Makyaj Ürünleri Podyum Makyajı Yarışmamız Huzurlarınızda

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler

sizce hangi mankenimiz?

• 1 numaralı mankenimiz

OY: 52 15,3%
  • 2 numaralı mankenimiz

OY: 4 1,2%
  • 3 numaralı mankenimiz

OY: 47 13,9%
  • 4 numaralı mankenimiz

OY: 9 2,7%
  • 5 numaralı mankenimiz

OY: 203 59,9%
  • 6 numaralı mankenimiz

OY: 24 7,1%

• Ankete Katılan
    339
  • Anket Kapalı .
aklinialirimsmile

kizlar sirada hangi yarisma var?

ben diyorumki avatar yada lady gaga makyaji yapaksempatiksalakcinnicok hos olur valla:içelim:

veyy süper fikir
benimde doğa temalı makyaj aklıma gelmişti
kazene rica etsemmi ne sempatiksalakcinni tekrar katılsam ama sadece göz le eyvahedigeldismile :tomato:

tebrik ederim canım opuyorumnanaktan
diğer yarışmacılarıda kutluyorum.yarışmayı organize eden arkadaşada teşekkür ederim.alkisalkisalkis

hihoyyytyarışmamız bitti 1.miz belli arkadaşlar hihoyyyt
ilk günlerden de anlaşıldıgı gibi 5 numeroolu mankenimiz 1. oldu :hooray:
1.olan yarışmacımız Nil arkadaşımız :asigim:
haketti gerçekten de.çok başarılıydı makyajı :hooray:
2.olan yarışmacımız Princess of Rain arkadaşımız :asigim:
3.olan yarışmacımız aSkiTo boshayallersmile​

4.olan yarışmacımız __fstk :asigim:
5.olan yarışmacımız betus_g boshayallersmile
6.olan yarışmacımız Cankiiz5o boshayallersmile
opuyorumnanaktan katılan arkadaşlarıma çoook teşekkür ediyorum opuyorumnanaktan
6nızında ayrı güzellikleri becerileri var :asigim:
:hooray: Nil opuyorumnanaktan tekrar tebrikler canım :hooray:

öncelikle emek verip yarışmayı organize eden kankam patiye teşekkür ediyorumolumunekankayizsmile

nil senide emeğinden ve birinciliğinden ötürü kutluyorumvereliniortak

nilim tebrik ederimmm :KK3:
gerçekten bunu hak etti makyajın
çok başarılıydın

diğer yarışmacılarıda tebrik ediyorum

özellikle aşkitom,fstk,prensesimide çok beğendim

cankızı tanıyamadım yaw :) ama oda güzldi
betus_g dediğim gibi podyum için biraz hafif, çok doğal , günlük makyaja daha uygun geldi gözümde :)

yarismamiz bitmis yarismayi acan ve oncu olan herkese tesekkurler

1.olan arkadasimizi tebrik ederim nilcigim gercekten bir harikayadin canim ellerine ve emegine saglik,

diger arkadaslarimida tebrik ediyorum hepsi gercekten buyuk bir emek vermis .

ve bana oy veren 52 degerli uyeye cok tesekkur ederim ayrica makyajimi begenen ve begenmegen herkese tesekkurler .

1 arkadasimiz demisti 1.yarismaci nasil bu kadar oy aldi cok sasirdim digerleri ondan daha guzel demisti.arkadasa buradan saygilarimi sunuyorum.

tek gozumle yarismaya katildim bu kadarida yeter bana, ne demek istedigimi anlayan olmustur elbet

sevgilerimle....

nilcimm tebriklerrrrr

Nil'iiimmmmmmmmmmmmmmmm Şeniz canim benimmmmm olumunekankayizsmile tebrik ederimmmmm kaydirigubbakcemile2 birinciligi hakettin:lepi: hemde cok hakettin hihoyyyt makyajinda sende süpersinnn:asigim:
hedaayeelerini en kisa zamanda ekle:jeyyar: merak ederim ben:meraklifstksmili:sempatiksalakcinni
tekrar tebrik ederim bitanem :hooray:

princessim Şeniz
askitim Şeniz sizleride tebrik ederimmm :hooray:

bende 4üncü oldum zemuszemus
bana oy veren, vermeyen, begenen, begenmeyen herkese sonsuz tesekkürler opuyorumnanaktan

diger arkadaslarim sizlerinde ellerinize saglik opuyorumnanaktan

Patiiimm Şeniz sende yarismayi cok güzel organize ettin balimm emegine saglikk olumunekankayizsmile sanada tesekkür ederimmm opuyorumnanaktan

