Pkos var 7 aylık evliyim bebek istiyorum ne yapmalıyım

MitMir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Şubat 2023
3
0
29
Merhaba pkos tanılıyım henüz 7 aylık evliyim bebek istiyorum ama olmayacak diye çok korkuyorum. Adetlerim kilo aldıkça duzensizleşiyor bunu biliyorum pkos için doğum kontrol hapı da kullandirdı doktorum ama o kadar çok rahatsız etti ki beni sürece girmeden bıkmış duruma geldim . Bana doktor tedavisine tam anlamıyla başlamadan önerebileceğiniz bir yöntem var mi folbiol soğan kürü gibi

Merhaba bende de pkos var. Ben de 2 aydır istiyorum. İlk tavsiyem yumurtlamanızı ovulasyon testiyle takip etmek. Mesela ben 30. Gün görüyorum yumurtlamayı

Merhaba bende de pkos var. Ben de 2 aydır istiyorum. İlk tavsiyem yumurtlamanızı ovulasyon testiyle takip etmek. Mesela ben 30. Gün görüyorum yumurtlamayı

Teşekkür ederim deneyeceğim onu. Bunun dışında hazırlık için yaptığınız bir şeyler var mi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…