Doğuma Hazırlık portbebe

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

office

Ben sizden değilim...
Pro Üye
9 Eylül 2007
21.434
66.518
selam kızlar. bebeğim için portbebe almayı düşünüyorum ama karar veremedim. sizlerin kullanıpta memnun olduklarınız varsa fikir verebilir misiniz?
teşekkürler..

ablam kulanmıştı ilk 6 ay yatırabiliyosun sadece ama bebeğini herdaim yanında istiyorsan oturma odasına filan koymak için çok kullanışlı
ablam o zaman kayınvaldesiyle kalıyordu evleride sobalıydı yatak odası soğuk oldugundan oturma odasında yatmışlardı pörtbebeyide yanlarına almıştı bu tip amaçlar için kullanışlı
yada hemen oda almıcam ilk 6 ay idare etsin maksadıyla alındıgındada çok kullanışlı bişey

arkadaşlar portbebeyi yazında kullanabiliyomuyuz ne olur fikir verin ilk doğduğunda kullanılan o değilmi be 2 haftaya kadar doğuracağım ana kucağı olmaz diyorlar yardım edermisiniz

Ben portbebe değil araba koltuğu aldım. Hem arabada kullanabiliyorsun hem dışarı gezmeye gittiğinde bebeği yatırıyorsun. Ben daha kullanıyorum. Yani çok kullanışlı. Benimki portbebe de yatmadı. Bilmiyorum o yüzden.

bende oto koltuğu aldım gerçi çok küçükken uzu süreli içinde yatırınca bel rahatsızlığı yapıyormuş diyorlar ama port bebede bana çok boğucu geliyor

arkadaşlar yazımda fazladan bir be çıkmış pardon bebeği yazdığımı sanmıştım. birde oto taşıma koltukları tam yatıyomu bende zararlı diye duydum . ne yapacağımı şaşırdımm kaydirigubbakcemile2

bebek 3 aylık olana kadar oturtmadım ben o oto koltuklarına. tam yatmadığı için bebek ikiye katlanıyormuş gibi geliyordu bana. o şekilde taşımadım. içine birşeyler koyduğunuzda da çok rahatsızlık veriyor. yani ilk aylar kullanılmadı bizde.

portbebe mi kullandın neyle taşıdın bebişini arkadaşım:kedi:

yok portbebe de kullanmadım. nedn bilmiyorum almak aklıma gelmemişti o ara. ama oğlum eylül sonu doğduğu için battaniyeye sarıp kucağıma almıştım, bana daha güvenilir gelmişti.

yok portbebe de kullanmadım. nedn bilmiyorum almak aklıma gelmemişti o ara. ama oğlum eylül sonu doğduğu için battaniyeye sarıp kucağıma almıştım, bana daha güvenilir gelmişti.

yerimsenibenben ben bi portbebe alıyım en iysi dr a falan götürürken lazım olur dimi

yerimsenibenben ben bi portbebe alıyım en iysi dr a falan götürürken lazım olur dimi

ben alışverişlerime başladım artık, tam bir portbebe alayım diye düşünüp gittim ama çok değişik birşey aldım. gerçi portbebenin yerini tutmaz ama sadece birkaç ay için portbebe almaktan vazgeçtim.
resmini koamadım malesef ama google dan "fermuarlı battaniye" diye yazınca resimleriyle çıkıyor. hem normal battaniye oluyor hem de fermuarını kapatınca kundak gibi oluyor gerçekten kullanışlı. bir bak istersen.

ama doktora giderken kullanırım diyorsan al bir portbebe. sanki taşıma sapları bana pek güvenilir gelmedi. kucağımda da taşıyamam belki diye düşündüm. sen bak yinede

canım ilgilendiğin için çok sağol. bir bakayım sen ne zaman doğum yapacaksın hayırlısıylazemuszemus

canım ilgilendiğin için çok sağol. bir bakayım sen ne zaman doğum yapacaksın hayırlısıylazemuszemus

ağustosun ilk haftası inşallah. alışverişe yeni başlıyorum bende :1hug: senin ne zaman? allah hayırlısıyla kucağımıza almamızı nasip etsin a.s.

Benim bebeğim doğar doğmaz yattı oto koltuğunda. çok şükür belinde herhangi bişi yok.
Bebek anne karnında da zaten iki biklüm yatıyorki. Almanyada onlar olmadan bebeğini arabaya bindiremiyosun. O yüzden hastaneden çıkar çıkmaz kullandık. Portbebenin sapları kopar ama bunun kopmaz. Birde bunun emniyet kemeri var, yeni doğanlar için koltuğun içine süngeri var...
Hem birde sallanır özelliği var. Yinede sen bilirsin.

hangi marka aldınız kardeş ve ne kadar kullanabildin. ay şaşkınlıktan bişi almıyor kafam:uhm: ağustosa yine havalar biraz serinler inşallah hayırlı ve kolay olsun doğumun kızmı erkekmi bizimkisi kız doğumum 2 haftaya dek inşallah. bugün 37 haftamın sonu. ondanada biraz paniğim öpüldünüzopuyorumnanaktanzemuszemus

Maxi Cosi markası. Ben daha kullanıyorum bebeğim 7 aylık.Onu bebek 13 kilo olana kadar kullanabiliyosun. Kızkardeşimde almıştı o bebeği 10 aylık olana kadar kullandı.Bizimki Kız ismi Eflin.
Sakın korkma... İnan bana doğumdan sonra herşeyi unutuyosun.
Allah sana o gün o kadar güç veriyorki...

benım kızımda dogardogmaz yattı 9ay kullandık arabada yolculukta evde cok rahat oluyorbebek arabasına takım 4yasında sımdıcok sukur bırseyı yok

annem almıştı bizim porbebemizi ben almayı düşünmüyordum ama benim kız şubat bebişi çok gerekli oldu hastaneye giderken filan koyduk içine üşicek derdi yoktu komple sarıp sarmalıyo çünki

jane marka Jane Matrix Cup Ana Kucağı Oto Koltuğu tam olrak yatabılıyor aynı zamanda portbebe olarakta kullanıyor tavsıye ederımcokacimcoookcokacimcoook:enbuyukkk:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…