Pkolu Hanımların paylaşım alanı...

kızzlarrrrrrrrrr sizeee bişiii dicemmmmm.....biliyorsunuzz benim kilo aşırııı....gecen ay...12 aralıkta diyete başlamıştımm 100.6 ylaaa şaka gibiii...ve bugün 20 ocakk....bennn...94 ümmmmmmmmmmmm.........insan 94 kilo olduğuna sevinirmiiiiiiiii ben seviniorumm.... kızlarrr 38 gün kadar olmuş başlayalı...6.5 kilo vermişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm....yaa çok sevindimm sizede haber vermek istedim ne bilemmmm:KK1::KK1::KK1::KK1::21::21::21::21:

Merhabalar öncelikle paylaşımlarınız gerçekten çok güzel ve aradıgım her şeyi forumunuzda bulabiliyorum :) 1 sene 1 aydır evliyim evliligimin 2.ayında hamile kaldım fakat 1 ay sürmedi ve düştü ,uzun zamandır bebek istiyoruz ve hangi doktora gitsem 1 sene gecsin düsükten sonra bir sene gecsn 6ay gecsin diye beni hep oyaladilar sonunda gidip baska bir doktors daha ben zaman kaybediyorum ve cocuk istiyorum dedigimde ilk defa 1 doktor benimle ilgilendi ve testlerim sonucunda pko lu oldugumu öğrendik ve hemen tedaviye basldık.Bu ay glucophage gunde 1 tane adetimin 3 günü basladigim klomen hapini gunde 3 tane sabah ogle aksam 5 gün kullandım gecen gun doktora gittim ve 2 yumurtamin büyüdügünü 1 i 23mm biri 21 mm olduğunu cok güzel olduğunu ikiz ihtimali bile oldugunu söyledi doktorum gün aşırı ilişki önerdi ve çatlatma iğnesi verdi bakalım ilk denememde başarılı olacakmıyız bende deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım :)

slm kızlar bende katılıyorum aranıza nasılsınız ? bende 1.5 senedir evliyim evliliğimin ilk ayı dışında düzenli regllerimden eser kalmadı 28 günde bir ya sabah ya akşam mutlaka olurdum ama ilk aydan sonra düzensizleşti eşimin bebek istemesi üzerine denemeye başladık 2 ayda reglim gecikti doktora gittim hamile değilmişim yumurtalıklarımda karıncalanma var dedi d.kontrol hapları kullandım geçmedi daha sonra eşim özele gitmemi istedi keşke o hastaneye gitmeseydim pkolu olduğumu öğrendim yine d.kontrol hapları daha sonra klomen ilk ay düzensiz kullandığımdan dolayı yumurta oluşmadı ikinci ay 22 mm olmuş dedi istediğim şekilde büyümemiş dedi 3.ay yine kullandım yumurta yine 22 23 mm olmuştu beni tüp bebeğe yönlendirdi sonra çakmak erdem hastanesinde özlem hanıma gitmeye başladım çok ilgilendi çok rahatlattı beni tekrar klomen kullandım dozunu arttırdı yumurta oluştu 26 mm çatlatma iğnesinden sonra olmadı pko ilgi alanı olan emel hanıma yönlendircek ama önce rahim filmi çektirmem gerekiyo bu ay korunduk dr sölemedi ama ben korundum ve regl olduktan sonra çektircem bakalım nasıl bi süreçle karşılaşcam tek bildiğim yıpratıcı bir dönemdeyim :KK43: benide listeye alın olur mu ?

bu arada 23 yaşındayım 1.55 boy 63 kilodayım insülün direnci için ilaç kullanıyorum rabbim isteyen herkese nasip etsin hemde en kısa zamanda ...

ayyy kıyamamm sana çok az kalmışşş maşallahhh...kız 5 gün sonra seninleee...rabbim bi çırpıda kurtarsınn inşallahhhh...

