Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

canım cumartesi gecesi çok yoğundu ve son bir haftadır bayağı yoğun kremsi akıntı ama dün ve bugün hiçbir şey yok malesefki :18:

anladım canım tekrar yumurtlama değildir bence o dua edelim ki önceki tutmuş olsun :))

selam kızlar..
umutlarınızı emeklerinizi boşa çıkardım yine.. kırmızı kart yedim az önce.. yani öyle kanama olmadı daha ama peçeteye pembemsi akıntı geldi.. ee bu da kırmızıların geldiğinin göstergesi..
artık önümüzdeki aya nasip..
şimdi bir soru sormam gerek; bugün leke şeklinde gelmeye devam etse de ilk gün olarak bu günü sayacağım değil mi?
hepinize binlerce teşekkürler.. iyi ki varsınız.. siz olmasanız bu süreç asla geçmezdi.. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

:KK43:(
yapma ya
peki başka kanama olamaz mı?
sen progestanı bıraktın ya onunla ilgili ama hamilesindir mesela.... canım reglin sökmezse yarın mutlaka kandan baktırmalısın....

anladım canım tekrar yumurtlama değildir bence o dua edelim ki önceki tutmuş olsun :))

inşallah canım

:KK43:(
yapma ya
peki başka kanama olamaz mı?
sen progestanı bıraktın ya onunla ilgili ama hamilesindir mesela.... canım reglin sökmezse yarın mutlaka kandan baktırmalısın....

bende diycektim belki yerleşme kanaması falandır ama değilse boşa umutlandırmak istemedim

bende diycektim belki yerleşme kanaması falandır ama değilse boşa umutlandırmak istemedim

ben de boş yere umutlandırmak istemem ama hep okuyorum nette kanaması olup da hamile olabilenleri bu ihtimali de geçmemek gerekli... bu sebeple ben hep kandan baktırıyorum en garantisi aklında soru işareti kalmıyor insanın....
yarın ola hayır ola bakalım tuncss ne diyecek....
ben tv izleyeceğim biraz... öptüm kızlar...

Son düzenleme:
selam kızlar..
umutlarınızı emeklerinizi boşa çıkardım yine.. kırmızı kart yedim az önce.. yani öyle kanama olmadı daha ama peçeteye pembemsi akıntı geldi.. ee bu da kırmızıların geldiğinin göstergesi..
artık önümüzdeki aya nasip..
şimdi bir soru sormam gerek; bugün leke şeklinde gelmeye devam etse de ilk gün olarak bu günü sayacağım değil mi?
hepinize binlerce teşekkürler.. iyi ki varsınız.. siz olmasanız bu süreç asla geçmezdi.. :KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

ben seni daha çok umutlandırıp sonra üzülmeni istemiyorum bence 2 gün daha bekle tam adetin gelecek mi bak gelmezsede kan testi çünkü belki yerleşme kanamasıdır.

teşekkürler canım özelden mesaj attım inşallah bana da yardımcı olur.

arkadaşlar benim bir sorum var ben 2 kez iğne tedavisi gördüm devlet bu tedaviyi kaçkez karşılıyor

kızlar ne çok kaynatmışsınız yine sabahtan beri hızınıza yetişemiyorum valla.

tuncss,canm adetin başladı heralde hayırlısı olsun.bu ay bana hep hamileymişsin gibi geliyodu ama hislerimde yanılmışım demek ki.neyse önümüze bakalım yeni ayın hayırlı olsun..

ecrin,gyaman kızlar bu su gibi akıntıda neyin nesi bi test yapın.adetinizden önce böyle şeyler oluyomuydu herzaman?

yelloww,kızın olcakmış ne güzeeeeellll hayırlı olsun canm.bende eşimde hep bi kızımız olsun istiyoruz.Allahım sağlıkla kucağına aldırsın inşallah.bizede çok dua et nolur hamilelerin duaları kabul olurmuş.

teşekkürler canım özelden mesaj attım inşallah bana da yardımcı olur.

eder cnm merak etme

tuncss,canm adetin başladı heralde hayırlısı olsun.bu ay bana hep hamileymişsin gibi geliyodu ama hislerimde yanılmışım demek ki.neyse önümüze bakalım yeni ayın hayırlı olsun..

ecrin,gyaman kızlar bu su gibi akıntıda neyin nesi bi test yapın.adetinizden önce böyle şeyler oluyomuydu herzaman?

yelloww,kızın olcakmış ne güzeeeeellll hayırlı olsun canm.bende eşimde hep bi kızımız olsun istiyoruz.Allahım sağlıkla kucağına aldırsın inşallah.bizede çok dua et nolur hamilelerin duaları kabul olurmuş.

canım benim su gibi değilde krem gibiydi iki gündürde akıntım yok malesef

TURUNCU

nasılsın canm,hamileliğin nasıl gidiyor bi sıkıntın yoktur inşallah.bizlere de dua etmeyi unutma oldu mu?

