plesenta previa

hozen64

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2008
5
0
40
ekim anneleri aranızda plesenta previa(bebeğin eşinin önde olması)olan var mı?benim bebeğin eşi önde ve kanama oluyor doktorum hiçbir tedavinin olmadığını sadece istirahat yapabileceğimi ve 36.haftada bebeğimi alacağını söyledi.hayırlısı dua edin hamişler...

geçmiş olsun canımm ama bebişler için herşeye katlanılıyo napıcan yatarsın artık 36. haftaya kadar sende sağ salim gelsinlerde..burda bizle dertleşirsin tv izlersin kitap okursun oyalanırsın bi şekilde zaman keçiyor bi şekilde canım tekrar geçmiş olsun aramızada hoş geldinn.bebişin kesin doğum tarihiyle adı belliyse yaz listemize ekliim seni canımmŞeniz

canım çok geçmiş olsun.sakın bu durumu kafana takıp moralini bozma.dr.unun tavsiyelerine uy.bol bol dinlen.Allah'ın izniyle sağ salim doğsun bebişin inşallah.hepimiz sona yaklaşıyoruz.hakkımızda hayırlısı olsun.aramıza hoşgeldina.s.

çok geçmişler olsun hemşerim benim kaç haftan var 36. haftaya sen de ekim annnesimi olcan Allah izin verrirse
benim kanama ilk 3 ayda olmuştu ozaman bebeğin yerleşme yerinden kaynaklandığını söylemişti çok şükür şimdi öyle bişey yok canını sıkma meleğin iyi olsun da yatcan artık başka çaresi yok ki

iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim kızlar.Allah hepimizin yavrusunu bize bağışlasın.Nisanur'cum doktora kayseride mi gidiyorsun?

hozencim nisanue cevap veremez şimdi offline ama ben onun yerine cevap verim o malatyada oturuyor malatyada doktoru memleketi kayseriiŞeniz

ay destina herşeyi de biliyon dimisırnaşık şey
evet destina haklı ben malatyadayım kayseri de gideceğim doktorum da var ama önerebilirim özel erciyes hastanesinde çetin arık var çok iyi bi uzmandır eğer doktorundan memnun değilsen yada başka bi doktordan görüş almak istersen tavsiye ederim ben de haftaya geliyom işallah o zaman mutlaka çetin beye gitcem bakalım o neler diycek bebişlealakalı

X