anaaa herşeyde üst üste gelmişşş..temem durr sakinn oll..bu sinirle hareket edersennn gelir böle tersliklerrrr....takma kafaya....hamilelikte oluyor galiba böle duygu patlamaları:):)

oyhh sormaa bi sinirlendim ki sorma sonra otrdm agladm :KK9: rahatladm sonra gittim telefonumu yaptrmya verdk hafıza kart yuvası deişcekmiş sadece :KK19:

yeşilcim benide ekleyebilirsin listeye.
benim aslında hormonlarım düzgün adetlerimde düzenli sayılır yani her ay olurum 1 2 gün geri yada ileri gitse de.
ama doktor ultrasonda pko görünümü var dedi.ben 8gün falan soğan kürü yaptım daha sonra doktora gittiğimde kistleri göremediler.
çok hafif tüylenmem var.rahim filmi çektirdim 19aydır bebiş istiyorum.1 ay klomen kullandım olumlu sonuç verdi fakat gebelik oluşmadı.
eşimin test sonuçları da iyi ama hala bebiş yokkkk:KK43:

tabiki canım bilgilerini yazar mısın ben eklerim.

kızzlarrrrrrrrrr sizeee bişiii dicemmmmm.....biliyorsunuzz benim kilo aşırııı....gecen ay...12 aralıkta diyete başlamıştımm 100.6 ylaaa şaka gibiii...ve bugün 20 ocakk....bennn...94 ümmmmmmmmmmmm.........insan 94 kilo olduğuna sevinirmiiiiiiiii ben seviniorumm.... kızlarrr 38 gün kadar olmuş başlayalı...6.5 kilo vermişiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiimmmmmmmmmmmmmm....yaa çok sevindimm sizede haber vermek istedim ne bilemmmm:KK1::KK1::KK1::KK1::21::21::21::21:

waw gerçekten waaaaaaaaaawww iyimişsin maşallah :nazar: 6.5 kilo az değil verirken farketmişsindir mutlaka . bedenin bile değişmiştir

Merhabalar öncelikle paylaşımlarınız gerçekten çok güzel ve aradıgım her şeyi forumunuzda bulabiliyorum :) 1 sene 1 aydır evliyim evliligimin 2.ayında hamile kaldım fakat 1 ay sürmedi ve düştü ,uzun zamandır bebek istiyoruz ve hangi doktora gitsem 1 sene gecsin düsükten sonra bir sene gecsn 6ay gecsin diye beni hep oyaladilar sonunda gidip baska bir doktors daha ben zaman kaybediyorum ve cocuk istiyorum dedigimde ilk defa 1 doktor benimle ilgilendi ve testlerim sonucunda pko lu oldugumu öğrendik ve hemen tedaviye basldık.Bu ay glucophage gunde 1 tane adetimin 3 günü basladigim klomen hapini gunde 3 tane sabah ogle aksam 5 gün kullandım gecen gun doktora gittim ve 2 yumurtamin büyüdügünü 1 i 23mm biri 21 mm olduğunu cok güzel olduğunu ikiz ihtimali bile oldugunu söyledi doktorum gün aşırı ilişki önerdi ve çatlatma iğnesi verdi bakalım ilk denememde başarılı olacakmıyız bende deneyimlerimi sizlerle paylaşacağım :)

hoşgeldin canım bilgilerini yazarsan seni de ekleyeyim listemize.. :KK3: süreci bizimle de paylaşırsın dimi canım... :KK3: durumun iyi görünüyor hadi inşallah hamiş olursun :nazar:

slm kızlar bende katılıyorum aranıza nasılsınız ? bende 1.5 senedir evliyim evliliğimin ilk ayı dışında düzenli regllerimden eser kalmadı 28 günde bir ya sabah ya akşam mutlaka olurdum ama ilk aydan sonra düzensizleşti eşimin bebek istemesi üzerine denemeye başladık 2 ayda reglim gecikti doktora gittim hamile değilmişim yumurtalıklarımda karıncalanma var dedi d.kontrol hapları kullandım geçmedi daha sonra eşim özele gitmemi istedi keşke o hastaneye gitmeseydim pkolu olduğumu öğrendim yine d.kontrol hapları daha sonra klomen ilk ay düzensiz kullandığımdan dolayı yumurta oluşmadı ikinci ay 22 mm olmuş dedi istediğim şekilde büyümemiş dedi 3.ay yine kullandım yumurta yine 22 23 mm olmuştu beni tüp bebeğe yönlendirdi sonra çakmak erdem hastanesinde özlem hanıma gitmeye başladım çok ilgilendi çok rahatlattı beni tekrar klomen kullandım dozunu arttırdı yumurta oluştu 26 mm çatlatma iğnesinden sonra olmadı pko ilgi alanı olan emel hanıma yönlendircek ama önce rahim filmi çektirmem gerekiyo bu ay korunduk dr sölemedi ama ben korundum ve regl olduktan sonra çektircem bakalım nasıl bi süreçle karşılaşcam tek bildiğim yıpratıcı bir dönemdeyim :KK43: benide listeye alın olur mu ?

