Pozitif cikan gebelik testi ve sonra yaşananlar...

Fluna

Üye
Kayıtlı Üye
4 Ocak 2023
202
98
26
Herkese merhabalar.konularımı okuyanlar bilir 2kez gebelik testleri ile alakalı konu açmıştım.yazacaklarım belki biraz uzun ola bilir sona kadar okuyanlara şimdiden teşekkürler
Gelelim konuma.Ocak ayının 1 de öylesine bi test yaptım ve anında silik çizgi çıktı.ben bi anlık hayal görüyorum sandım ama kime sorduysam evet 2cizgi var dediler.doktorum bile evet gebelik ola bilir dedi.ertesi gün ben apar topar kan vermeye gittim ve sonuç negatif...üzüldüm açıkçası ve burada gebelikle ilgili kadınların yazdığı deneyimleri okumaya başladım ve sabr edeyim belki pozitif olur dedim(bu arada pkos var yılda 2 kez zor adet goruyorum)2 hafta bekledim ve 2 hafta içerisinde 10 tane test daha yaptım ve 3 ünde yine silik çizgi gördüm.ultrasona gitme kararı aldım ve yine bir şey çıkmadı.doktor gebelik söz konusu değil dedi.ama benim kasıklarim çok fena ağrıyor ve simdi bunu yazarken bile ağrıyor.sanki adet olacakmışım gibi hiss ediyorum ve karnim çok şiş.bu gün yine ultrasona gittim bu ağrının sebebini anlamak için çünki 6 senedir pkos hastasıyım hiç böyle bir şeyle karşılaşmadım.doktor gebelik yok ve daha adet olmana çok var rahmin çok küçük dedi yani gebe kalmam biraz zor ola bilirmiş.bagirsaklarimdada çok gaz var dedi.cok uzun oldu yazdiklarim ama ben hala kendimi hamile gibi hiss ediyorum.psikolojim berbat durumda 2 ay geçmiş üstünden testlerde yanlış pozitif çıkarmi?yani çok az ihtimal yanlış pozitif çıkar diyorlar oda geldi beni mi buldu?benim durumumda olan arkadaşlar varsa bana deneyimlerinizi yazın lütfen belki psikolojim düzelir(testlerimin fotolarını da atacam buraya

Eklentiler

• IMG-20230111-WA0010.jpeg
    52 KB · Görüntüleme: 182
  • IMG-20230101-WA0004.jpeg
    46,5 KB · Görüntüleme: 179
Hamile olsaydınız rahim kalınlaşmış olurdu. Hamile değilsiniz, doktor da söylemiş zaten. Bazı testler kuruma çizgisi yapabiliyor.

Merhaba cok cok geçmiş olsun, bu mubarek günde duamdır Allah tez zamanda sağlıklı evlatlar nasip etsin evlat isteyen herkese. Bende de pcos var. Testler malesef yanlıs pozitig verebiliyor ve test yapmak aklıma düşüncr duramıyorum yapmazsam, bile bile yapıyorum. Ben de dahil olmak üzere bir çouğumız malesef cok fazla kafaya takmış durumdayım ve bu mevcut durumu iyice zorlaştırıyor. Ama kafaya takmamanın çözümü bende de yok . Ovulasyon testi yapıyo musunuz yani yumurtluyo musunuz?

Cevap yazdığınız için çok teşekkür ederim Allah dualarınızı kabul etsin amineskiden yapardım ama hiç pik olmazdı ve yapmayı bıraktım çünki sinirleniyordum pik görmediğimde((işte en zoru da bu kafaya takma olayı gerçekten insanı çok yoruyor(

Ne zamandır istiyosunuz gebelik ve yaşınız kaç

27 yaşındayım 4 yıldır evliyim aslında ilk başlarda çok istemiyordum geziyim tozuyum diyordum eşimle ama son 1 yıldır bebek istiyoruz
1 yıl az bi zaman aslında ama pcos için tedaviye başlıyolar artık, iyi bir uzman bulmalısınız bence. İnşallah tez zamanda evladınıza kavuşursunuz

1 yıl az bi zaman aslında ama pcos için tedaviye başlıyolar artık, iyi bir uzman bulmalısınız bence. İnşallah tez zamanda evladınıza kavuşursunuz
Gerçektenmi? Ne zaman doktoruma bunu sorsa yok daha tedavisi kesin olarak bulunmadı diyor.10 doktor gezdim ve hepsi aynı.hic biri umutlu konuşmuyor(

Gerçektenmi? Ne zaman doktoruma bunu sorsa yok daha tedavisi kesin olarak bulunmadı diyor.10 doktor gezdim ve hepsi aynı.hic biri umutlu konuşmuyor(
Virgül koymadığım için pcos için tedavi demişim gibi olmuş. Gebelik için dedim. Pcos için en en iyi tedavi sağlıklı beslenme ve egzersiz. Ve kilo kaybı.

Virgül koymadığım için pcos için tedavi demişim gibi olmuş. Gebelik için dedim. Pcos için en en iyi tedavi sağlıklı beslenme ve egzersiz. Ve kilo kaybı.
Bende bi anlik sevindim(İnanın hiç bir şey yemediyim halde bile kilo alıyorumegzersizi düşünüyorum aslında maddi durumum düzelsin gidicem inşallah.cok teşekkür ederim

Bende bi anlik sevindim(İnanın hiç bir şey yemediyim halde bile kilo alıyorumegzersizi düşünüyorum aslında maddi durumum düzelsin gidicem inşallah.cok teşekkür ederim
Evde de yapabilirsiniz. Ben youtube da tuğba yüksel in evde plates videolarına başlıcam. Eskiden yapıyordum tavsiye ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…