtam oluştu bu defa 19mm dün çatlatma iğnemi yaptım yarın sabahta aşılama yapılacak hayırlısıyla.. ilk bebeğine üzüldüm canım inş. en yakın zamanda bebeğine sağlıklı bi şekilde kavuşursun stresten arınmanı rahat ve başarılı bir aşılama olmasını diliyorum.. ALLAH hepimize annelik duygusunu nasip etsin.. sağlıklı hayırlı bebişlerimiz olsun inş..:Saruboceq::CüvCüv::emir_bebek::enbuyukkk:

X