Polikistik over ve soğan kürü

buzmavisi23

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2024
23
3
21
Selam kızlar polikistik over (pcos) olup soğan kürü deneyen var mı? İşe yarıyor mu? Nekadar süre kullanılması gerek?
Soğan kürüyle hamile kalanlar varmı aranızda?

Selam kızlar polikistik over (pcos) olup soğan kürü deneyen var mı? İşe yarıyor mu? Nekadar süre kullanılması gerek?
çok faydası olduğunu duydum hem kullananlardan hem profesör bir doktordan. kendim de kist için denemek istedim ama şahsen benim midem almadı bitiremedim 2 gün denedim bardağın sonu gelmedi bir türlü🥺

çok faydası olduğunu duydum hem kullananlardan hem profesör bir doktordan. kendim de kist için denemek istedim ama şahsen benim midem almadı bitiremedim 2 gün denedim bardağın sonu gelmedi bir türlü🥺
Merhaba ben de bj ay denedim . Daha önce denemiştim ama içememiştim. Fakat bu sefer acı olmayan soğandan bulup aldık pazardan . (Göz yakmayan), Bu sefer gercekten çok rahat içiliyor. Asla kötü tat gelmiyor

Walla canım rahim duvarıyla alakalı sorunun yoksa dene tabi ama rahim duvarını incelttiği söyleniyor ve benim rahim duvarım kolay kolay kalınlaşmıyor bütün tedavilerimde ben fitil Progestan kullandım duphaston felan. Mutlaka bunu araştırıp öyle iç bu sefer de bebeğin tutunması zorlaşır rahim duvarın incelirse. Tansiyon hastaları içmesin zaten insanı yerle bir eder sarımsak soğan 🤦🏻‍♀️ onun dışında 6 ayda bir 15 gün içiliyor her sabah akşam taze kaynatılması gerekiyor arkadaşlarım da yaptı ben yarıda bıraktım kist yapabilirmiş öyle diyende oldu açıkçası pkoluyum yeterince kistlenmiş sıkışmış yumurtalar var extra bir kistle uğraşamam adet gecikmesi yapar diye devam etmedim deneyenlere bol şans diliyorum herkesin bedeni bir değil ama bunlar önemli noktalar özellikle rahim duvarı önemli

Merhaba ben de bj ay denedim . Daha önce denemiştim ama içememiştim. Fakat bu sefer acı olmayan soğandan bulup aldık pazardan . (Göz yakmayan), Bu sefer gercekten çok rahat içiliyor. Asla kötü tat gelmiyor
öyle diyorsanız bir de öyle deneyeyim ben hiç dikkat etmedim soğana direkt denedim ama çok zor yarısını bitirmiştim. şimdi siz böyle deyince belki içebilirim diye umutlandm deneyeceğim teşekkür ederim

Canım senin kistin folikul kistimiydi. Geçti mi bendd de var 3,5 cm
benim de boyutu o kadar ama ne kisti olduğunu inan bilmiyorum canım doktorun bana dediği yumurtalığında kist var şimdi tedaviye başlarsak (yumurta geliştirme tedavisi olacaktım) kistin de yumurtanla birlikte büyür bir ay doğum kontrol hapı kullan öyle başlayalım dedi. adetin 5. günü gideceğim kontrole inşallah geçmiştir. sana ne demişti geçmiş olsun

benim de boyutu o kadar ama ne kisti olduğunu inan bilmiyorum canım doktorun bana dediği yumurtalığında kist var şimdi tedaviye başlarsak (yumurta geliştirme tedavisi olacaktım) kistin de yumurtanla birlikte büyür bir ay doğum kontrol hapı kullan öyle başlayalım dedi. adetin 5. günü gideceğim kontrole inşallah geçmiştir. sana ne demişti geçmiş olsun
Canım benimde basit kist dedi. Gebeliğe engel değil dedi. Ama ben Ocak ayı gibi oldum kist ilk o zaman olmuştu. O zaman adet goremedjm 55 gün filan hep söktürücuyle oldum. Doğum kontrolle geçmişti şimdi yine oluşmuş ve ben artık korkuyorum yine aynı sürec olacak diye. Çünkü bebek istiyorum ve böyle olunca stres oldum yine

Soğan kürğnü yaptım hayıt otu tohumunuda yaptım havuçtu incirdi hepsini hepsşni yaptım. Dedielr sabahalrı bir adet biber yiyin o poliksitiğe iyi geliyor. Onuda yaptım. En son ilaçlı rahim filmi çektiridm bütün kürleri aynı zaman da yaptım. Sonraki ay çatlatma iğnesi oldum bebiş oldu. Bunlar tek başına fayda etmez ama doktor gözetimimd egördüğünüz tedaviye yardımcı olur.

Canım benimde basit kist dedi. Gebeliğe engel değil dedi. Ama ben Ocak ayı gibi oldum kist ilk o zaman olmuştu. O zaman adet goremedjm 55 gün filan hep söktürücuyle oldum. Doğum kontrolle geçmişti şimdi yine oluşmuş ve ben artık korkuyorum yine aynı sürec olacak diye. Çünkü bebek istiyorum ve böyle olunca stres oldum yine
ben de aynı durumdayım şuan ezan okunuyor dilerim bizim ve tüm isteyenlerin tez zamanda sağlıklı gebeliği olur ve evladına kavuşur.. ben de demin regl oldum yine moraller bozuk:KK43: 3 senedir istiyorum ben de. 1. senemizde gebe kaldım 3. ayında kalbi durdu düşük yaptım kürtajla alındı. 2 sene oldu ne gelen var ne giden…. yumurta sayım da azalıyor git gide… Tüp bebek tedavisi yaptırmayı düşünüyoruz artık

X