Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

progestanı soran olmuş,,, sanırım karabocuq ve ecrin... kızlar
bitiminden itibaren 4. gün başlatır adeti 4. gün gece de olabilir yani bekleyin arkadaşlarım....

herkesler beni ve maalesef içimde olmayan bebeğimi merak etmiş :KK9:
Allah razı olsun hepinizden..
ben bugün acilen evden çıkmak durumunda kaldım ve az önce geldim eve hemen koştum size haber vereyim diye..
testi yaptım ama yok işte negatif :KK14: her zamanki gibi yani sonuç yine hüsran.. kırmızılar daha yok ama her an gelebilirler.. en azından olmadığını gördüm rahatladım ve artık kırmızılar gelebilir ve bu durum beni üzmez sanırım.. yani muhakkak üzüleceğim ama herşeyde bir hayır vardır.. hepimizin hakkında hayırlısı olsun..
beklettiğim için kusura bakmayın ama nete girme gibi bir imkanım olmadı..
hepinizi çok seviyorum, iyi ki varsınız.. :KK16::KK16::KK16::KK16:
yepyeni hafta yepyeni umutlar, benim için muhtemelen yeni birdöngü.. bakalım ne diyecek doktor.. aşılama mı olacak kim bilir.. kafam çok karışık..
yarın görüşürüz canlarım :KK16::KK16::KK16::KK54:

**bicim sana msj attım.. ayrıca binbir kez teşekkür.. ve seni merakta bıraktığım için kusura bakma:KK17:
:KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54::KK54:
canım çok üzüldüm ben ............ :KK43: ama adetin gelmemiş galiba de mi bence gelmesi gerekliydi bu gün pazartesi ara doktoru da kan ver istersen...

tuncss üzülme canım herşeyde bir hayır vardır bende çok umutluydum ama bu sabah ateşim ölçtüğümde düşüşe geçtiğini gördüm herhalde benimde gelecek kırmızılar :KK14::KK14:

3781c1 Ovulation charts on FertilityFriend.com
ateşin düşmemiş kırmızı çizgiye kadar inmesi demek düşmesi demek....kırmızı çizgiye yaklaşmamaış bile hala umudun var canım
canlarım hepinize binlerce teşekkürler.. ama çok enteresandır ki hala gelmedi kırmızılar.. ve ateşim hala tam anlamı ile düşmedi.. ekliyorum tablomu ve sinir oluyorum bu duruma.. gelecekse gelsin artık kırmızılar yoksa ben kafayı tırlatıcam bu stresten :KK9:

359ae6 Ovulation charts on FertilityFriend.com

bicim nerelerdesin????
biricik canım hadi akşama iyi haberler al doktordan bizle de paylaş ama unutma.. :KK54:
ateşin çok iyi gidiyor.... benim progestanı bırakır bırakmaz düşerdi ateş ve adet gelirdi...

doktorum da biraz kafamı karıştırdı açıkçacı yasmini 6 ay kullan dedi. Kullanınca kistler gidicek mi dedim hayır bu sadece senin şikayetlerini yok etmek için dedi. Benim şikayetim de sadece adet düzensizliği tüğlenme kilo gibi şikayetlerim yok. Nişanlısın evlenince vajinal olarak da muayne ederim dedi. O zaman kesinleşir pko olduğun dedi. Çocuk istediğin zaman da başka ilaçlara geçicez dedi. Hep ilaç yönünden bakıyolar olaya doktorlar belki ilaçsız da olucak çocuğumuz. Biraz motivasyon ve moral neden bu kadar gerçekçiler... :KK43:(

ben diyorum ya canım 4 yıl kullandım ve bıraktım 10 aydır hamile kalamıyorum daha berbat etti yumurtalıklarımı.... iyice tembelleştim... tamam yumurtalık kisti oluşumunu engelliyor neden çünkü yumurtaları baskılıyor ama bunun dışında da tembelliğe neden oluyor o daha fena.... şimdi hamile kalmak için bi dünya ilaç alıyorum....

