Popodaki sivilceler :-(

canm neden ıgrenc hıssedıyorsun
ağda sonrası falan mı oluyor yoksa kendılıgınden mı var

Benden başka kimsenin böyle bi sorunu yok mu ya kendimi iğrenç hissediyorum :'(
Cnm bende de var ayni problem ama hic kafaya takmadm bunu kalçanın ustu pütür pütür kırmızı sivilceli gibi annem ve kardeslerimdede var o yüzden normal geliyor bana esiminde hic dikkatini çekip önemsemedi bence sende kafana takma bunu cildimizin hassas olmasından kaynaklaniyo

sende ağda sonrası mı oluyor bebegm
bende tüy var agda yaptırıyorum ve kabarıyor
tatlım benim orda tüyler vardı inceydi ama rahatsız oluyordum aldım aynen kabarıyor kırmızı kırmızıydı sonra lazere sordum dedim buraya yaparmısınız bir kez yaptı sonra anladımki tüyden oluyormuş su an çok azaldı kırmızılık yok gibi bence arkadaşınkide böyledir

Evet cildim cok hassas gercekten vucudumun her yerine bisey kullanmam gerekiyo surekli :-(

Genellikle kot giyiyorum. Ama ben boxer giymeden pantolon giymem yani kottan olamaz ama belki havasiz kaliyodur..
kesinlikle çok kılla tüyle alakası yok.Tabiki aldırınca oluyor olabilir bilemiyorum fakat sert kotlar sivilceye neden oluyor e.Kot sert kumaş olduğu için ssürekli oturup kalkınca tahriş olup havasız kalıyor.Benden size tavsiye kot görünümlü ama daha ince kumaşlardan yapılma pantalonlar var onlardan deneyin.Ben yıllardır onlardan giyiyorum bir tane sivilce yok

Sağolun öneriniz için haklı olabilirsiniz dikkate alıcam

hangi lazeri yaptırdınız? bitti mi tüyler ordaki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…