Polikistik over hastalığı

Merhabalar
canım bende de aynı sorun var 9 yıldır çocuk istiyorum ama olmuyor ileri derecede pco var dedi doktor yumurtalarım sol tarafta toplanmış ama cansiz bende bazen 3 ay adet göremiyorum nasıl bi hastalıksa kendi döngusunde dönüp duruyor benden sana tavsiye jinekoloji gitmeyi bırakıp infertitiye gitmen verdiği hormon ilaçlarına zamanla tembelestirip iyice kötü ediyor ve hormon ilaçları kilo aldırıyor pco zaten kilo düşmanı ilaçlarla beraber kilo ve kılana sorunu daha hızlı ilerliyor benim düştüğüm hataya sen düşme jnfertilite polikinligine git bakil onlar zaten nasıl bi süreç izleyeceğini sana söylerler ya biraz daha bekleyelim der yada seni aşılama veya tüp bebek için hazırlar zaman geçtikçe korkuların daha çok articak adet olamadığın zaman kendini hep eksik hissedeceksin bunları sakın kafana takma önce gidip bi bakil bence özele de gittim pco için polikaps vs bir sürü ilaç verdi onlarida kullandım kilo ver dedi onuda verdim 170 boyum var 55 kiloya kadar düştüm ama yine düzelmedi daha sonra kendimi saldım artık neyse dedim 6 senemde şimdi 90 kilo oldum 55 kiloyken ilaçla adet oluyordum ama şimdi kendi kendine 2 ayda birwn gec oluyorum çok garip bi hastalık bi tedavisi de yok kilo ver egzersiz yap diyip duruyorlar ama hiç Bi doktor da pco hastası olanların doğal yoldan hamile kalması zor demedi benim resmen 9 yılımı yediler benden sana tavsiye hiç stres yapma kaygılanma daha yolun başındasın ya biraz daha bekle yada jnfertilite polikligine git He sogun suyu maydanoz vs bunlarda kullanma hamile kalırsan dusuge sebeb oluyor iyi birsey yapmak isterken kötü Bi sonuç elde etme

Kilo için destek aldığınız bir takviye ürün vs var mı
Hiç yok canım. Sabah8-9 gibi kahvaltı yapıyorum ama ekmek asla yok. Öğlene doğru acıkırsam meyve. Akşam en geç 8 de yiyiyorum o da genellikle bir tabak yemek ekmek yok. Sonra yemek Faslı bitiyor böyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…