Pko, hipotroidi, insülin direnci

Dondurmalipasta

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2016
167
66
Bu hastalıkların hepsi var bende ve sürekli kilo alıyorum hiç veremiyorum. 100 kiloya yaklaştım çok mutsuzum ne yapacağımı şaşırdım. Hiçbir şekilde kilo veremedim. Benim gibi olupta kilo verebilen var mı?

Tiroid rahatsızlığı benim de var,biraz kilo probleminde var,şimdilik almıyorum sabit durdu yürüyüş yapıyorum genellikle,ilaç kullanıyor musun.

pko hariç diğerleri var ben de.sebze ağırlıklı besleniyorum arada bir kaç kilo alınca hemen yürüyüşe başlıyorum bir hafta.eutrox yazılışı başka da olabilir kullanıyorum her sabah aç karnına.kiraz sapı çayı içerim günde 2 fincan.evde eliptik bisikletim var tv izlerken günde yarım saat kullanıyorum ve kilo almıyorum böylece

Insulin direncinden muzdarip ben buradaki yarismalarda 14 kilo verdim . Karatay + if esasti. Yarismalara ve diyet bolumune bakabilirsin ama once su nickini degistir.

A AklinYolu1 bana gel kız buraya ne kılosu at hemen onları dedı :)

karatay dıyetı ıle basladım suan karatay + if yapıyorum ve cok guzel bır sekılde kılo vermeye basladım

burdakı dıyet gruplarına gırmenı tavsıye ederım acayıp motıve edıyorlar

Cok guzel gidiyorsun.

Seni etiketleyecektim aslinda ama reklam yapiyor demesinler dedim.

Ay hepsi bende de var.pko hariç insulin direnci,hipotiroidi,demir eksikliği anemisi var.kilo verebilir miyim bilmiyorum.bugun diyetisyenime gittim liste verdi protein ağırlıklı bir beslenme şekli.bakalim sonucları yazarım. Şimdi 106.1 kiloyum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…