SURET

hayırlı olsun canm ne güzel tedavinn ilk aşamasında gelmiş bebeğin.Sağlıkla kucağına alırsın inşallah...

evet yumurta geliştirici 2 sindede bin tl verdim eczaneye

ne 2 iğne bin tl mi?çok pahalıymış.ben okadar düşünmüyodum.canm öncesinde ilaç tedavin oldu mu ne kadar süreyle oldu?iğne kaç ay denenebiliyomuş?ben bu ay 3.kez klomen denemem bundan sonra sırada rahim filmi ve göbekten iğneler var dedi dr.m.tedavi ve süresi hakkında biraz bilgi verbilir misin?

amin canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın.bişey soracam benim prolaktinde 24 tü doktor dostinex verdi yarım hap şeklinde acaba bu hapta senin kullandığın gibi düşük dozlu olandanmı 2 ay kullandım gerçi yarında gidip hormonlarıma baktıracam bakalım hormonlar ne alemde..

canım inan bilmiyorum,doktorun abi sor istersen, ben agnucaston günde 1 adet kullandım

canım en güzeli yarın sabah tekrar yapman....olmadı kan vermen.... inşallah sen de ablanla en kısa zamanda görüşürsün.... kardeşlik başka şey vallahi....
bak herkes senden umutlu bir tek ben değilim yani ben dahil herkes.....

ne güzel olur hep beraber hamileyiz desek :))

canım inşallah bu ay olur hamileyimdir inşallah ama değilsem de üzülmemeyi öğrendim artık.... sağol güzel düşüncen için...

sen yarın test yap canım benim....

canım tekrar yumurtlama eğer ki yumurta beyazı akıntısıysa ve sulu mümkün ama kremsi akıntıysa gebelik işareti de olabilir....

canım ne güzel olurr yaaa....

ben de doğum kontrol haplarını bıraktıktan sonra 5 ay yumurtlama olamadı.... yani iyice berbat ediyor...

canım tebrik ederim daha önce okumuştum biliyorum seni.... :nazar: doktor sonucunu da yazarsın....

çok teşekkür ederim,hem iyi dileklerin hem de beni o zaman rahatlattıp desteğini esirgemediğin için..doktordan sonrada yazacağım mutlaka

ne 2 iğne bin tl mi?çok pahalıymış.ben okadar düşünmüyodum.canm öncesinde ilaç tedavin oldu mu ne kadar süreyle oldu?iğne kaç ay denenebiliyomuş?ben bu ay 3.kez klomen denemem bundan sonra sırada rahim filmi ve göbekten iğneler var dedi dr.m.tedavi ve süresi hakkında biraz bilgi verbilir misin?

doktorum ilaç tedavisi yapıp zaman kaybetmeyelim dedi.testlerim yapıldı rahim filmim çekildi sorun yok dedi. 10 gün iğne ile yumurtalar büyütüldü ve sonrasında göbekten çatlatma iğnesi oldu. ilk denememde kimyasal düşük yaşadım. ikinci denemem de farklı doktora gitmek zorunda kaldım çünkü doktorumun tayini çıkmıştı. 2. doktor kendi uygulaya bildiğim göbekten vurulan bir iğne verdi kendim vurdum sonra çatlatma iğnesi yaptım ama sonuç negatifti. zaten 2. doktorun verdiği tedaviyi beğenmedim. şimdi başka ildeyim tayin dolayısı ile burda şansımı denemek istiyorum bayramdan sonra. rahim filmini çektirmedin değilmi sen

TURUNCU

nasılsın canm,hamileliğin nasıl gidiyor bi sıkıntın yoktur inşallah.bizlere de dua etmeyi unutma oldu mu?

SURET

hayırlı olsun canm ne güzel tedavinn ilk aşamasında gelmiş bebeğin.Sağlıkla kucağına alırsın inşallah...