Son düzenleme:
canlarım benim bebişin cinsiyetini merak eden arkadaşşlarım
biraz önce dra gittim eşimin ısrarlarından dolayı veeee KIZIM oluyor :))

kızlar nasılsınız bakalım benım çok akıntım var günlük ped kullanıyorum bi acayıp oldum bugun ayakalrımda sıcak gercı çok kalın corap giydim ondanda olabılır ama akıntım çok fena :26: üşüttümmü acaba

çok sevindim canım yaaa ben bilemedim demek :) prenses geliyorr hee cok güzel yaa hadı bakalım darısı bizim başımıza inş. saglıkla gelsin bebeşin

kızlar nasılsınız bakalım benım çok akıntım var günlük ped kullanıyorum bi acayıp oldum bugun ayakalrımda sıcak gercı çok kalın corap giydim ondanda olabılır ama akıntım çok fena :26: üşüttümmü acaba

yanlış hatırlmayorsam senin birkaç gün önce ayakların ısınmıyordu şimdi ayaklarında sıcağı grünce belki üşüttüğünden akıntın olabilir canım

çok sevindim canım yaaa ben bilemedim demek :) prenses geliyorr hee cok güzel yaa hadı bakalım darısı bizim başımıza inş. saglıkla gelsin bebeşin

rabbim sizlerede yaşatsın bu duyguyu canımmm
evet bilemedin ki bende bilemedim çünkü benimde hep içime erkek doğardı olsun hiç önemli değil erkek kız
insan zor bulunca kıymetini daha iyi anlıyor

yanlış hatırlmayorsam senin birkaç gün önce ayakların ısınmıyordu şimdi ayaklarında sıcağı grünce belki üşüttüğünden akıntın olabilir canım

evet üşüttüm galıba canım

rabbim sizlerede yaşatsın bu duyguyu canımmm
evet bilemedin ki bende bilemedim çünkü benimde hep içime erkek doğardı olsun hiç önemli değil erkek kız
insan zor bulunca kıymetini daha iyi anlıyor

çok haklıısn valla bende cinsiyet aramam olsunda saglıklı olsun hiç farketmez :)

sakınnn idrara güvenme ben bir kaç ay önce yaptım çift çizgiyi gördüm koştura koştura kan vermeye gittim sonuç negatif arkadaşım hamile test yaptı hiçbirşey yok ama ne oldu şu anda dört aylık hamile o yüzden bu ateşe göre bence sen kan testini mutlaka yaptır

yarını da bekleyeceğim.. eğer olmazsa çarşamba gününe randevu alırım doktorumdan direk giderim.. çünki progestan sonrası 3 ya da 4. günlerde geliyordu benim adetim ki bugün 3. gün.. o nedenle yarını da bekleyeceğim.. inşallah benimde birşey vardır içimde de ama idrarda çıkmıyordur :KK9:

canım benim, sağlıkla gelsin minik prensesimiz dünyaya.. ohh artık gönül rahatlığı ile gidip alışverişlere başlayabilirsin.. :KK16:

benimde öyle ecrin yaaa.. hemde su gibi bir akıntı değişik.. yani su gibi çamaşırım ıslak ama peçeteyle sildiğimde de yapışkan ve uzayan bi akıntı..
anlam veremiyorum.. üşüme bende hep var.. hiç geçmiyo o.. kış boyu da devam eder artık :KK9:
ayy inşallah iyi haberler verelim birbirimize bu ay..

**bicim canım, adetim daha ortalarda yok.. beklemedeyim bakalım.. bak gyaman idrara çok güvenme dedi bi umut işte bakarsın vardır içimde birşeyler.. Allah'ım yaa nelerden ufacık umut ışığı arıyoruz.. hayırlısı ile ver bebeklerimizi..

canım çok sevindimiçten içe hissediyordum sanki kızın olacağını sen demiştin ya bir ihtimal erkek dedi doktor diye ben de sana kız demiştim ne bileyim his işte... sağlıkla gelsin güzel kızın :nazar::KK1:
akıntın nasıl canım kremsi mi?
**bicim canım, adetim daha ortalarda yok.. beklemedeyim bakalım.. bak gyaman idrara çok güvenme dedi bi umut işte bakarsın vardır içimde birşeyler.. Allah'ım yaa nelerden ufacık umut ışığı arıyoruz.. hayırlısı ile ver bebeklerimizi..

canım şimdi ben de çok sevindim adet olmadın diye zaten bu gece de gelmezse hamile olman gerekli... çok üzülmüştüm biliyor musun keşke sevindirsen bu ay bizi...

canım çok sevindimiçten içe hissediyordum sanki kızın olacağını sen demiştin ya bir ihtimal erkek dedi doktor diye ben de sana kız demiştim ne bileyim his işte... sağlıkla gelsin güzel kızın :nazar::KK1:

canım şimdi ben de çok sevindim adet olmadın diye zaten bu gece de gelmezse hamile olman gerekli... çok üzülmüştüm biliyor musun keşke sevindirsen bu ay bizi...

