Polikistik over olanlar kaçıncı gün ovülasyonda pik gördünüz ? Benim 19.günüm ve çizgiler hala yerinde sayıyor.

onbirmayis

Güzel günler çok yakın 🌤
Kayıtlı Üye
30 Mart 2022
5.189
2.921
Merhaba kızlar,
Kaygan,şeffaf ve hafif uzayan akıntım geliyor 4-5 gündür ama çizgiler böyle. Hiç koyulaşma olmadı. Siz kaçıncı gün yumurtlama gördünüz ?

Eklentiler

• B9C97649-BB18-497F-8113-34A745EE2FD0.jpeg
    215,1 KB · Görüntüleme: 130
bende pcosluyum ve inanılmaz dengesiz. yumurta takibi yaptırıyorum. ilaç kullanıyorum.. geçen ay adetin 20.günü pikti. bu ay yine ilaç kullandım ve hiç yumurtam oluşmadı boş geçti :)))) şaka gibi. ovulasyon testi yaparkende öyleydi 20günden sonra pozitif oluyodu aşiri dengesizdi

Allah’ım deliricem olsun da isterse 25.gün olsun 30.gün olsun… hiç bu kadar gecikmemişti. Adetlerim de düzenlidir. Sizin peki yumurtlama zamanı benzer akıntınız olmuş muydu ? İp gibi uzayandan bahsetmiyorum.

evet geçen ay cumartesi inanılmaz akıntım olmuştu pazartesi kontorlde 2cm yumurta gördük. bu ayda aşşiri az geldi resmen 2 3gün damla damla şeklindeydi hala daha devam ediyo ama sonuç sıfır... önce ki doktorum bu konuda şey demişti. bazı adetler veya ara kanamalarda yumurtlama olmaz boş adet demişti.. zaten bu bilenen gerçek 12ayın adetinin cogunlugunda yumurtlama olmayabiliyomuş normal bir durummuş.. eğer düzeniniz ilk kez şaştıysa bi ihtimal sizinde boş ay olabilir. veya hormonlar bu ay geç çalişmak isteyebilir elinizdeki test kadar devam edin bence. hiç belli olmaz

Haklısınız. Ama artık yoruldum. Akıntı kovalamaktan,hergün bir kaba afedersiniz işemekten dicem artık kusura bakmayın... Gerçekten yoruldum

Haklısınız. Ama artık yoruldum. Akıntı kovalamaktan,hergün bir kaba afedersiniz işemekten dicem artık kusura bakmayın... Gerçekten yoruldum
yaşadıgım şeyler kasma yaa.. aynen bende. hep negatif hep boş... doğuştan her kadının sahip oldugu doğal şeyin eksikligi yüzünden aylardır bir dünya stres yaşıyorum tükendim artık

yaşadıgım şeyler kasma yaa.. aynen bende. hep negatif hep boş... doğuştan her kadının sahip oldugu doğal şeyin eksikligi yüzünden aylardır bir dünya stres yaşıyorum tükendim artık
Stres yapmayın düşünmeyin olur diyorlar
Ya bu mümkün mü ? nasıl düşünmeden yapayım nasıl aklımda yokken olur anlamıyorum

Bende salı günü progesteron testi verdim sonucum 5.7 çıktı normalmi bu ay ovulasyon testi yapmadım hiç ama 23'ü yumurtlama günümdü değerlendirdik

Bende salı günü progesteron testi verdim sonucum 5.7 çıktı normalmi bu ay ovulasyon testi yapmadım hiç ama 23'ü yumurtlama günümdü değerlendirdik
Biraz düşük geldi bana
Yumurtlama gününüz olduğuna emin misiniz test mi yapmıştınız 23ünde

Düşük değil . Yumurtlama olmuş ve çatlamış
Burada 11den fazla değerler gördüğüm için öyle söyledim. Hem normal mi diye soruyorsunuz hem de cevabımızı beğenmiyorsunuz ayrıca ovülasyon testi de yapmadıysanız nereden eminsiniz 23 ü yumurtlama diye. Akıntı takibiyse veya takvimse ciddiye almayı. ben her ay yumurtluyor olmam lazım onlara göre.
O kesin bilgi sayılmaz.
Bence biraz daha bekleyin belki geç yumurtladınız

Yumurtlamam olmuş 5 ve üzeri çıktığı zaman yumurtlama olmuş anlamına geliyo

Yumurtlamam olmuş çatlamış hatta o yüzden 5 hatta küsürü bile var umudum inşallah gebe kalırım normalde ben adet olmadan 1 hafta önce sancım olurdu bu ay hiç olmadı 5 gün var regl olmama

Yumurtlamam olmuş çatlamış hatta o yüzden 5 hatta küsürü bile var umudum inşallah gebe kalırım normalde ben adet olmadan 1 hafta önce sancım olurdu bu ay hiç olmadı 5 gün var regl olmama
Tam olarak ayın kaçında oldu ve çatladı ?

22 sinde yumurtlama günüm dü 23 ünde çatladı o gün bel ağrısı yaşadım dayanılmayacak şekil de zaten 1 hafta sonra progesteron testi verdim 5.7 çıktı
Kaliteli ve gebelik ihtimali olan bir yumurtlama olsaydı daha fazla çıkardı diye biliyorum. Yumurtlama olmadı demiyorum,sadece düşük bi değer diyorum. Doktor değilim,onu da burada okuduklarımdan yola çıkarak söylüyorum. Yanlış Bilgi vermek istemem. En iyisi 12.gün test yapın,silik de olsa çıkar. Haftasonuna denk geliyor sanırım o da.

Aynen hafta sonuna denk geliyor erken gebelik testi yapmayı düşünüyorum ben ama bilemedim şimdi yarın için erken gebelik testi yapmak istiyorum kasık batmalarım arttı çünkü yürüdüğümde eğildigim zaman filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…