Pko ve hormon bozuluğu = Gebelik ?

Allah herkesin yardımcısı olsun. bende yaklaşık 4 senelik evliyim. başlarda çocuk istemedik ki ne kadar büyük bir salaklıkmış. 1,5 yıldırda uğraşıyoruz olmadı. 6 kez yumurta geliştirici iğnelerle ve çatlatma iğneleri ile tedavi gördüm. 8 aydır şeker ilacı ile düzenli adet görmeye başladım. hormonlarım fazla bozuk değil ama ultrasonda pko baya var. rahim filmi de çekildi tüpler açık derken göbekten iğneler vuruldu hamile kaldım ama keseyi bile göremeden düştü. çünkü aşırı yumurtalık uyarılmasından ohss olmuşum. şimdi bekliyorum tekrar mutlu haberi ne zaman alırım bilmiyorum. sevgiler

Canım inşallah tez zamanda kavuşursun herşeyin bir vakti zamanı var gercekten. Ama şuna sevinmelisin en azından bir kerede olsa gebelik oluşmuş bu bile çok güzel bişey. Bizim burda bi abla var 7 senedir çocuk istiyo o doktor senin bu doktor benim çırpınıyo ve diyoki yaa en azından bir kere hamile olsam bir kerecik pozitif olsa bir kerecik ama düşse diyo..

sevgili bayanlar ikinci doktorumada gittim inanın çok sıcak kanlı güler yüzlü bir doktordu. Onada herşeyi anlattım ssk da olanlarıda anlatttım kendiside beni muayene ettikten sonra polikistik over teşhisi kesin koydu hormon sonuçlarında destekliyor zaten dedi. Bu doktor dogum kntrol hapı vermedi bana farlutal verdi bebek düşündüğüm icin. .Adetimin başlangıcından 15 gün sonra sabah akşam bir tane 10 gün boyunca her ay.Gebeliğe engel olmaz dedi adet hormonlorı düzene sokcakmış eğerki adet olmadıgın bir ay olurssa muhtemelen hamilesindir dedi. Yani 1,5 sene içinde kendiliğinden farlutalla olabilir dedi olmazsa daha kuvvetli ilaç vercekmiş şimdiden o ilaçları vücuduna yüklemek istemiyorum dedi. inş. olur yaaa en azında eve içim rahat geldim diğer doktor bana dogum kntrol hapı verdiği için çok huzursuzdum... Bakalım sonuç ne olacak...Birde en son olarakda gebelikte görüşürüz dedi çok pozitif bir bayandı yaaa :)

X