bende istiyorum hem kendimi hem ailemi hemde sizleri sevindirmeyi.. anneme söylememiştim tedavide olduğumu bu ay.. bugün sabah aradı beni adet oldun mu bu ay diye sordu.. ki kolay kolay sormaz.. yok dedim daha olmadım beklemedeyim.. aa bişi olmasın sakın diyo.. dedim yok test yaptım, hiç güvenme sen o testlere dedi.. hiç belirti de yok ama anne dedim.. annemin ilk iki hamileliğinde hiçbir belirtisi olmamış.. adetten kesilmesem anlamazdım diyor.. 2.5 aydan sonra bulantıları olmuş o da çok az sürmüş.. sonra da geçmiş.. ama erkek kardeşimde çok bulantısı olmuş, o da yine 2 buçuk aydan sonra 5. ayına dek sürekli kusmuş ve sonra geçmiş.. bunlar biraz daha heveslendirmedi beni desem yalan olur.. nedense içimden bir his adet olmayacaksın diyor.. ama tabii boşa da kürek çekiyor olabilirim.. :KK9: kırmızıları görünce mosmor olucam da bakalım hadi hayırlısı :KK9:

yarını da bekleyeceğim.. eğer olmazsa çarşamba gününe randevu alırım doktorumdan direk giderim.. çünki progestan sonrası 3 ya da 4. günlerde geliyordu benim adetim ki bugün 3. gün.. o nedenle yarını da bekleyeceğim.. inşallah benimde birşey vardır içimde de ama idrarda çıkmıyordur :KK9:

canım benim, sağlıkla gelsin minik prensesimiz dünyaya.. ohh artık gönül rahatlığı ile gidip alışverişlere başlayabilirsin.. :KK16:

benimde öyle ecrin yaaa.. hemde su gibi bir akıntı değişik.. yani su gibi çamaşırım ıslak ama peçeteyle sildiğimde de yapışkan ve uzayan bi akıntı..
anlam veremiyorum.. üşüme bende hep var.. hiç geçmiyo o.. kış boyu da devam eder artık :KK9:
ayy inşallah iyi haberler verelim birbirimize bu ay..

analdım canım yaa nolcak halımız inş.hamıelsındrı canım benim.

valla cok fazla akıntım var benım kremsi gibi böyle çamasırım ıslak gibi hissediyorum ben hep ve günlük ped kullanıyorum peçeteyle sildiimde böyle kremsi gibi bişeyler gelıyorr analamdım uzun zamandır yüzümde sivilce cıkmazdı şimdi 2tane çıktı çokmu sitres yaptım acaba adet olamadım diye biri büyük sivilce biride küçük bide dün yemek yaparken sogandan tıksındım resmen miğdem bulandı ama o zaman aklımda cocuk fikri vardı acaba hamılemıyım falan dedim kendımce onun etkısde olabılır miğde bulantıma bekliyorum bakalım

bende istiyorum hem kendimi hem ailemi hemde sizleri sevindirmeyi.. anneme söylememiştim tedavide olduğumu bu ay.. bugün sabah aradı beni adet oldun mu bu ay diye sordu.. ki kolay kolay sormaz.. yok dedim daha olmadım beklemedeyim.. aa bişi olmasın sakın diyo.. dedim yok test yaptım, hiç güvenme sen o testlere dedi.. hiç belirti de yok ama anne dedim.. annemin ilk iki hamileliğinde hiçbir belirtisi olmamış.. adetten kesilmesem anlamazdım diyor.. 2.5 aydan sonra bulantıları olmuş o da çok az sürmüş.. sonra da geçmiş.. ama erkek kardeşimde çok bulantısı olmuş, o da yine 2 buçuk aydan sonra 5. ayına dek sürekli kusmuş ve sonra geçmiş.. bunlar biraz daha heveslendirmedi beni desem yalan olur.. nedense içimden bir his adet olmayacaksın diyor.. ama tabii boşa da kürek çekiyor olabilirim.. :KK9: kırmızıları görünce mosmor olucam da bakalım hadi hayırlısı :KK9:

hadı hayırlısı arkadaşım

ayy ecrin sende ben gibi olmuşsun :KK9:
her şeyi düşünüp kendi kendime belirti arıyorum :KK51:
belirti bulamadıkça da üretmeye çalışıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:
Allah sonumuzu hayır etsin.. ama ben donuyorum.. kalorifer deli gibi yanıyor ama yok ben ısınamıyorum :KK9:

