Pkos olup civan perçemi ile hamile kalanlar

melekhira

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Ekim 2021
105
-10
Hanımlar 24 yaşındayım 2 yıllık evliyim polikistik over tanısı konuldu 2 olumsuz aşılamam var. Soğan kürünü bu ay denedim ama maalesef adet oldum. Civan perçemi (akbaş otu) kullanıp hamile kalanlar veya başka bir bitkisel şeyler kullanıp hamile kalanlar varsa deneyimlerini paylaşabilir mi? Her adette ağlamanın ne demek olduğunu sizler bilirsiniz çok zoruma gidiyor

Ben de pcos luyum 3 defa iğneyle ve hapla gebe kaldım 1 i düştü diğer 2 sini de aldılar sonra ne okuduysam denedim 7 kilo kadar verdim ekmeği,unu kestim hazır paketli yiyecekleri içecekleri de kestim sonra da sanırım gecen yaza doğruydu soğan kürünü ilk denedim adet oldum bayaaa kanama ve boyun kısımlarımda irinli sivilce yaptı ben 2. Ay da aynı şekilde devam ettim adet olmayınca doktora gittim 6 haftalık hamileydim şuan kızım 5 aylık umarım sende yavruna kavuşursun Civanperçemimi denemedim kızlar. Deneyimim yok.

Kuzum öncelikle soruma cevap verdiğin için çok ama çok teşekkür ederim 68 kilodan 62 kiloya düştüm glifor sayesinde. Bu ay soğan suyu yapmıştım 15 gün içtim adetime 5 gün kala bıraktım. Şimdi tekrar ne zaman başlayacağım konusunda yardımcı olurmusun kuzum. Bu arada Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip inşallah darısı bana

B Bridion Kuzum öncelikle soruma cevap verdiğin için çok ama çok teşekkür ederim 68 kilodan 62 kiloya düştüm glifor sayesinde. Bu ay soğan suyu yapmıştım 15 gün içtim adetime 5 gün kala bıraktım. Şimdi tekrar ne zaman başlayacağım konusunda yardımcı olurmusun kuzum. Bu arada Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip inşallah darısı bana

merhaba öncelikle pisikolojini anlayabılıyorum bende bır pcoss hastasıyım 16 yasımda ogrendım suan 27 yasındayım ben de bu ay sogan kurune basladım saracoglunun tarıfı ıle yapıyrum bu bıtınce uclu karısım yapıcam ve 3 aya tamamlıycam. herseyden once kendını psıkolojık olarak rahat bırakmalısın cok zor bılıyorum ve bende zorlanıyorum ınsalllah kısa zamanda kucagını saglıklı bır bebek ıle doldurursun doldururuz . ınancını kaybetme :)

G glsmm ben 2. Ayda da aynı şekilde soğan kürü kullanıyorum ya bu benim 2. Ayım. İbrahim saraçoğlunun tarifinde hiç görmedim onu ben ama

G glsmm ben 2. Ayda da aynı şekilde soğan kürü kullanıyorum ya bu benim 2. Ayım. İbrahim saraçoğlunun tarifinde hiç görmedim onu ben ama
YouTube da katıldığı bır programın videosunu görmüştüm ona uygun yapıyorum bu pcos hastalarının hamile kalmaları ıcın sabah ac ve aksam sogan kuru 15 gun boyunca gene sogan kurunu yaptıgın 15 gun oglen once tok karnına ve aksam yatmadan once aslan pencesı bu kur bitiyor devamında 15 gun 3 karısımı var aslan pencesı civan percemı ve kantaron sabah ac karnına ve aksam yatmadan aksam yemegın den Ikı saat sonra dıyor ben yatmadan ıcıyorum bu kure adetin 7 8 gunu basıyorsun 30 gun suruyor 10 gun ara bır de kur boyunca yanı 30 gun boyunca sabahları ac karnına corek otu yagı bır tatlı kasıgı 3 ay devam ediyorsun baslamadan bende burda ve farklı sitelerde cok aradtırıdm kımse bu sekılde yapmamıs yada benım gpzumden kactı bılmıyorum ama videoda kendı agzından gorunce boyle denemek ıstedım

Merhaba aradan çok zaman geçmiş biliyorum ama şu an ben de bu kürü yapıyorum siz faydasını gördünüz mü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…