Premature Bebekler Preeklampsi nedeniyle 25+1 de doğum dualarınıza ihtiyacım var

37 haftadan önce gerçekleşen doğumlar prematüre doğum olarak adlandırılır. Bu haftadan önce doğan bebeklere de prematüre bebek denir.

feraye25

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Haziran 2015
39
41
37
merhabalar anneler,
Geçen hafta perşembe tansiyonum 24 16 gösterdiği için plasenta ayrılmasından acil sezeryana alındım. Bebeğim prematüre yoğun bakımda bugün 9. Günümüz bitiyor arada solunum cihazından çıkarıp kendi kendine nefes alması için bırakıyorlar ve çok şükür 1 cc 2 cc 3 cc derken süt verilmeye de başladı. Çok büyük bir komplikasyon yaşamadık dedi doktorumuz ama küçük olduğu için bir şey de diyemiyor bu arada ultrasonda 750 gr çıkıyordu 630 gr doğdu minik oğlum. Dualarınızı ihtiyacımız var. Allah herkese yavrusunu bağışlasın inşallah

merhabalar anneler,
Geçen hafta perşembe tansiyonum 24 16 gösterdiği için plasenta ayrılmasından acil sezeryana alındım. Bebeğim prematüre yoğun bakımda bugün 9. Günümüz bitiyor arada solunum cihazından çıkarıp kendi kendine nefes alması için bırakıyorlar ve çok şükür 1 cc 2 cc 3 cc derken süt verilmeye de başladı. Çok büyük bir komplikasyon yaşamadık dedi doktorumuz ama küçük olduğu için bir şey de diyemiyor bu arada ultrasonda 750 gr çıkıyordu 630 gr doğdu minik oğlum. Dualarınızı ihtiyacımız var. Allah herkese yavrusunu bağışlasın inşallah
Rabbim evladınızı size bağışlasın. Tez vakitte Kucağınıza alırsınız inşallahh.

Allah yardımcınız olsun.tez vakıtte hemen toparlanır ve sızde bebegınıze kavusursunuz inşallah.sabır ve dua ile beklemen lazım kuzunu.

Çok şükür kilo almaya başladı 950 gr oldu oğlum. Oksijen desteği almaya devam ediyor ama cihazda değil küvez içi. Dualarınızı eksik etmeyin lütfen . Allah bebeğinizi sağ Salim kucağınıza almayı nasip etsin sizin de.
Amin inşallah.
Maşallah ne kadar güçlü bir bebek, gelişim göstermesi çok iyi, Allah sağ şalim size bağışlasın inşallah. Gelişmeleri yazın fırsatınız oldukça, inşallah her gün güzel haberlerle karşılar sizi.

Amin inşallah.
Maşallah ne kadar güçlü bir bebek, gelişim göstermesi çok iyi, Allah sağ şalim size bağışlasın inşallah. Gelişmeleri yazın fırsatınız oldukça, inşallah her gün güzel haberlerle karşılar sizi.

Savaşçı miniğim benim. O güç veriyor bana. Ara ara yazarım muhakkak. En son da evime götürüyorum oğlumu yazıcam size inşallah

canım merhaba ne durumdasınız nasıl oldu kuzucuk
Çok şükür iyiyiz büyük bir komplikasyon atlatmadık. Dün en son 1185 gr olmuştu canım oğlum❤️❤️ Başında hood denen oksijen desteği aldığı bir başlık var ondan da kurtuluyor yavaş yavaş allahım çok büyük. Bugünümüze şükür siz de sağ Salim alın kucağınıza inşallah

Çok şükür iyiyiz büyük bir komplikasyon atlatmadık. Dün en son 1185 gr olmuştu canım oğlum❤️❤️ Başında hood denen oksijen desteği aldığı bir başlık var ondan da kurtuluyor yavaş yavaş allahım çok büyük. Bugünümüze şükür siz de sağ Salim alın kucağınıza inşallah
İnşallah canım çok sağol. beslenmesi nasıl oluyor

Inşallah sağlıkla kucagınıza alır yuvaniza götürürsünüz yavrunuzu allah şifa versin dualarım sizinle

merhabalar anneler,
Rabbim evladınıza şafi ismiyle şifa versin sağ salim kucağınıza alırsınız inşallah.:dua:
Çektiğiniz bütün sıkıntıları unutur oğlunuzla bir ömür mutlu olursunuz inşallah:KK200:

X