ayy ecrin sende ben gibi olmuşsun :KK9:
her şeyi düşünüp kendi kendime belirti arıyorum :KK51:
belirti bulamadıkça da üretmeye çalışıyorum :KK9::KK9::KK9::KK9:
Allah sonumuzu hayır etsin.. ama ben donuyorum.. kalorifer deli gibi yanıyor ama yok ben ısınamıyorum :KK9:

evet kafayı bozduk valla canım cocuk cocuk diye :KK31:.bende çok üşürüm ama bugun yanıyorum yanaklarım kırmzıı kırmızı oldu valla o hiç ısıtamadıgım ayakalrım ise ateş alıyor sankı hayırlısı artık

evet kafayı bozduk valla canım cocuk cocuk diye :KK31:.bende çok üşürüm ama bugun yanıyorum yanaklarım kırmzıı kırmızı oldu valla o hiç ısıtamadıgım ayakalrım ise ateş alıyor sankı hayırlısı artık

var mı ısınmanın bir tüyosu? ben ne etti isem yok ısınamıyorum da:KK14: şu kırmızılar da gelse de bitse şu stres sıkıntı..

bide dün eşimle gezmeye çıktık bi bebek magazasının önünden geçiyorduk bende eşime dedım aa şu tulum ne kadar güzel falan dedım hatta gel girelim şurdan bişeyler alalım dedım:KK9: bana dediki kafayı yedın galıba kıme alcan falan dedı bende doğmamış çocuguma dedım saçma saçma konuşma falan dedı bende dedımkı geçen eczaneden emzik alcaktım ama almadan cıktım falan dedım iyi yapmıssın fazla takma falan dedı bana olsunda ben herşeyin iyisini alırım dedı buda benım çok hoşuma gitti valla ne yalan söyliyeyim :KK16::KK16:

Son düzenleme:
bide dün eşimle gezmeye çıktık bi bebek magazasının önünden geçiyorduk bende eşime dedım aa şu tulum ne kadar güzel falan dedım hatta gel girelim şurdan bişeyler alalım dedım:KK9: bana dediki kafayı yedın galıba kıme alcan falan dedı bende doğmamış çocuguma dedım saçma saçma konuşma falan dedı bende dedımkı geçen eczaneden emzik alcaktım ama almadan cıktım falan dedım iyi yapmıssın fazla takma falan dedı bana olsunda ben herşeyin iyisini alırım dedı buda benım çok hoşuma gitti valla ne yalan söyliyeyim :KK16::KK16:

ahaha.. bir yerde okumuştum psikolojinizi o yönde pozitif hale getirmek için baş ucunuza bebek patiği filan koyun diyordu..
benim eşimde evlendikten yaklaşık 6 ay sonra korunmayı bırakmıştık, ve 2. ayda sevgililer günü oldu.. benim adet gecikti ama ortada birşey yok.. çünki yumurtlama yok ki.. neyse eve bi geldim, bebek patiği almış çılgın.. birkaç ay öncesine dek patik hep gözümün önündeydi ama artık acı vermeye başladı bana onu görmek.. patik var ama bebek yok, olmuyor olmayacak da diye düşünmeler filan derken yok ettik patiği :KK9:
bu da benden bir anı işte..

var mı ısınmanın bir tüyosu? ben ne etti isem yok ısınamıyorum da:KK14: şu kırmızılar da gelse de bitse şu stres sıkıntı..

ben ısınmak için peteğin üstüne orturdum canım bide su torbası kullan ayaklarına ellerıne faaln sakın kasıgına falan koymaa

ahaha.. bir yerde okumuştum psikolojinizi o yönde pozitif hale getirmek için baş ucunuza bebek patiği filan koyun diyordu..
benim eşimde evlendikten yaklaşık 6 ay sonra korunmayı bırakmıştık, ve 2. ayda sevgililer günü oldu.. benim adet gecikti ama ortada birşey yok.. çünki yumurtlama yok ki.. neyse eve bi geldim, bebek patiği almış çılgın.. birkaç ay öncesine dek patik hep gözümün önündeydi ama artık acı vermeye başladı bana onu görmek.. patik var ama bebek yok, olmuyor olmayacak da diye düşünmeler filan derken yok ettik patiği :KK9:
bu da benden bir anı işte..

senin anında güzelmiş canım yaa inş.bigün doldurcaz o patıklerı mini mini ayaklarla :)

X