Polikistik over

İnşallah Çok teşekkür ederim Allahım herkese nasip etsin Sakın ümidinizi kaybetmeyin, ben şunu anladım ne kadar ağlayıp zırlasam da herşeyin bir vakti zamanı var.
Bir pcoslu olarak çok sevindim adınıza inşallah sağlıkla ilerler. Bizim içinde dua edin. Kilo yada insülin direnci gibi sorunlarınız var mıydı acaba döngünüz falan kaç gündü ?

PCoslu biri olarak söylüyorum hamile kalmk için bir engel değil canım bende tedavisiz hamile kaldım hiç sıkıntı etme ben adetimin dördüncü gününde öğrendim olabilir çünkü geç döllenme oluyor genellikle bizim gibiler umudunu kaybetme rabbim hayırlı haberini almayı nasip edecek bir gün merak etme

Anladım canım maşallah Rabbim hayırlısıyla sağlıkla kucağına almayı nasip eylesin

Bir pcoslu olarak çok sevindim adınıza inşallah sağlıkla ilerler. Bizim içinde dua edin. Kilo yada insülin direnci gibi sorunlarınız var mıydı acaba döngünüz falan kaç gündü ?
inşallah tabiki bol bol dua ederim Şöyle ki ben orta okula gittiğimde aşırı aşırı şişmandım, o zamanlar yeme içmeme dikkat edip kilo verdim şu an 1.55 boyum var 60 kiloyum. Yani kilo almaya çok müsait biriyim. O yüzden Küçüklüğümden beri dikkat ederim. Başka bir sorunum yoktu adetim de düzenli döngüm 33-35 değişiyordu. Gecikmem yok en fazla taş çatlasa 5 gün gecikirdi. Tabi yeni evlendiğim sıralar vücudum alışma süresi oldu ilk aylar 9 10 gün gecikme gördüm ama sonra düzene girmişti tekrardan vücudum alışınca.

Bende de pco var. Doktorum pco hastalığının çok cesiti var demişti. En kotu başına diyabet gelebilir insülin direncinden dolayı. Adetin 3. Günü hormon testi istedi. Tuylenme kilo adet düzensizliği yapıyormuş. Bir kaç ay deneyin olmazsa müdahale edelim demişti bana. Umarım tez zamanda kavuşuruz bebislere :)

Bende PCO hastasıyım geçen sefer 2 ay geciktim. Bu ayda 18 gün geciktim. Ama bir 10 gündür göğüslerim çok acıyor dokunamıyorum bile. İki ay öncesine kadar bende sürekli test yapıyordum ama artık kendi haline bıraktım. . Senin adına çok sevindim Allah kucağına almayı nasip etsin.

Ne yaptınız adet oldunuz mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…