Dudak Makyajı (PİNK)kızlar yoğun pembe bir gloss istiyorum,,,

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

__NAZZ__

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2010
929
2
ne zamandır simsiz,şeker pembesi bir gloss bakıyorum..ne kadar gloss denesemde çok hafif pembelik veriyor dudağa..bense iddali bişeyler istiyorum :KK17:

2791.bmp

aradığım renk buu kızlar .hangi markada bulabilirim..yada gloss değilde ruj olarak mı baksam

Hemen hemen her markada var.
Bence büyük kozmetik mağazalarına git bulursun:KK31:
Benimde vardı bu tonlarda rujum ama markasını unuttum.Flormardı sanırım

canım loreal s100 satın pınk color rıche serum tam rengin :):)yıllardır kullandığım
bir renk msj sayım dolmadığı için resim yükleyemedim

ayy gerçekten miiii hemen gidip bakcammmm.çok sağol kuzum ..olsun ben şimdi nete yazıp bakıyorum sonra doğruuuuuuuuuuuuu kozmetik satın almayaaaa:) umarım dediğin gibi benim rengimdir:)

nil dudakta daha çok fuşya gibi durmuş...ama elinde pembe....eğer elindeki gibiyse neden olmasın..denemekte yarar var..sağol tatlımmm

nil dudakta daha çok fuşya gibi durmuş...ama elinde pembe....eğer elindeki gibiyse neden olmasın..denemekte yarar var..sağol tatlımmm

2si farklı renkler canım zaten .

birde flormar 521 e bak ,bu imiş

bu da pastel marka ama nosu bilinmiyor..
images

resimler alıntıdır 2 ayrı blog tan ....​

Son düzenleme:
şeker yaaa sağol..bugün gittim flormardan gloss aldım..şeker pembe ama yok yaaa beğenmedim pekkk
senin yolladığın 521 olabilir :KK16:..hatta ta kendisi de diyebilirim..bu ruj mu gloss mu canım?

canım bak sana dediğim loreal üst resimde soldan ilk ruj
kolumda da sağda ilk üçü göz kalemi hemen onların yanındaki pembe :):):KK56:

canım bak sana dediğim loreal üst resimde soldan ilk ruj
kolumda da sağda ilk üçü göz kalemi hemen onların yanındaki pembe :):):KK56:

yaaaaaaaaaaa harikaaaaalar:KK74:..hepsini sürüp sürüp durmak istiyorummm:94:..rujlarının tekimeyle hepsi benlikkk..:KK16:
ay bana yarın yine yol göründü hemen gidip denicemmm (loreal pembeyi)
bugün flormar aldım ,ama lorealin yanından tabi geçemezz ...dudağıma sürüp resim ekliyim bakın bakalım flormar nasıl durmuşşşş..sende lorealini sürüp eklesene dudakta nasıl duruyo merak ettim

oy oy oy sen annemisin..maşallah ALLAH analı babalı büyütsün..sen paşayı benim için öpp :KK54:

flormardan aldığım gloss dudağımda.cep telefonuyla bu kadar çekebildim.foto.mak.ablam almış gitmişşşşşşşşşşş:KK47:

pek anlaşılmıyooooo yaa.alt dudağımdaki gibi üst tarafta kızlar.ama su gibi bilmiyom ya glosstan vazgeçtim...ruj olarak bakcam

kızlar kaç gündür yokum die sizlerde bi yerlere kaybolmuşsunuz:KK47:...nasıl bu ruj flormardan aldım işteeeeeeeeeeeeee:26:

X