Plasenta aşağıda olup aşırı kanama yaşayanlar

Benim de oldu plasenta yukarıya çıkmadı zaten sezaryen olacaktım sezaryen doğum yaptım şükür sorun olmadı doğumda öncesinde korkutsa da beni

Gebeliğinizin ilk haftalarında kese aşağıda mıydı
Kaçıncı haftada aşağıya indi inanın bilmiyorum 6 haftadan beri ara ara kanamam oluyordu ama o zaman öyle bir şey demediler, 18. Haftada sanırım çok kötü bir kanama yaşadım o zaman dediler aşağıda diye ve çıkmadı yukarıya sonra hep bakıldı çıkmış mı diye çıkmamıştı, çoğu kişinin çıkıyormuş bu arada endişe etmeyin

Kaçıncı haftada aşağıya indi inanın bilmiyorum 6 haftadan beri ara ara kanamam oluyordu ama o zaman öyle bir şey demediler, 18. Haftada sanırım çok kötü bir kanama yaşadım o zaman dediler aşağıda diye ve çıkmadı yukarıya sonra hep bakıldı çıkmış mı diye çıkmamıştı, çoğu kişinin çıkıyormuş bu arada endişe etmeyin
Benim gebelik kesesi rahim ağzına yakın yerleşmişti riskli demişti lekelenme yaşadım sonra bebeğimin kalbi durduğunu öğrendik kürtaj oldum 😞
Bir daha aynı şeyleri yaşarsam diye çok korkuyorum 😢

Gebeliğinizde dikkat ettiniz mi sürekli yatıyor muydunuz önlem amaçlı birşey yapıldı mı
6.5 aylık olana kadar bebek progestan kullandım. Çalışıyordum ama kanama olunca rapor aldım doguma kadar çalışmadım. Belimde platin olduğu için zaten gebeliğim zorlamaya başlamıştı belimi, tamamen yatmadım ama ev dışına da pek çıkmadım dinlenerek geçirdim kanama sonrasını doktorum öyle onerdi.

Benim gebelik kesesi rahim ağzına yakın yerleşmişti riskli demişti lekelenme yaşadım sonra bebeğimin kalbi durduğunu öğrendik kürtaj oldum 😞
Bir daha aynı şeyleri yaşarsam diye çok korkuyorum 😢
Siz iyi düşünün iyi olsun her gebelik aynı değil inşallah sağlıkla ilerleyecek sağlıkla kucağınıza alacaksınız. Stres çok önemli ben o çok kanama yaşadığım gün benim için çok kötü bir haber almıştım bebeğimi kaybettim diye çok korkmuştum ama şükür şimdi yanımda inşallah sizin de öyle olacak

Siz iyi düşünün iyi olsun her gebelik aynı değil inşallah sağlıkla ilerleyecek sağlıkla kucağınıza alacaksınız. Stres çok önemli ben o çok kanama yaşadığım gün benim için çok kötü bir haber almıştım bebeğimi kaybettim diye çok korkmuştum ama şükür şimdi yanımda inşallah sizin de öyle olacak
Amin inşallah 🤲 Allah evladınızı bağışlasın maşallah

X