rahim filmi sonrası hamile kalma şansın yüksek bu toipkte örnekleri var canım ... benden söylemesi :KK3: bilgilerini yaz canım ben eklerim listeye seni..

slm kızlar naıslsınız cumanız mübarek olsun :)

ecrin87 nerelerdesin :KK3: listeye ismini yazdım ama seni online göremedim hiççç.:2: senin de mübarek olsun canımmm

Merhaba ,

Nasıl bir diyet uyguladınız , Metformin şeker ilacı kilo vermeye yardımcıymış onu da kullandınız mı ?
Bende tedaviye başlayalı kilo aldım. Hormon ilaçları kilo aldırıyor ve pco vermekte zorluk yaşatıyor.

waw gerçekten waaaaaaaaaawww iyimişsin maşallah :nazar: 6.5 kilo az değil verirken farketmişsindir mutlaka . bedenin bile değişmiştir

hoşgeldin canım bilgilerini yazarsan seni de ekleyeyim listemize.. :KK3: süreci bizimle de paylaşırsın dimi canım... :KK3: durumun iyi görünüyor hadi inşallah hamiş olursun :nazar:

rahim filmi sonrası hamile kalma şansın yüksek bu toipkte örnekleri var canım ... benden söylemesi :KK3: bilgilerini yaz canım ben eklerim listeye seni..

inş canım umutsuzum yaw ama olursa eşime çok büyük bir hediye olur zavalla ben üzülmeyim diye kimsenn çocuğunu fazla sevemiyo :KK43:bilgilerimi yazmıştım okumadın sanırım hepinizi dualarımın arasına katıyorum sizlerde beni lütfen :)

oooo yeşilllll olmassmııııı...bide kısa sürede olduğu için herkezz şaşırdııı:):) ben dışardan hissediyorum farkı inş içerde rahim de hisseder farkıda güsell tepkilerr verir:KK1::KK1:

Merhaba ,

Nasıl bir diyet uyguladınız , Metformin şeker ilacı kilo vermeye yardımcıymış onu da kullandınız mı ?
Bende tedaviye başlayalı kilo aldım. Hormon ilaçları kilo aldırıyor ve pco vermekte zorluk yaşatıyor.

canım onu zaten kullanıyorum uzun zamandırr...burda paylaşmıştım diyetimi kalorisi baya az...onu yapıyorum daha spora başlayamadım hele onada başlasamm dahada güsel olacakkk...

tebrikler canım hangi diyeti uyguluyorsun :) süpwersin valla devam et

oooo yeşilllll olmassmııııı...bide kısa sürede olduğu için herkezz şaşırdııı:):) ben dışardan hissediyorum farkı inş içerde rahim de hisseder farkıda güsell tepkilerr verir:KK1::KK1:

canım onu zaten kullanıyorum uzun zamandırr...burda paylaşmıştım diyetimi kalorisi baya az...onu yapıyorum daha spora başlayamadım hele onada başlasamm dahada güsel olacakkk...

Güzel olmuş bırakma bence de , devam ...
Bende buradaki paylaşımları okuyunca moral buluyorum.
Bende yediklerime dikkat etmeye çalışıyorum ama spor yapmadan daha zor veriliyor.

ecrin87 nerelerdesin :KK3: listeye ismini yazdım ama seni online göremedim hiççç.:2: senin de mübarek olsun canımmm[/QUOTE]

canım buralardayım yaa işlerim çok yoğun oldugu için pek gelemıyorum fırsat bulkdukca yazıyorum işte ama aklım sizde hep takıpteyim

tebriklerrr....
:KK9::KK9::KK9:
oyhh sormaa bi sinirlendim ki sorma sonra otrdm agladm :KK9: rahatladm sonra gittim telefonumu yaptrmya verdk hafıza kart yuvası deişcekmiş sadece :KK19:

canım benim ağlayınca rahatlamışsındır bence...

