plates

aryener

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2008
124
0
merhaba kızlar.ben 1 aydır ebru şallı ile plates yapıyorum.baya sıkılaştım.sezeryan olmama rağmen göbeğim baya eridi.1 haftadırda soğan suyuna başladım.işe yarayacak gibi geliyor.sizden de yapan varmı?yoksa tavsiye edebilirim.

nerdeee benim oğlan izin vermi platese falan bütün ilgi onda olsun istiyor soğan suyunada cesaret edip baslayamadım

mrb..
bende 1 hafta yapıp 2 kılo verdım 1 haftada.
sonra bıraz ara verdım.
yıne basladım 1-2 gun yaptım ama sonrada sprial taktırdım.dr 1 ay ağır hareketlerden kacınkayabılr dedı.
şimdi acaba yapsam kayar mı dıye korkuyorum.oyuzden yapmıyorum bırsuredır.
ama kesınlıkle faydalı oldugu konusunda hemfıkırım..
bebekten fırsat bulamıyorum dıyenlerrr sızde acın tv yı ogrenın harektleri,gun ıcınde musaıt olldugunuz bır anda yaparsınız.dvd sı de var alınabılır..ben kacırdıgımda oyle yapıyordum.aksm yatakta uyumadan oncede yapıyordum bazen.yanı yapmak ıstendıgınde yapılabılır dıye dusunuyorum.
soğan suyunuda gecen hafta yaptım 1 kılo verdım.
bakalım sımdı drla konusup hem platese hem soğan suyuna yenıden başlıycam.4-5 kıl daha vermem lazım.

valla ben kilo veremedim fakat sıkılaştım baya.bebek benimde izin vermiyordu ama yere bir battanıye açıyorum ona yatırıyorum o tvye bakarak oyuncağını oynayarak oyalanıyo hatta o nefes alıp verme sesinde bile rahatlayıp uyuyakalıyo.bi deneyin.10.25 te t8 açın.beraber verelim.50 dk hayatta tek başıma haraket bulupta yapamazken şimdi nasıl giçiyo zaman anlamıyorum.yarın karın yakma günü yanış hatırlamıyorsam.kaç kişi başlayacak yazabilirmi:)

çıtır pıtır sprialı takarken acıdımı?adetlimi gittin.bende düşünüyorum halen adet olmadım.sezeryan oldum korkuyorum acır diye.senin nasıl oldu?

çıtır pıtır sprialı takarken acıdımı?adetlimi gittin.bende düşünüyorum halen adet olmadım.sezeryan oldum korkuyorum acır diye.senin nasıl oldu?

yok canım acımadı.sadece bıraz adet olmusum gıbı ınce bır agrı oldu.(gercı zatn adetlıydım de agrı yktu agrı basladı:) )ertesı gun de devam etti,sonra bişi kalmadı.adetli gıttım evt.oyle olması gerkıyorms zaten adetlıyken ııce acıldığı ıcın daha rahat oluyormus takması.
benım 5. gunuydu normalde gun surer yanı cok yoğun oldugu bır gun degıldı ama acıklıgı kontrol etti kolay olur acılma ıyı dedı ve taktı.bır sorun yasamadım sımdılık.
taktıracaksan en yoğun oldugu gun gıt.
normal doğum yapmıs olsaydın hıc korkmazdın emınım cok kolay bır ıslem 10 bıle surmemstır..ama sezarye oldugun ıcın bılemıycem canım.daha zor olur heralde.saglık ocaklarında bıle takmıyorlarmıs sezaryenlılere astaneye yonlendırıyorlarmıs.ama onerırım bıraz zorlansan bıle sonrası guzel..?

canım ama bebişlerin tv izlemesi sakıncalı, benimki de bayılıyor tv ye ama mümkün olduğunca izlettirmemeya çalışıyorum, bu platese başlamak lazım bir an önce hakikaten, 50 dak kendimize ayırmalıyız aslında ne olursa olsun, bende başlıyayım biran önce.hihoyyyt

ben başladım 2 gündür henüz bişey yok ama güzel yalnız biraz dikişlerim acıdı

ben de 1 haftadır yapıyorum oğluşun uslu durduğu zamanlarda.gerçekten çok işe yarıyo.

bu plates topları ve lastikleri nereden alıcaz acaba ya üç gündür takip ediyorum çok ilgimi çekti :)bende aynen oturtuyorum ana kucağına eline bi oyuncak kızım onu gevelerken bende sporumu yapıyorum iyi oluyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…