Porselen makyaj

ben kinadada dugunde de porselen yaptirmistim. Aslinda guzel oluyor ama cokda sart degil normal makyajdada cok guzel olan gelinler gordum. Benim tercih etmemin nedeni ailemden cok uzaga gelin gelcek olmamdi cok agladim ama gram akmadi valla. Bide porselen diyipde cakma porselen makyaj yapan yerler var onlarada dikkat etmek lazim.

Makyajınızı nerede yağtırdınız acaba?

Fiyatları hakkında da bilgi verseniz?
Ben de bu pazar sünnet annesi olarak düğünümüzü var...
Porselen yapalım dediler bilmiyorum....

Ben bu porselen makyajı hiç beğenmedim.
Ya yapanda bir sorun var ya da malzemelerfde belki de bu makyaj stilinde...
İstediğim beklediğim gibi değildi...
Kendim yapmayı tercih ederim.
Ya çok iyi yapan biri olmalı, usta olmalı, ya da normal makyaj tercih edilmeli...

özel günlerde makyöz aramanıza gerek kalmadı koşuyolunda yani Kadıköye yakın olan Koşuyolu semtinde Koşuyolu güzellik salonunda hacer adında bir makyöz var HACER GÖKTAŞ dı sanırım uluslar arası derece almış deneyimi eğitimi kişiye özel teknikli makyajları gerçekten harıka benim nısan makyajımı yaptı gerçekten cok sahane oldu ücretide uygun mutlaka deneyin. INSTAGRAM :KOSUYOLUBEAUTYHOUSE

profesyonel makyaj derseniz istanbulda tek geçerim hacer göktaş ...Koşuyolu güzellik salonunda uluslararası derece almış bir makyöz gerçekten cok başarılı deneyin..ücretleride cok ugun..ürünleride cok kaliteli ve cok hıjyenık...

X