güzel dileklerin için sağol canım benımmm inş. hayıtlaa adetlerim düzene girer kılo vermeyede başladım :))) yavaş yavaş gidiyor ama gidiyorr valla o zaman 35güne kadar bekleyecem gelmezse progestana içicem :)

güzel dileklerin için sağol canım benımmm inş. hayıtlaa adetlerim düzene girer kılo vermeyede başladım :))) yavaş yavaş gidiyor ama gidiyorr valla o zaman 35güne kadar bekleyecem gelmezse progestana içicem :)

bende geçen ay hayıt kullandım çok işe yaradı yumurta oluşumunda ve çatlamasında rahim filmi çektireyim hayıta tekrar başlıcam herkesede tavsiye ediyorum ...

Eklemeler olusalar son olana yapılırsa veriler kaybolmamış olur ..

Şuan uygulamkta olduğumuz tedavileri yazalım ve güncelleyelim. hamiş olanları da ekleyelim gelecek arkadaşlara bizlere tecrübe ve umut olur ne dersiniz ? tüm topik üyelerinden katılım bekliyorum arkadaşlar sadece rumuz ve tedavi süreçlerimiz yazacak.. ister bana özel mesaj atın ister alıntı yaparak kendi isminizi güncelleyin hangisi daha kolayınıza gelirse . hmile kalan arkadaşlarımız da ismini ekleyebilir mi aklıma gelenler biricik35, yasmin, karabocuq ,bngl33
ÖRNEK OLARAK İLK KENDİMİ YAPIYORUM. DÜZELTMEK İSTEDİĞİNİZ TASARIMI DÜZELTEBİLİRSİNİZ...

..........................................PKO ADINA YAPTIKLARIMIZ .................................................. .....|
__________________________________________________ __________________________________|

1-Rumuz.........:yesil_87
2-Yaş.............:25
3-Kilo(kg)........:54
4-Boy(cm).......:166
5-Medeni durum:Bekar
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):şimdiye kadar doğumkontrol hapları kullandım bana fayadsı dokunduğuna inanmıyorum geçici bir çözüm. şu an Metformin- Duphaston(adet gecikmelerinde)kullanıyorum, şuan bekar pkodan kurtulmak istiyor

__________________________________________________ ____________________________________|

1-Rumuz.........:yuksel_89_85
2-Yaş.............:22
3-Kilo(kg)........:65
4-Boy(cm).......:1,62
5-Medeni durum:evli
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):15 yaşımda tanıştım doğum kontrol hapları kullandım faydası düzenli adet oluyordum ama kilo yapıyordu 1,5 aylık evliyim ama hiç korunmadığımız halde gebe kalamadım serophene kullanıyorum bebeğim olsun istiyorum.
__________________________________________________ ____________________________________|

1-Rumuz.........:bicim
2-Yaş.............:31
3-Kilo(kg)........:58.5
4-Boy(cm).......:160
5-Medeni durum:Evli
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler): 24 yaşından itibaren 5 yıl doğum kontrol hapı sonra korunmayı bıraktım ve 13 aydır bebeğim olmuyor... 2 ay klomen ve çatlatma iğne tedavisi oldum...hayıt ve metformin kullandım hayıtı kestim metformin hala içiyorum.... arada progestan da alıyorum adet çok gecikirse.... sırada rahim filmi var...

1-Rumuz.........:cvr
2-Yaş.............:31
3-Kilo(kg)........:62
4-Boy.............:
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):1 sene doğum kontrol hapı kullandım.kendimi bildim bileli adetlerim hep düzensizdir. 17 aydır korunmuyorum,2ay klomen tedavisi oldum sonuç olumsuzdu.metformine başladıktan sonra bir gebelik geçirdim kalp atışlarının durması sebebiyle kaybettim.şuan metformin ve hayıt hapı kullanıyorum.yapığım bitkisel kürler soğan,aslan pençesi,incir+havuç kürü,bal+tarçın+çörekotu
1-Rumuz.........:gyaman
2-Yaş.............:35
3-Kilo(kg)........:60
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):Evlenmeden önce ara ara regli düzensizlikleri evlenmeden önce bir seneye yakın doğumkontrol hapı kullandım evlendikten sonra yine başladı düzensizlikler 18 aydır evliyim iki ay klomen tedavisi gördüm hayıt suyu bal çörek otu tarçın böğürtlen kökü kullandım sonuç alamadım şimdi metformine başladım yaklaşık 4 aydır içiyorum rahim filmi çektirdim temiz hormon testlerimde biraz tsh düşük onun dışında başka birşey yok

