Polip ameliyatı

Elftugce

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2019
2
1
39
Geçen sene 4 ay dinmeyen kanamalarım sonrasi rahim kalınlaşmam ve yapılan rahim ultrasonum sonrasında 2 adet büyümüş poliplere rastlanılması doğrultusunda acil bir hafta içinde ameliyata alındım. Ameliyattan çıktıktan sonra şiddetli ağrılarım ve karnımın sürekli büyümesinden dolayı sabaha kadar 2 saatte bir şırınga ile kan alındı. Ama bana giden ters durum hakkinda hic birbilgi verilmedi. Sabaha kadar agrilardan aglaya aglaya bir hal oldum ustune yetmezmis gibi 6 kişilik odada zorla tutulup sabaha kadar her saat kustum. Berbat bir geceydi yani
Sabah oldugunda gelen doktorlar bana kusura bakmayn operasyon basarisiz gecti rahminin cok dar oldugu icin cihaz tam iceri giriş yapamadı ve bi kac santim yırtık oluştu dendi. Oglen imza karşılığında çıkışı mı istedim . Tam iki hafta 2 bucuk litre sıvı ile karnım da ayağa bile zor kalktım ve yürüdüm. Qlarista diye 6 ay ilaç kullandm sonra kanamalarm kendiliginden durdu birde çoban cantası otu içiyordum tavsiye üstüne. Neyse tam bir sene gecti gene hastaligim nuks etti. Simdi ameliyat olduğum haseki egitim araştırma hastanesine yolum düşmesin diye bakıyorum. Memoriel da ahmet hoca var sanırım ona gidecegim çok betbah duruma düşersem.

X