PKOS VE TROİT BEZİ sorunları

OZLEMKELES

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Haziran 2008
198
0
slm kızlar 2 gündür moralim çok bozuk çünkü troit bezim galiba çok çalışıyormuş galiba diyorum çünkü cumartesi belli olacak salı günü polikliğine gittim şikayetlerimi söyleyince troit bezin fazla çalışıyordur dedi ben 15 kilo da verdim galiba hipertiroidi ama nette araştırdım pkos da genelde yavaş çalışırmış troit bezi aranızda böyle olan var mı gebe kalmaya engel mi bu hastalık tedavisi ne kadar sürüyor?

nolur yardımmmmmmmmmm

slm kızlarr sonunda teşhis kondu hipertiroidi hem de yüksek ya çok kötü napacagım şimdi

canım belirtilerini yazarmısın bize geçmiş olsun buarada herşeyin tedavisi var unutma sıkma canını

özlem cim lütfen telaş yapma..bnde bebekle uğraşırken tetkikler sonunda bnm de hipertiroit olduğu ortaya çıktı ..hemde baya yüksek..buda hamile kalmayı zorlaştıryormuş..haziran ayından beri tedavi görüyorum şu anda normale yaklaştı ve doktorum hamile kalmaya hazır olduğumu söyledi:)endokronolojı bölümüne gitmeni tavsiye ediyorum...

Slm kizlar cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim belirtiler en başta gözüm dişari dogru büyüdü ve annem hemen anladi çünkü ailede de vardi sonra sicak basmasi hala sicaga tahammül edemiyorum ( ki sonuçta grip de oldum bu sogukta kazak giyemiyorum ) ellerim titriyor çarpinti var sinirlilik var işte böyle filo seninle de görüşmek isterim neler yaptin bu zamana kadar

özlemcim bnded aynı belirtiler vardı..ama şimdi iyiyim her ay doktor kontrolünde ilaç ayarlaması yaplıyor..hatta bazı aylar onbeş ilaç kullandığım oldu..ama şimdi iki tane alıyorum ilaç..herşey normale dönmek üzere..bnde senin gibi ilk öğrendiğimde panik olmuştum ama panik yapılacak bişey yok..bnm adetlerimdede aksamalar başlamıştı.sendede varmı.....

canım geçmiş olsun bak ilaçla kontrol altına alınabiliyomuş çok canını sıkma tatlım

inşallah canım geçer ama benim canımı sıkan bebek tedavisine ara vermem .... canım adetlerim için bişey diyemem çünkü hep düzensizdi canım sende pkos musun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…