Pudra, Fondöten, Kapatıcılar Porselen makyaj için mükemmel seçim

Makyajı tamamladıktan sonr uzun süreli dayanmasını,
akmamasını ya da suya dayanıklı olmasını isteyenler için
Kryolan DERMACOLOR FIXING SPRAY öneririm.

kızlar günlük kullanamaz mıyız?

Ben günlük kullanıyorum,
birde bazı arkadaşlar bazı fprmlarda günlük olarak ağır diyor ama neden anlamadım
zaten tv için özel fondötenleride var onlar günlük olarak kullanılamaz
ben memenunum tavsiye de ederim.

Ben en güzel ürünleri kullanmış biri olarak kryolan kadar güzel bir görüntü yakalamadım. Ben buna mucizem diyorum. Cake make up hem fondoten hem pudra olarak kullanilabiliniyor. Yarısını ıslak yarısını da kuru kullanıyorum. Supracolar göz altıma. Çok özel günlerde tv paint stick harika bir ürün Buda. Günlük olarak cake make süper. Günlük 5 dakikada profesyonel görüntü... Öneriyorum kullanın. Şaşıracaksınız. Bu arada 8 Ekim'de %20 zam geliyor tüm kryolan urunlerine bilginize arkadaslar.

Benimde nişan makyajımda kullandılar fondötenini çok güzel oldu.Ama kendim nerden alabilirim bilemiyorum bilgisi olan varsa mesaj atabilir mi

Benimde nişan makyajımda kullandılar fondötenini çok güzel oldu.Ama kendim nerden alabilirim bilemiyorum bilgisi olan varsa mesaj atabilir mi

Canım Kryolan'ın com.tr uzantılı internet adresine girip bakabilirsin. "Kryolan Bayileri" diye bir link var, adreslere oradan ulaşabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…