Nilcim tebrik ediyorum canım senii Şeniz makyajın hoş hoştu :lepi: tabiki sende çok hoş ve güzelsin tatlım .
Diğer arkadaşlarıda kutluyorum bu arada opuyorumnanaktan

tebrik ederim canım opuyorumnanaktan
diğer yarışmacılarıda kutluyorum.yarışmayı organize eden arkadaşada teşekkür ederim.alkisalkisalkis

hepinize çoook tşk ediyorum...203 oya layık bulan herkesea.s.
açık söyleyim makyajımı çok ta iyi bulmamıştım oysa,
çok daha iyilerinin çıkacağını düşünerek katılmıştım,
nitekim çok emek verilmiş ve çok iddialı-hoş makyajlar vardı..
tüm arkadaşlarımı tebrik ederim,her birinin ellerine sağlık..
çok güzel -anlamlı bir yarışma ve etkinlik oldu benim adıma..
pati arkadaşıma yine tşk ederim çok güzeldi herşey paticima.s.
oylama sırasında sorulan soruların cvplarını ve makyajın ayrıntılarını makyaj topiğimde paylaşacağım yarın...

tekrar tşk ederim oylamaya katılan ve bizleri destekleyen tüm arkadaşlarımıza..ellerinize sağlık:1hug:

Son düzenleme:
yarismamiz bitmis yarismayi acan ve oncu olan herkese tesekkurler

1.olan arkadasimizi tebrik ederim nilcigim gercekten bir harikayadin canim ellerine ve emegine saglik,

diger arkadaslarimida tebrik ediyorum hepsi gercekten buyuk bir emek vermis .

ve bana oy veren 52 degerli uyeye cok tesekkur ederim ayrica makyajimi begenen ve begenmegen herkese tesekkurler .

1 arkadasimiz demisti 1.yarismaci nasil bu kadar oy aldi cok sasirdim digerleri ondan daha guzel demisti.arkadasa buradan saygilarimi sunuyorum.

tek gozumle yarismaya katildim bu kadarida yeter bana, ne demek istedigimi anlayan olmustur elbet

sevgilerimle....

O gözlerin biri bile bence ömre bedel,tebrik ederim :))

Nil'iiimmmmmmmmmmmmmmmm Şeniz canim benimmmmm olumunekankayizsmile tebrik ederimmmmm kaydirigubbakcemile2 birinciligi hakettin:lepi: hemde cok hakettin hihoyyyt makyajinda sende süpersinnn:asigim:
hedaayeelerini en kisa zamanda ekle:jeyyar: merak ederim ben:meraklifstksmili:sempatiksalakcinni
tekrar tebrik ederim bitanem :hooray:

princessim Şeniz
askitim Şeniz sizleride tebrik ederimmm :hooray:

bende 4üncü oldum zemuszemus
bana oy veren, vermeyen, begenen, begenmeyen herkese sonsuz tesekkürler opuyorumnanaktan

diger arkadaslarim sizlerinde ellerinize saglik opuyorumnanaktan

Patiiimm Şeniz sende yarismayi cok güzel organize ettin balimm emegine saglikk olumunekankayizsmile sanada tesekkür ederimmm opuyorumnanaktan

Demek sendin o,çok şekerdin sende,tebrik ederim :))

hepinize çoook tşk ediyorum...203 oya layık bulan herkesea.s.
açık söyleyim makyajımı çok ta iyi bulmamıştım oysa,
çok daha iyilerinin çıkacağını düşünerek katılmıştım,
nitekim çok emek verilmiş ve çok iddialı-hoş makyajlar vardı..
tüm arkadaşlarımı tebrik ederim,her birinin ellerine sağlık..
çok güzel -anlamlı bir yarışma ve etkinlik oldu benim adıma..
pati arkadaşıma yine tşk ederim çok güzeldi herşey paticima.s.
oylama sırasında sorulan soruların cvplarını ve makyajın ayrıntılarını makyaj topiğimde paylaşacağım yarın...

