Pozitif Çıkan Gebelik Testim Ertesi Gün Negatif Oldu??????

cool1983

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
12 Kasım 2009
1.191
146
Arkadaşlar son adet tarihim 2 kasım, dün yada bugün regl olmam gerekiyordu. Dün gece idrarla yapılan gebelik testlerinden yaptım ve çok net 2. Çizgiyi gördüm. Bu sabah ilk idrarla daha iyi bir sonuç beklerken,test negatif çıktı ve 2. Çizgi çıkmadı Akşam bir kez daha yaptım yine tek çizgi regl de olmadım.

Daha önce hiç böyle birşey yaşamadım.Başına böyle birşey gelmiş yada bu konuda bir bilgisi olan var mı? Sevincim yarım kaldı, çok üzgünüm....

canım ya idrar testlerine çok güvenme ya ,yarın bi sağlık kuruluşuna git kan testi yaptır bence,sonuçta görmüşsün 2. çizgiyi ,ümüdini de kaybetme lütfen

canım ya idrar testlerine çok güvenme ya ,yarın bi sağlık kuruluşuna git kan testi yaptır bence,sonuçta görmüşsün 2. çizgiyi ,ümüdini de kaybetme lütfen

Desteğin için çok teşekkür ederim. Bugüne kadar bu konuyla ilgili birçok yazı okudum ve hiç bu şekilde bir durum duymadım. Daha önce 2 kere kimyasal gebelik yaşadım bu kez, regl tarihinden en az 1 hafta geçmeden kan testi yaptırmamaya karar vermiştim. Çünkü öyle hayal kırıklığı daha büyük oluyor maalesef inşallah son testlerde bir sorun vardır, pek inancım yo ama yine de umut işte.... Tekrar saol.

cnm benım basıma da böyle bir olay geldi gecen mart ayında.gece yaptım pozitif cıktı.sevınçten uyuyamadım oturdum ağladım.sabah gıdıp baska marka bı test daha aldım .onda negatıf cıktı.gıttım bı baska marka daha aldım,yıne negatıf...galıba benım ılk test bozuktu.benı hüsrana ugrattı yani...oluyo bazen.hamile sindir inşallah ama değilsen de en yakın zamanda hamile kalman dileğiyle...

Aynen ben de sevinçten uyuyamadım, eşim deseniz o da aynı şekilde.Yani böyle birşeyin başıma geldiğine inanamıyorum.İnternette araştırdım bozuk testlerde çok nadir de olsa pozitif çıkabiliyormuş.2 kimyasal gebeliğin hayal kırıklığından sonra böyle birşeyin gerçekleşmesi beni aşırı derecede yıprattı

hala regl olmadım, küçük bir ihtimal de olsa aklımın bi köşesinde ya bu sefer olursa düşüncesi ....

Aynısını bende yasadım hemde iki kere, c.tesi yaptığım test pozitif çıktı. Ama hemen çıkmadı uzun bir süre sonunda çıktı. Dün tekrar test yaptım negatif çıktı. Peşinden bir tane daha yine negatif. Bazen LH hormonuna reaksiyon gösteriyormuş ve test pozitif çıkabiliyormuş. Yani hatalı pozitif.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…