Pilates için nereye gitmeli

Ebb96

Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2016
60
17
28
Selam kızlar... Daha önce bacaklarımla ilgili konu açmıştım biraz araştırmadan sonra operasyonların sonuçlarının yeterli olmadığını ve çok sancılı olduğunu gördüm. Sadece spor yapanların önce sonra karşılaştırmaları çok çok daha başarılı. Birkaç doktorla da görüştüm çoğu bacağımda düşündüğüm kadar fazla yağ olmadığını gevşek bir bacağım olduğunu ve kilo alıp vermeden dolayı şekilsizlik oluştuğunu söyledi. Ben de yediklerime dikkat edip spor yapmaya karar verdim.. Size sormak istediğim ne tür bir spor yapmalıyım ve nereleri önerirsiniz? Aklımda pilates var aletli mi olmalı yoksa minder pilatesi mi? Kaslı bir bacağım olmasını istemiyorum sıkı ve ince olmasını istiyorum sizce hangisi daha uygun olur? Tavsiye edebileceğiniz pilates stüdyoları var mı istanbulda? Merkezi bir yerde olursa süper olur kadıköy gibi... İstediğim sonuçlarla ilgili fotoğraf da paylaşacağım şimdiden çok teşekkürler :KK76:

IMG_3285.JPG
IMG_3287.jpg

Bu şekilde bacaklarımı kalınlaştırma ve kaslandırma olmadan inceltip sıkılaştırmak istiyorum aletli pilates kalınlaştırır mı vs bu konularla ilgili yardımlarınızı bekliyorum :KK68:

X