Polikistik ve düşük

Pemppeee

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2023
569
137
Selamlar ben üst üste iki düşük yaptım bir ay sonra doktora gidicem kan vermek için öncesinde size de sormak istiyorum düşük alışkanlık yapar diyorlar doğru mu? Diğer sorumsa polikistik över düşük yapar mı polikistik overim var ama adet düzensizliğim yok denecek kadar az kilolu değilim hormonlarımda büyük sıkıntılar yok gebe kalmamada da problem olmuyor gebe kalmadan önce doktora kontrole gittiğimde kist vs olmadığını da söylemişti benim durumumda olup gebe kalıp sağlıklı doğum yapan var mı nasıl bir tedavi süreci izlediniz

Öncelikle geçmiş olsun kan pıhtılaşmasi ileri derecede olabilir Allah bir daha yasatmasin

Merhaba, tekrarlayan düşüklerde genelde çiftlere gen testi yapılıyor, kan pıhtılaşması kromozom problemlrti vs araştırılıyor

Merhaba, tekrarlayan düşüklerde genelde çiftlere gen testi yapılıyor, kan pıhtılaşması kromozom problemlrti vs araştırılıyor
1 ay sonra gidicez Allah izin verirse polikistikle alakası var mı onu merak ettim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…