Pko gebelik

bus11ra

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2023
2
1
31
Merhaba arkadaşlar bende size umut olmak istiyorum .. pkoyum ve doktor yumurtalıklar tembel ve çikolata kistim olduğunu aşılama yapacağız dedi bundan öncesi iki klomen kullanma geçmişim oldu ama faydası olmadı .. doktor bir ilaç daha deneyelim dedi sonra aşılama hamile kalamayacakmışım gibi geliyordu 4 5 aydır korunmuyorduk içimde hep bir korku her ay gebelik testleri kendımı biraz kandırmacalar acaba geç mi döllendi hamilemiyim diyerek her adet gecikmemi sebebe bağlardım sonu hüsran.eşime dedim ki ozman bu ay da biraz kilo vereyim sonra doktora gider hapı alır kullanırım zayıf hamile kalayım derken hiç bişey kullanmadan o ay hamile kaldım :) adetime dört gün inanılmaz bel ağrısı ve betam 205 çıktı mucize gibiydi doktor aşılama tüp bebekten bahsederken benım ıcın gerçekten mucize doktor koltrolunde inofolic asit kapsül kullanıyordum 3aydır çörekotu bal karışımı birazda ve bebegımın kalp atışlarını dinledım mucize gibi asla ümitsizliğe kapılmayın çocuğumuz olmuyor değil ama stresimiz kaygımız olmuyor düşüncemiz çok etkiliyor sakin akışında bıraktıfında mutlaka oluyor benım de doktora göre durumlar iyi değildi ama oluyor arkadaşlar size de umut olmak istedim çocuğumuz olmuyor adla değil ama düşünce bile okadar önemli ki umarım Rabbim çocuk bekleyen herkese sağlıcakla evlat verir bu mucizeye kavuşturur kendımze ınanalım :)

Son düzenleme:
Hayırlı olsunn sağlıkla büyütün. Merak ettiğim zayıflamanız mı işe yaradı acaba

Çok teşekkür ederim yok hayır kilo veremedim ama o ara 3 4 gün kafa tatili yaptık dönüşte adetim bitiyordu bittiği gibi kaldım sanırım diyorum ya kendımı olmuyor dıye sıkıyordum dudunmedıgım bir amda verdi mevlam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…