Pko olup hormonları düzenli fakat adetleri geç gelenler var mı?

beydam

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Kasım 2008
85
0
benim şimdiye kadar adetlerim hep düzenliydi fakat 1 seneden beri adetlerim 10-15 gün geç gelmeye başladı.bende tüylenme yok lh,fsh,prolactin,e2 bunlar normal.bu durumda olan arkadaşlar varsa nasıl tedavi oldular,nasıl adetleri düzene girdi ve hamile kalanlar var mı?şuan ilaçları bıraktım hayıt tohumu kullanıyorum bakalım faydasını görecekmiyim?CADIARZU

benim öğrenmek istediğim,adetim geliyor fakat 45-50 günde 1 benim bu aralarda yumurta oluşuyormu acaba?oluşuyorsa 30.günde oluşması lazım değilmi?sağlıklı yumurta oluşması için ne yapmalıyım arkadaşlar bilgi verin bana?

bende pkoyum adetlerim düzensiz hormon tahlillerim normal lh dışında tabi. tüylenme bende de yok.

yumurtlama bozukluğu olduğu için aşılama tedavisindeyim şuan. bende yaklaşık 50günde bir adet görüyordum ilaç kullanma öncesi bu evrede yapılan yumurtlama takibinde 45.günümde yumurtlamam gerçekleşti 1tane 25mm. doktorum geç oluşan yumurtanın işe yaramaz yumurta olduğunu söyledi.gerçi içime sinsin diye o yumurtayı çatlattı ama gebelik oluşmadı ki zaten doktorum olmayacak demişti.

benim hormonlarımın hepsi normal fakat bir ay sadece prolactin biraz yüksek çıkmıştı onuda dostineks kullandım ve düzeldi.şuan hepsi normal,kıllanmada yok.ama adetlerim geç geliyo anlamış değilim.ben klomen yada benzeri yumurta geliştirici ilaçların hiçbirini kullanmadım.4 ay kadar doğal tedavileri uygulamayı düşünüyorum sonra bir doktora görünücem tekrar.daha önce çok doktora gittim fakat tam doktorunu bulamadım galiba.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…