tekrar tşk ederim oylamaya katılan ve bizleri destekleyen tüm arkadaşlarımıza..ellerinize sağlık:1hug:

Nil kutlarım canım,şahaneydi...

ben de oy veremeden yarışma bitti bi türlü pc başına geçememek bi yana 20 m yakınlaşamadık bile fuar nedeni ile....

ama herkesi tebrik ediyorum, nilcim çok güzeldin seni ayrıca tebrik ediyorum.

hepimizin emeğine sağlık canlar:))))

özellikle en yorucu işi yapan patimin:))

bir daha ki yarışmada görüşmek üzere esen kalın

hepiniz çok başarılıydınız makyajlarınızla.
ben çok çok çok beğendim.kk ya her girdiğimde bu topiğe gelip bakmaya doyamadım.
her yarışmada olduğu gibi bi tane birinci gerekiyordu.
nilim tebrik ederim emeğine sağlık.

Anamm yarışma bitmişş...
Nilcimm büyük bir farkla birinci olmuşsun hemde...tebrik ederim gerçekten hayran kalmıştım... :asigim:
3 numarada Aşkitoymuşş anam hamile hamile nasılda uğraşırmışş yarabbi...o kadar değişimden tanımamıştım inan... :bbo:
Hepinizi tebrik ederim kızlar...

nil arkadaşımı tebrik ediyorum başarıların daim olsun inşallah çok harikaydı makyajın süperdi :lepi:

hepiniz çok başarılıydınız makyajlarınızla.
ben çok çok çok beğendim.kk ya her girdiğimde bu topiğe gelip bakmaya doyamadım.
her yarışmada olduğu gibi bi tane birinci gerekiyordu.
nilim tebrik ederim emeğine sağlık.

Anamm yarışma bitmişş...
Nilcimm büyük bir farkla birinci olmuşsun hemde...tebrik ederim gerçekten hayran kalmıştım... :asigim:
3 numarada Aşkitoymuşş anam hamile hamile nasılda uğraşırmışş yarabbi...o kadar değişimden tanımamıştım inan... :bbo:
Hepinizi tebrik ederim kızlar...

nil arkadaşımı tebrik ediyorum başarıların daim olsun inşallah çok harikaydı makyajın süperdi :lepi:
çok tşk ederim ,ellerinize ve güzel yüreğinize sağlık opuyorumnanaktan

seviom 86 ve ilarzu çok tşk ederim size de sayfa arkada kalmış bakmamıştım afedersiniz:bbo:

makyaj topiğimde,bu makyajın ayrıntılı resimlerine bakmak için linke tıklayın boshayallersmile
http://www.kadinlarkulubu.com/makyaj-urunleri-stilleri-resimli-paylasimlar/390789-nil-makyaja-kadina-dair-hersey-32.html

:asigim:

Son düzenleme:
Nilcim tebrik ediyorum bitanem tam bir podyum makyajı olmuş ellerine sağlık :))

herkesi kutlarım emeklerinden dolayı...

NiLimmmm tebrik ederimm güzel,seksii aklinialirimsmile ve naif arkadaşımma.s.

5 numara gerçekten çok özenmişş ama hepiniz nekdr güzelsiiniz çok zor 6 da tam manken kız havası varrrsonra 1 .kızın ben hep bakıyorum yaptıgı makyajlara gözleri çok derin anlamlı güzell makyajıda mükkeml 3 numaaranın gözleirnide çok begeniyorum ama çok abartı buldum ztn güzel gözleri var manken gib olmamış başlığa uymamş 2.de hintli makyajı oylansaydı anında vrirdim

5 numara gerçekten çok özenmişş ama hepiniz nekdr güzelsiiniz çok zor 6 da tam manken kız havası varrrsonra 1 .kızın ben hep bakıyorum yaptıgı makyajlara gözleri çok derin anlamlı güzell makyajıda mükkeml 3 numaaranın gözleirnide çok begeniyorum ama çok abartı buldum ztn güzel gözleri var manken gib olmamış başlığa uymamş 2.de hintli makyajı oylansaydı anında vrirdim
tşk ederiz canım :1hug:

5 numaranın nil olduğunu tahmin etmiştim.
elmacık kemiklerinden tanıdım:)

gerçekten çok başarılı bir makyajdı. tebrik ederim.a.s.

X