1-Rumuz.........:123m
2-Yaş.............:30
3-Kilo(kg)........:64
4-Boy(cm).......:1.68
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):bende yıllardır pko hastasıyım.ama adetim hep gelir 34-35 günde bir ,çokta zayıftım ama kıllanmam çok var klomenden sonrada kilo alımı başladı hep 58 iken şu an 64 oldum.son 1 yıldır bebek istiyorum.5 defa klomen kullandım ama rahim filmi temiz çıkmadı sanırım bir sorun var ama laparoskopi çektirmeyecem şimdilik.soğan kürünü 2 defa yaptım hamile kalamadım ama bana çok yaradıı resmen içimi temizledi.metformin kulanıyorum ,bu ayda son soğan kürümü yapacam inşallah.

1-Rumuz.........:bngl33
2-Yaş.............:29
3-Kilo(kg)........:68
4-Boy(cm).......:1.70
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):1yıl önce pkolu olduğumu öğrendim ve tedavimde 3kez klomen kullandım sonrasında rahim filmi ve sonrasında hamile olduğumu öğrendim.beklentilerim sağlıklı bi hamilelik geçirip sonunda bebeğimi sağlıkla kucağıma alabilmek inşallah.

1-Rumuz.........:bahar27
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:1.69
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):Ergenlikten bu yana adetlerim düzensizdi halada öyle.Bekarken çok ciddi düzenli bir şekilde tedavi olmadım.doğum kontrol ilacı kullandım.Şuan metformin kullanıyorum.Çocuk tedavisine henüz geçmedik kilo fazlam olduğu için öncelikle kilomu vermek istiyorum.Bitkisel olarak soğan kürünü yarıda bıraktım hayıt kullandım.Şuan sadece keten tohumu,elma sirkesi kürü ve maydonoz kürü uyguluyorum.Beklentim öncelikle sağlığıma kavuşup kısa zamanda Allah nasip ederse bebeğime kavuşmak.

1-Rumuz.........:WAW
2-Yaş.............:25
3-Kilo(kg)........:94.5
4-Boy(cm).......:1.65
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):2.5 yıllık evliyim bir yıl sonra çocuk olmayıncapko teşhisi kondu klomen tedavisi gördümm..aşılama dedi bıraktımm..şimdi diyet yapıyorum..glukofen ve hayıt tohumu içiyorummm...kilomu verdikten sonra tekrar tedaviye başlayacagımmm...rabbimden hepimizee şifa vesabır diliyorummm....
1-Rumuz.........:pembeyim
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):Bekarken adet düzensizliğim yoktu fakat aşırı derecede adet sancısı çekerdim.
2,5yıllık evliyim ve 1,5 yıl sürekli olarak doğum kontrol hapıyla korundum.
Hapı bıraktıktan sonra adetim 20 gün gecikti gebelik testi yaptırdım ve hamile değildim. sağlık ocağındaki doktor, kadın doğuma gitmemi önerdi ve kadın doğuma gittim. Hormon testlerim sonucunda Lh hormonu fsh hormonundan yüksekti ve kist oluşmuştu yani polikistikover.
3 ay kullanmam için tekrar doğum kontrol hapı verdi doktor bu arada 3 ay boyunca soğan kürünü uyguladım ve sonrasında kistler gitmişti. Şimdi hayıt otunu içiyorum Lh hala yüksek. Klomende 2. ayım , ilkinde çatlama iğneside yaptırdım tutmadı malesef.
İnşallah bebek sahibi olmak istiyorum.
__________________________________________________ __________________________________
1.Rumuz ....: Ummu Umar
2.Yas ........: 22
3.Kilo.........:52
4.Boy - .....:156
5.Medeni durum - evli
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler): 7 ay once evlendi, bekarken pko hastasi olmamis. evlendikden 2ay sonra adeti 10gun gecikmeler yapinca doktora gitmis ve pko adayi oldugunu, yani pkonun yeni yeni basladiginu oyrenmis, 2ay prgestron kullanmis, sonra yumurtalarinin iyi gelismediyini catlamadigin oyrenmis, 1ayda klomen ve catlama ignesi kullanmis, malesef sonuc alamamis.pko oldugu gibi duruyor simdilik, ne ileri nede geri gideceyi var.simdilik dogal yollara bas vurdu, keciboynuzu, corek otu falan..basari Allahdan
_________________________________________________ __________________________________

