poliversin folik asit kullananlar var mı

keug0

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Nisan 2022
2.291
2.432
25
Kızlar selam doktorum poliversin folik asit verdide kullanan varmı reçetesiz bi ilaç galiba

ben çok düzenli kullanmadım canım ama aşılama ile gebe kalmıştım kalbi durdu tekrardan başladım
Anladım canım rabbim sana tekrar o güzel duyguları yaşatsın inşallah bana da doktorum verdi ama bakalım bende aşılama yapıcam bu ay

Anladım canım rabbim sana tekrar o güzel duyguları yaşatsın inşallah bana da doktorum verdi ama bakalım bende aşılama yapıcam bu ay
İstanbulda mısın canım belki aynı doktora gidiyoruzdur pek fazla poliversin veren doktor görmedim

Evet canım şükürr
Canım bana da doktor tekrar gel progesteronuna tekrar bakıcaz dedi sonra regl olunca aşılamaya başlicaz dedi süreç nasıl olucak bilmiyorum bugün yumurtlamayı heralde gördüm 7 gün sonra gidin kan vercem

Eklentiler

• 87C3DAA6-1414-4B0F-A46F-ECCD4B9C1FA2.jpeg
    72,4 KB · Görüntüleme: 102
Canım bana da doktor tekrar gel progesteronuna tekrar bakıcaz dedi sonra regl olunca aşılamaya başlicaz dedi süreç nasıl olucak bilmiyorum bugün yumurtlamayı heralde gördüm 7 gün sonra gidin kan vercem
evet yumurtlama canım silikleşmesini takip et ilişkiye gir. Kuzum aşılama basit yumurtan düzenli büyüyorsa ilaçları kullanıyorsun kontrole gidiyorsun iğne yapılıyor 36 saat içindede aşılama gerçekleşiyor.

Sen o süreçte ekstra bişey kullandın mı bide poliversine hala devam ediyormusun

Rabbim kucağımızı boş bırakmasın şu mübarek günde Allahım dileklerimizi kabul etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…