Pişman etmek istiyorum

merhaba24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
274
74
Herkese merhaba , dün bi şey yazmıştım ve yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Gerçekten haklı olduğunuz noktalar var. Bugün size danışmak istediğim farklı bir konu var. Eski sevgilimi pişman etmek ve benim hakkımda ne düşündüğünü merak ediyorum. Aranızda muhakkak eski sevgilisi pişman etmek isteyenler olmuştur. Ona ben nasıl bu kızı kaçırdım Diye düşündürmek ya da aklına düşmek istiyorum açıkcası. Bana yardımcı olur musunuz? Siz ne yapmıştınız? Eski sevgilimle artık bir yola giremem belki ama onun bana yazması ve benim içimdekileri dökmeye ihtiyacım var. Çünkü şuan onu silmem için ona kendimi anlatmam gerekiyor. Konuşulmamış konularımız var diye hissediyorum.

Birini pişman etmeye çalışıp da edebileni görmedim şimdiye kadar. O çabaya giren her insan eninde sonunda kendini rezil ediyor. Pişman etmek istiyorsan onu geride bırak ve hayatına bak.
Ona dikkat ediyorum 10 ay oldu ayrılalı ve arada imalı göndermeler oluyor sadece şuan sevgilisi var sanırım ya da flört tam bilmiyorum aklına düşmek istiyorum

Poşet çay misali salla gitsin.Uğraşma.Sen pişman etmek için yapıyorum dersin adam hala peşimde der totosu kalkar haberin olsun.

Şu kafada olursan olmaz
Onu tamamen sileceksin hayatına bakacaksın ki bir duruşun olsun
El altında olan kimse kıymetli olmaz
Bir önceki konumu gördünüz mü bilmiyorum ama zaten genelde hep mantıklı hareket ediyorum. Sadece geri gelsin ve konuşalım neden bunu yaptın demek istiyorum neden sadece o kadar

Bir önceki konumu gördünüz mü bilmiyorum ama zaten genelde hep mantıklı hareket ediyorum. Sadece geri gelsin ve konuşalım neden bunu yaptın demek istiyorum neden sadece o kadar
Okumadım
Eğer geri dönüşü yoksa boşver derim
Sen onu tamamen yoksaydığında gelecek zat2n

Pişman olsun= terkedildim hırslandım, bana dönsün, ağzına mıçayım sonra da yumaşayıp barışayım...
Karşılıklı bir bıkma vardı o dönem ama ben ondan adım atmasını beklerken o gitti. Gelmedi. Gelsin ve son kez konuşalım istiyorum o kadar

Ona dikkat ediyorum 10 ay oldu ayrılalı ve arada imalı göndermeler oluyor sadece şuan sevgilisi var sanırım ya da flört tam bilmiyorum aklına düşmek istiyorum
Boşuna uğraşma aklına falan düşmezsin. Adam yeni sevgili yapmış. Dediğim gibi bunun için gireceğin her çaba değerini düşürecek, aklına falan düşmeyeceksin.

O şekilde beni tamamen unutmaz mı 10 ay oldu ayrılalı
Hayır tabiki de. Düşünce enerjisi çok önemli. Siz hala şu an onu konuşuyorsunuz, onu anıyorsunuz, bir yollar arıyorsunuz nasıl pişman edebilirim diye. İşte bu düsüncelerinizden dolayı enerjiniz adamı sarıyor. Sardığı için adam ne pişman oluyor ne de size yazıyor. Eğer gerçekten pişman olmasını istiyor ve size dönmesini istiyorsanız yok sayacaksınız. Ortadan kaybolacaksanız, stalk yapmayacaksınız.
Bu yazdıklarımı Twitter dan uygulayıp sonuç alanlar çok. Denemlisin.

Gelmiyor sessizim ama o şuan başka biriyle konuşuyor sanırım aklına düşmek istiyorum ben yarım kalmışken ona bunları söyleyip tamamlamak istiyorum kendimi

neyi söyleyip? yarım kalmamışsın ki bitmişsin başkasıyla görüştüğüne göre.
kendini rezil etmekten başka işe yaramaz söyleyeceğin yada yapacağın şeyler.

Poşet çay misali salla gitsin.Uğraşma.Sen pişman etmek için yapıyorum dersin adam hala peşimde der totosu kalkar haberin olsun.
Ona dikkat ediyorum zaten mantıklı hareket ediyorum ama beni unutmasın içimde kalanları söylemek istiyorum ya o kadar:KK43:

X