1-Rumuz.........:tuncss
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):

1-Rumuz.........:karabocuq
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

1-Rumuz.........:busmai
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

1-Rumuz.........:fpgz
2-Yaş.............:26
3-Kilo(kg)........:53
4-Boy(cm).......:1.60
6-Pko adına düşünceler (hikaye-tedavi ve beklentiler):küçüklüğümden beri en büyük hayalimdi ANNE olmak.. adetlerim çok düzenli değildi. 2.5 senelik evliyim, pko olduğumu evlendikten sonra öğrendim, prolaktinim yüksek! 1.5 yıldır bebek istiyoruz.. ilk klomen denememde çatlatma iğnesi kullanmadan hamile kaldım fakat dış gebelikle sonuçlandı.. şuan bi kaç ay korunma sürecindeyim mecburen, korunma sürecim biter bitmez rahim filmi çekilip tekrar klomenle denemelere devam edicez! inş. en kısa zamanda meleğime kavuşurum..

1-Rumuz.........:ecrin87
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

1-Rumuz.........:biricik35
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

1-Rumuz.........:yasmin16
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

1-Rumuz.........:tuanatay
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

1-Rumuz.........:saadet26
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

1-Rumuz.........:yelpaz_e
2-Yaş.............:
3-Kilo(kg)........:
4-Boy(cm).......:
5-Medeni durum:

HAMİLE OLAN ARKADAŞLARIMIZ

s_gun.........Ronya,......... nediyim,....... nihalite,............ turuncu,............. yellooww,............ bngl33,............ tuanatay,........... minietek,................ moontorrent,........... karabocuq,........... reyyan,........... sule3306.............., kayram29.........., busmai,............. esperanzaa,.......... biricik35,............... yasmin16,............. rana20,........... superisi33, wool,........... denizinkızı,............ hulyab27.............

Not:
***rumuzlarını unuttuğum varsa affola... eklerseniz mutlu olurum.
*** kopyalayıp bilgileri tekrar yayınlayabilirsiniz....

(((yeşil 87))) tatlım teşekkür ederim ilgin için mesaj sayım yetmediği için msj atamıyorum sana.. kanamam yok hala canım pazartesi doktora gidicem.. ekledim bilgilerimi canım

sLm kızlar nasılsınız ? bicim naptın bekliomsun hala canım ? inş hayırlı haberler alıcaz sendende bugun bende bi aglama modu bi sinir modu bi gerginlik sormayın gitsin kızlarrr bidde üstüne telefonm suya düştümüüü çalışmıomu oda yermıoms gibi makinaye camasr attm oda priz bozulmuss sinir oldm iyce sinirrrr :KK47::KK47::KK47::KK47:
canım üzülme sakın bazenhepimize olur böyle şeyler can sıkıntısı Allah sağlık versiğn de gerisi boş....
ben beklemedeyim...
:KK9:
harikasınız kızlar! bu tabloyu nde güzel düşünmüşsünüz.....böylelikle birbirinize daha yardımınız dokunur...benimde kızımın 2 hafta geçti...tekrar kan tahlili yapılacak...adet olamadı....acaba farlutal mı versem?canlarım benim inşallah hepinizde bebeğinize kavuşun.bekarlarda adetlerine kavuşsun....bu ara sonradan hamile kalanlarıda Allah bebişlerini kucağına alsınlar sağlıkla...
farlutal yerine duphaston verebilirsiniz.... 40 güne kadar bekleyin gelmezse ilaç alsın kızınız....

ben hamile değilim...
kusura bakma canım karıştırdım ben, yeşil 87 arkadaşım düzeltir listeyi....

maşallah canım ama bu kadar hızlı kilo vermek sakıncalı olabilir ayda 3-4 kilo versen yeterli çok yüklenmiyorsun kendine de mi?

tamam canım hayırlısı olsun ben progestan içtim adet gecikince ve adet gününe kadar daha olmadım beklemedeyim....
:KK9:

Son düzenleme:
X