çooook teşekkür ederim,darısı tüm isteyenlerin başına

ben bilemedim yaa benim kalbim pismi şimdi::KK9::KK9:
canım benimde içime doğan çıkmadı bak bicimin içine doğan çıktı :))))))bende hamile kaldığımdan itibaren erkekmiş gibi hissettim ama hayırlısı

ateşin düşmemiş kırmızı çizgiye kadar inmesi demek düşmesi demek....kırmızı çizgiye yaklaşmamaış bile hala umudun var canım

ayy gerçekten mi bende düşünce dedim kırmızılar geliyor bilmiyordum o çizgiye yaklaşması gerektiğini gerçi ben gün içinde de kontrol ediyorum hatta akşamdan bile ateşime bakıp düşük çıkacağını sabah anlıyorum dün öyleydi ama bugün akşamdan 37lerde ateşim yine çıkmış anlayacağın ama şöyle bir durum var buda kafamı kurcalıyor dün değil evelsi gün çok akıntım oldu ve ertesi sabahta ateşim düştü şimdi artık akıntım yok tekrar ateşim yükselirse ufak bir yumurtalamamı oldu acaba diyorum :44:

çokk sevindim valla çok severim kız çocuklarını sağlıkla kucağına alırsın inşallah canım..

bende yay burcuyum yükselen burcumda yay senin gibiyim bende çabuk parlarım çabuk sönerim sözümü esirgemem şakayla karışık lafımı sokuveririm :KK1: yay burcu eğlenceli bir burçtur ama çok gergindir yay gibi ama çokta merhametlidir
çok saol canım rabbim sizlerede nasip etsin gerçekten duamdasınız
kızlar, çok aktif bir yazıcı değilim ama aşırııı aktif bir okuyucuyum.bundan yaklaşık 20 gün önce yaklaşık 6 aydır korunmadığımızı, ama bebeğimizin olmadığını, son adetimde çok değişik olunca doktora gittiğimi, doktorun hem PKO teşhisi koyduğunu, hem de prolaktinimin yüksek çıktğını ve tedirgin olduğumu anlatan bir mesaj yazmıştım ve sağolsun aranızdan bazıları beni birazcık olsun sakinleştirmişti ama yine de içimde hep bi korku vardı.
bundan sonra olayla şu şekilde gelişti, doktorum bana prolaktin için "agnucaston" diye bir ilaç verdi ve düzenli kullanmamı, bunu kullanırken de korunmak gibi bir zorunluluğun olmadığını söyledi. ben 3 ekimden beri bu hapı kullanıyorum. dün beklenen adet tarihimdi. ekstra bir belirti olmamasına rağmen içimden bişey beni dürttü ve test yaptım, çift çizgiyi görünce direk ağlamaya başladım. ama yine de güvenemedim, kan testi ile tescilleyim istedim. pazar günü olması sebebiyle bayağı bi zorlandık hem test yapıp hemde aynı gün sonuç verecek hastane bulmakta ama sonunda başardım ve testi verdikten 2 saat sonra sonucu aldım: 854.28 :)
şimdi size belirtileri söylemek istiyorum belki faydası olur birilerine: göğüs dolgunlaşması ve ağrısı, bazen kasıklarda batma, bir miktar kokulu akıntı bu kadar :) bunlarda her adet döneminde yaşadığım şeyler olduğundan hiç belirti yerine koymamıştım.çok sevinçliyim, henüz doktor muayenesine gidemedim, dktorum çok yoğun olduğundan ancak cuma gününe alabildim ama dokuz doğuruyorum o günü beklerken, umarım herşey yolundadır ve Rabbim isteyen herkese tattırır bu duyguyu.aklınıza takılan şeyler olursa sorun lütfen.
canım gözün aydın rabbim hayırlısıyla sağlıkla eli ayağı düzgün şekilde kucağına almayı nasip etsin
canım tekrar yumurtlama eğer ki yumurta beyazı akıntısıysa ve sulu mümkün ama kremsi akıntıysa gebelik işareti de olabilir....

canım cumartesi gecesi çok yoğundu ve son bir haftadır bayağı yoğun kremsi akıntı ama dün ve bugün hiçbir şey yok malesefki :18:
hamilelikte akıntının kıvamı yumurta akından da biraz daha kıvamı koyu kremsiye yakın yani
canım ronyaya nasıl ulaşabilirim özelden mesaj atmak istiyorum ama nerde bulacam onu.
canım ronya 2012 mart anneleri topiğinde oluyor genelde orada bulabilirsin

saol canım rabbim sizlerede nasip etsn inşaALLAH her zamn duamdasnınz

tuncsss canım herşeyde vardır bir hayır rabbim hayırlısıyla hayırlı zmanalarda nasip etsin ama genelde senin ilk gün az mı geliyordu kanaman

