Plasenta bebek yerleşiminden cinsiyet tahmini yapanlar bakabilir mi 7. Hafta ultrason görüntüm

SeptembeRose

Üye
Kayıtlı Üye
26 Ekim 2022
632
530

Kız ya da erkek sorun etmiyorum bu arada sorum yanlış anlaşılmasın, sağlıklı ve hayırlı bir evlat olsun yeter. Sadece biraz zaman geçirmek istiyorum ve bu tarz şeyler tutuyor mu diye merak ettim sadece.

Tahmini olan yok mu ?
Kuzum daha önce gördüğüm ultrason görüntülerine göre konuşuyorum -kız gibi- erkek olan arkadaşımın ki daha yuvarlaktı kesesi kız olan kuzeniminki daha uzunlamasına duruyordu. Ama tabii bu sadece bir yorum. Allah gönlünüzdekini versin

Sağol kuzum en büyük dileğim sağlıkla dünyaya gelmesi ve güzel bir ömrü olması. Yine de bursda vakit geçiyor diye arada yazıyorum bilmediğim şeyleri öğreniyorum.

Büyük ihtimal erkek bebek kuzum ben seni topiklerden biliyorum canım saglıkla gelsin inşalalh cinsiyetini ögrenince bana yazarsan sevinirim tutacak mı bakim

Büyük ihtimal erkek bebek kuzum ben seni topiklerden biliyorum canım saglıkla gelsin inşalalh cinsiyetini ögrenince bana yazarsan sevinirim tutacak mı bakim
6 haftalık ultrason resmi var mı
Ay sağol yorumun için canım ben de çok merak ediyorum tam anlamıyorum da neye göre yorum yapıldığını Evet seninle daha önce konuştuğumuzu hatırlıyorum ben de canım . :) İnşallah sağlıklı olur bebeklerimiz her daim.
Maalesef 6. hafta ultrason cihazı iyi olmayan bir doktora gidince net görülemedi çok belirsiz ama yine de link atayım belki anlarsın . :)

Canım nasılsın belli oldumu bebeginin cinsiyeti tahminde bulundu mu doktorun

Amin inşallah kuzum en büyük duam eşime benzeyen bi oğlusum olması :)
Allah gönlüne göre nasip etsin kuzum benimde 2 kızım var bir tanede oglum olsun istiyorum allah nasip ederse ama 1 seneyi geçti olmuyor banada dua edersen sevinirim canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…