Son düzenleme:
doktorum ilaç tedavisi yapıp zaman kaybetmeyelim dedi.testlerim yapıldı rahim filmim çekildi sorun yok dedi. 10 gün iğne ile yumurtalar büyütüldü ve sonrasında göbekten çatlatma iğnesi oldu. ilk denememde kimyasal düşük yaşadım. ikinci denemem de farklı doktora gitmek zorunda kaldım çünkü doktorumun tayini çıkmıştı. 2. doktor kendi uygulaya bildiğim göbekten vurulan bir iğne verdi kendim vurdum sonra çatlatma iğnesi yaptım ama sonuç negatifti. zaten 2. doktorun verdiği tedaviyi beğenmedim. şimdi başka ildeyim tayin dolayısı ile burda şansımı denemek istiyorum bayramdan sonra. rahim filmini çektirmedin değilmi sen

yok canm rahim filmi çekilmedi daha.bu ay klomen+çatlatma iğnesi kullancam yine olmazsa rahim filmi ve sonrasında göbekten iğneler işte.dr.ma da iyce sormadım tekrar gittiğimde iyce sorayım.iğneyi hergün kendin göbeğinden mi vuruyorsun?zor oluyomu?
şehir değiştirip yine güveneceğin bi dr.bulmak zor canm bende şimdiki dr.mu bulana kadar 3-4dr.değiştirdim.sende iyce araştır öyle seç.inşallah istediğin gibi güveneceğin bi dr. bulursun.

yok canm rahim filmi çekilmedi daha.bu ay klomen+çatlatma iğnesi kullancam yine olmazsa rahim filmi ve sonrasında göbekten iğneler işte.dr.ma da iyce sormadım tekrar gittiğimde iyce sorayım.iğneyi hergün kendin göbeğinden mi vuruyorsun?zor oluyomu?
şehir değiştirip yine güveneceğin bi dr.bulmak zor canm bende şimdiki dr.mu bulana kadar 3-4dr.değiştirdim.sende iyce araştır öyle seç.inşallah istediğin gibi güveneceğin bi dr. bulursun.

sağol cnm umarım snnde beklentilerin gerçek olur. sana tavsiyem rahim filmini ben anestesiz çektirdim ama yok öyle bir acı. o yüzden anestezi ile çektir rahim filmini mutlaka.kendi vurduğum iğne 2. tedavimdeydi acı vermiyor insülin iğnesi gibi ama ben ondan memnun kalmadım. ilk tedavide doktor kalçadan iğnemi kendi hazırlayıp veriyordu oyakıyordu ama o etkiliydi kendim hissediyordum yumurtaların büyüdüğünü ama kendi vurduğumda malesef

canlarım;
bak ya ne kadar umut bağlamışsınız bana :KK9:

ben normalde de ilk gün az olurum zaten.. azıcık gelir, sonraki gün coşar.. ama daha öyle pede geçecek kadar gelmedi kırmızılar.. sadece wc oturduğumda peçeteye geliyor.. ama yarın sabaha coşar.. bende sabah erkenden çarşamba gününe randevumu alırım.. hayırlısı olsun inşallah..

ecrin, karaböcüq, gyaman ve tabii ki bicim;
hadi kızlar güzel haberi siz verin bari lütfen.. çok uzun ara oldu, artık yeni bir hamişe ihtiyacımız var..

bu arada biricik bu akşam doktora gidecekti, yarın inşallah iyi haberler getirir..

sağol cnm umarım snnde beklentilerin gerçek olur. sana tavsiyem rahim filmini ben anestesiz çektirdim ama yok öyle bir acı. o yüzden anestezi ile çektir rahim filmini mutlaka.kendi vurduğum iğne 2. tedavimdeydi acı vermiyor insülin iğnesi gibi ama ben ondan memnun kalmadım. ilk tedavide doktor kalçadan iğnemi kendi hazırlayıp veriyordu oyakıyordu ama o etkiliydi kendim hissediyordum yumurtaların büyüdüğünü ama kendi vurduğumda malesef

inşallah canm hepimizin beklentileri gerçek olur.yok zaten anestezi ile çektirmeyi düşünüyorum.iğnelerinn adı neydi.benmki göbekten olacakmış heralde.ben nasıl yapcam göbekten hiç yapamam öyle şeyleri.oofff ne zor süreçler ya.çok sabır isteyen bişey bizim hastalığımız.her ay aynı süreçleri yaşa Allah sabırdan ayırmasın bizleri...

X